مردان به اتهام عکسبرداری از کلگری مرد به نظر می رسد در باربادوس دادگاه

از سمت چپ: راب الیوت (قربانی کن برادر) کن الیوت و لیندا بروکس. عکس گرفته شده بود فقط قبل از کن الیوت هدف گلوله قرار گرفت و فلج در طول تهاجم در باربادوس. حسن نیت ارائه میدهد لیندا بروکس

پلیس در باربادوس منتشر کرده اند نام دو مرد به اتهام عکسبرداری از یک کلگری در تعطیلات در کلیسای مسیح.

مردان روبرو هستند به اتهام تشدید سرقت باعث جدی آسیب بدنی و استفاده از سلاح گرم پس از دو مهاجمان مسلح با یک کارد بزرگ و سنگین و تفنگ پشت سر هم به خانه تعطیلات کن الیوت همسرش, لیندا بروکس و یکی دیگر از زن و شوهر. بروکس گفت: Postmedia که الیوت برادر موفق گردش را کارد بزرگ و سنگین و دور از یک مرد اما در حالی که تلاش برای نجات خواهر خود را-در-قانون از مرد با تفنگ الیوت بود به ضرب گلوله در شانه.

گلوله رفت و او را از طریق ریه و تسلیم در ستون فقرات خود را. پس از حمله Feb. 22, Elliott تا به حال عمل جراحی در یک بیمارستان در فورت لادردیل فلوریدا., و airlifted به ادامه بهبود در یک بیمارستان در کلگری. او فلج است و نمی رود به راه رفتن دوباره.

سلطنتی باربادوس نیروی انتظامی گروهبان. مایکل Blackman در انتشار اخبار گفت که عمده جرم واحد بررسی این حادثه و این مردان هستند که به اتهام “جدی جرایم جنایی” در رابطه با حمله و اقدام به سرقت.

الکساندر پاتریک Alleyne, 19, از کلیسای مسیح و تراویس Anna Campbell بدون آدرس ثابت هستند به اتهام غیرقانونی زخمی کن الیوت به قصد انجام بدن جدی آسیب غیرقانونی ورود به خانه به قصد سرقت با اسلحه گرم و سلاح از جرم و استفاده از اسلحه گرم بدون گواهینامه معتبر.

روز دوشنبه مردان به نظر می رسد در Oistins دادستانی دادگاه در کلیسای مسیح را و نه نیاز به درخواست به هر یک از جرائم در آن ظاهر است. آنها به زندان بازگردانده شدند و در حال برنامه ریزی برای ظهور در دادگاه مه 6.

هنگامی که بروکس’ پدر میشل تایت آموخته از اتهامات در کنار خانواده اش در کلگری در روز یکشنبه او خوشحال به شنیدن این مردان کشف شده است. اما هیچ مقدار از عدالت تغییر خواهد کرد آسیب انجام می شود به الیوت و بروکس, Tait گفت.

“دیدن آنها به اتهام تغییر نمی کند که 20-دومین حادثه تغییر زندگی ما برای همیشه” گفت: Tait. “اما من می دانم که برای هر دو مادر و کن وجود دارد که رهایی این مردان را گرفتار و امیدوارم ما به نوعی از عدالت است.”

Tait گفت: زن و شوهر مانند هر کسی که تجربه فاجعه است بدانند مراحل بعدی به جلو حرکت کند.

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im