اعضای چپ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus جلسه نا امید

HHS دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش رابرت Kadlec گفت: سنا پنل دوشنبه آژانس نیز می تواند استناد اضطراری مجاز به پرداخت بیمارستان ها و ارائه پرداخت را ترک کنند و مواد غذایی به کارگران که ماندن در خانه برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران است.

“HHS و منشی آذر با توجه به همه گزینه های صادقانه برای اطمینان از کسانی که نیاز به مراقبت می تواند آن را دریافت و با فرض بودجه به طور بالقوه از طریق مکمل HHS کند که مقامات نه تنها به بازپرداخت بیمارستان اما برای انجام این چیزهای دیگر” Kadlec گفت.

اما Kadlec داد بدون شرکت در پاسخ به این که آیا دولت را که مسیر خسته کننده می گذاریم. در اوایل این هفته Kadlec گفت: دولت می تواند با استفاده از اورژانس قدرت تحت سازمان مدیریت اضطراری فدرال به بازپرداخت مراقبت برای ایجاد اما اورژانس تکمیلی خانه گذشت جمعه را شامل نمی شود بودجه اضافی برای این منظور است.

مدیر CMS Seema Verma به خبرنگاران گفت: پس از جلسه اعضای خانه که در حال حاضر آزمایش رایگان به بیماران از آنها انجام شده توسط آزمایشگاه. در حالی که مدیکر پزشکی و فردی تبادل برنامه را نیز پوشش آزمون های او اذعان کرد که دیگر شرکت های بیمه خصوصی ممکن است معیارهای مختلف. در حالی که او انتظار می رود که بسیاری از شرکت های بیمه را پوشش آزمون آنها به عنوان پوشش آنفولانزا یا عفونت استرپی آزمون ها “مردم باید با شرکت بیمه خود را,” او گفت:.

هیئت مدیره برای امریکا طرح بیمه سلامت منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه گفت: طرح های بیمه خصوصی را پوشش تست تشخیصی زمانی که به دستور پزشک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de