مدیکر برای همه مرا می ترساند بیش از Coronavirus

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جهان امروز در برخورد با ناشناخته — یک ویروس در حال حاضر بدون درمان یا واکسن و مانند بسیاری از آمریکایی ها, من دعا یکی خواهد یافت. اما چیزی که مرا می ترساند بسیاری در این لحظه از بحران نیست coronavirus; این فشار برای “مدیکر برای همه” به عنوان یک راه حل است که می تواند آسیب میلیون ها نفر از جمله فرزندان من است.

 دموکراتیک بحث بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز در اوایل این ماه نشان می دهد جریان مبارزات انتخاباتی به سرمایه گذاری در COVID-19 بحران به ایجاد دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی.

به طور طبیعی ساندرز وزن در مورد علاقه خود را با صحبت کردن نقطه: “اول از همه dysfunctionality فعلی سیستم مراقبت های بهداشتی است که به وضوح آشکار” با این استدلال که ما به صرف بیش از حد برای چه ما را دریافت کنید. “آنچه که کارشناسان ما بگویید که یکی از دلایل ما آماده است و ما لازم نیست که یک سیستم. ما هزاران خصوصی برنامه های بیمه درمانی. که یک سیستم است که آماده است برای ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه مردم است.”

اما گفت: وجود خواهد داشت پوشش بهتر نیست آن را به عنوان معاون رئیس جمهور سابق اشاره کرد. “آن کار نمی کند در ایتالیا در حال حاضر و آنها را به یک پرداخت کننده سیستم” بایدن مقابله. “این هیچ ربطی به با برنی مدیکر برای همه است.”

در حال حاضر بیماران در چین ایران و ایتالیا و کره جنوبی و انگلستان در برخورد با جیره بندی مراقبت از برخی از آنها تبدیل به دور. این “شگفتی” از دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی نیست ارائه شده برای همه. و که حتی یک روند جدید است.

“آزاد” و “در دسترس” نیست همان چیزهایی و آن را به عنوان مالیات دریافت خواهد شد این لایحه هر چند نه لزوما هر گونه مراقبت های بهداشتی. فقط به عنوان مهم به شما می تواند یک درمان در دسترس است که هنوز وجود ندارد. اما با دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی سازمان ملل تصمیم می گیرید که آنها نمی خواهد زحمت صرفه جویی در.

در صحبت کردن در مورد این بحران با واشنگتن پست, کارشناسان پزشکی گفت که جیره بندی مراقبت بود و به احتمال زیاد در اینجا در یک قطعه با عنوان “خونتان آمریکا coronavirus موارد می تواند نیروی سهمیه بندی تصمیمات مشابه به کسانی که در ایتالیا ساخته شده در چین.”

“ما بسیار موثر وسیله ای ساخت که راحت صلح آمیز مرگ” گفت: فیلیپ M. Rosoff استاد بازنشسته در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی و رئیس بیمارستان آن کمیته اخلاق از سال 2005 تا سال 2019.

خوب نیست که خاص است. و آن اتفاق می افتد در حال حاضر.

تحت دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی همه ما ممکن است خودمان را در رحمت از یک موسسه بالینی و اقتصادی نقد و بررسی (ICER) بالا یا پایین رای گیری در مورد اینکه آیا ما باید اجازه داده شود به زندگی می کنند و یا می میرند. این محاسبات در حال حاضر در حال استفاده توسط اقتصاددانان را که یک مالی محاسبه که آیا زندگی کسی است که ارزش صرفه جویی در.

فرمول شناخته شده است به عنوان QALY — کیفیت-تنظیم زندگی سال (QALY). وال استریت ژورنال آن را توضیح می دهد این است: “این نهاد شکل دلار در یک سال از زندگی سالم محاسبه چقدر سلامت مواد مخدر بازیابی به یک بیمار پس قیمت مواد مخدر بر این اساس … مثل این نسخهها کار میکند: یک سال صرف شده در سلامت کامل برابر با یک QALY. یک سال با نوعی از مشکل بهداشتی است که بر کیفیت زندگی خواهد بود به ارزش کمتر از یک QALY. چقدر کمتر بستگی به شدت مشکل است.”

در یک لحظه مثل این با یک ویروس است که باعث زجر تنفسی من دو فرزند که فیبروز کیستیک ممکن است تعیین می شود بیش از حد پر هزینه به صرفه جویی در. قبل از این ویروس آمار اخیر ICER گزارش مشخص شد که هزینه های زندگی-گسترش دارو برای افراد مبتلا به CF نیست ارزش آن را حتی اگر آن را کامل درمان.

به همین دلیل مدیکر برای همه خیلی ترسناک است. از شیوه های شناخته شده خودداری مراقبت در دولت-اجرای طرح پتانسیل را دارد که همه آمریکایی ها در معرض خطر بدون توجه به بیماری است. فقط این هفته شورای ملی معلولیت خواسته وزارت بهداشت و خدمات انسانی به اقدامات پیشگیرانه به طوری که مراقبت را نمی توان انکار کرد به کسانی که با بیماری های مزمن و معلولیت.

در روزهای اخیر من شده است heartened برای دیدن بسیاری از آمریکایی ها فداکاری به اطمینان حاصل شود کسانی که بیشتر در معرض خطر با کروناویروس ایمن ماندن. دعای من این است که بیشتر همچنان به استفاده از اجتماعی فاصله احتیاطی و همه اقدامات ایمنی لازم است. و همه ما امیدواریم که این تست اقدام در حال حاضر موفق خواهد بود.

نباید این طرز فکر ادامه پس از کرونا بیماری همه گیر به پایان می رسد ؟ اگر مدیکر برای همه مجاز است برای ادامه درمان نمی شود برای همه, اما تنها چند که دولت تعیین می کند باید ارزش بالقوه آنها به عنوان آن را ببینید. این بحران باید تبدیل به پوشش سیاسی برای کسانی که فشار دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی در کشور است. زندگی ما واقعا در معرض خطر هستند.

Kristan هاوکینز است که رئیس جمهور از دانش آموزان برای زندگی در امریکا است که بیش از 1200 فصل در کالج و دبیرستان و دانشگاه در تمام 50 ایالت. او را دنبال کنید @KristanHawkins و یا اشتراک به پادکست “به صراحت Pro-زندگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im