ارائه دهندگان خدمات پزشکی نگرانی در مورد از دست دادن پتانسیل COVID-19 کمک

مراقبت دراز مدت بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی می تواند خواسته می شود به بازگشت برخی از پرداخت از $175 میلیارد دلار بودجه اضطراری که به کنگره ارائه شده به عنوان برگ برنده دولت به دنبال تعادل تخصیص.

پیچ و تاب و در سهمیه آخرین مداوم کشمکش بیش از بودجه اضطراری — a $100 میلیارد برنامه ایجاد شده تحت سوم کمک های اقتصادی بسته بندی با توجه به COVID-19 همه گیر است که پاک شده در ماه مارس و با تزریق 75 میلیارد دلار بیشتر در یک چهارم قانون در اوایل این ماه. گروه صنعت نمایندگی آرایه ای از ارائه دهندگان خدمات پزشکی باید jostled برای اولویت به عنوان وزارت بهداشت و خدمات انسانی نژادها برای تعیین چقدر متفاوت ارائه دهنده انواع دریافت خواهد کرد.

HHS است گفت: این امر اختصاص در مجموع 50 میلیارد دلار در “عمومی” پرداخت. اولیه 30 میلیارد دلار در حال حاضر رفته به ارائه دهندگان خدمات در اوایل این ماه بر اساس مدیکر هزینه برای خدمات درآمد. اما در هفته گذشته HHS اعلام اضافی 20 میلیارد دلار در کل وجوه پرداخت شده تحت یک بهینه سازی فرمول که شامل درآمد حاصل از سایر مودیان که HHS گفت: خواهد “تقویت” مجموع اعتبارات.

تغییر در روش شرح زیر انتقاد است که HHS shortchanged خالص ایمنی ارائه دهندگان که بیشتر در خدمت پزشکی و یا بیماران ایجاد. هفته گذشته این گروه همچنین راه اندازی یک پورتال برای ارائه دهندگان به ارائه ادعا می کند برای جبران نشده مراقبت اگر چه HHS است گفت: چقدر پول آن را اختصاص به پوشش بیمه. این گروه علاوه بر اختصاص 10 میلیارد دلار برای هر یک از بیمارستان های روستایی و بیمارستان ها با نرخ بالا از COVID-19 بيمار.

اما مدیکید و تراشه های پرداخت دسترسی به کمیسیون ابراز نگرانی می کند که فرمول جدید است که هنوز هم مغرضانه علیه خالص ایمنی ارائه دهندگان و خواست HHS به انتشار جزئیات بیشتر. “ساخت چنین اطلاعاتی در دسترس خواهد کمک به تسکین نگرانی ها از ارائه دهندگان خدمات است که کمک در راه است و همچنین به عنوان کمک به کشورهای آنها ارزیابی چگونه بهترین برای دیدار با نیازهای مراقبت درمانی از ساکنان خود را در این زمان بحران” کمیسیون نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de