ارائه دهندگان خدمات پزشکی امید بودجه اضطراری چشم پوشی در محل اقامت

سه قانون هستند یک نمونه نادر از هزینه های عظیم است که حتی بودجه hawks می گویند توجیه است. اما همانطور که کنگره قصد دارد چهارمین موج از کمک های اقتصادی قانونگذاران در حال حاضر استفاده از چیزی است که آنها نمی باید قبل از زمان است.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن برای آنچه آنها همیشه برای درخواست که همه چیز است” گفت: Marc Goldwein معاون ارشد رئيس جمهور از کمیته مسئول فدرال بودجه بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان. “سوال مهم تر این است که چه چیزی آنها نیاز دارید؟”

کنگره با عجله پول در درب در یک پیشنهاد از جان گذشته برای دفع یک فروپاشی اقتصادی و مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه گفت که او امیدوار است را به یکی دیگر از لایحه کمک به طبقه آخر ماه. اما اجرای سه لوایح به مجلس در زمان بررسی باریک تر و کارآمد راه های اداره کمک در بعد قانونگذاری بسته Goldwein گفت.

جدا کردن امداد برای مثال لمس مدیکر بازیکنان در سراسر طیف صرف نظر از اینکه آیا خدمات مربوط به کوروناویروس. “که هدفمند در همه,” او گفت:.

اما هنگامی که دولت میبخشد آن را بسیار سخت تر به آب دهان دور. اسپنسر پرلمن شریک مدیریت از سرمایه گذاری تحلیلگر وداع همکاران گفت: آن را بسیار محتمل است که کنگره را حفظ خواهد کرد تعلیق در جدا کردن یک تکه تکه در راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>