پزشکی ثبت نام خواهد شد به احتمال زیاد افزایش به دلیل COVID-19 کارشناسان می گویند

پدر و مادر در عدم گسترش متحده تنها واجد شرایط برای مدیکید اگر آنها بسیار فقیر و با درآمد متوسط از 40 درصد سطح فقر فدرال با توجه به بنیاد خانواده کایسر. بدون فرزند در بزرگسالان اغلب نمی واجد شرایط برای پزشکی در بسیاری از این عدم گسترش متحده است. اما یارانه, بازار, پوشش و تنها برای افرادی که درآمد حداقل می رسد 100 درصد از سطح فقر.

“در غیر گسترش متحده, من فکر می کنم آن را به سخت تر چرا که قطعا بدون فرزند بزرگسالان می تواند تحت تاثیر COVID-19 و آنها لازم نیست که پوشش مدیکید در عدم گسترش متحده در حالی که در توسعه دولت آنها گفت:” بارکر. “من فکر می کنم که بخشی از دلیل آن این است که در دوم مکمل کنگره ایجاد یک مدیکید سود حداقل برای COVID-19 تست برای بیمه. اما آن را پوشش نمی دهد و درمان و بنابراین من فکر می کنم که در حال رفتن به یک مسئله در عدم گسترش متحده است.”

کارشناسان انتظار وجود دارد همچنین به برخی از افزایش در تعداد افراد متقاضی برای بازار پوشش, اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد کمتر قابل توجهی از خدمات درمانی را افزایش دهد.

بلومبرگ هشدار داد که افراد در اکثر ایالات آمریکا نیاز به یاد داشته باشید که آنها تنها 60 روز پس از از دست دادن شغل به درخواست بازار پوشش بیمه در طول دوره ثبت نام ویژه. برخی از ایالت ها ایجاد کرده اند ثبت نام ویژه دوره برای فرد بازار در طول بهداشت و درمان اضطراری اما بیشتر نه.

تحت مدیکید قانون وجود ندارد باز ثبت نام دوره و اکثر ایالت عطف به ماسبق پوشش معنی یک ارائه دهنده در یک بیمارستان می تواند کمک به یک بستری بیمار, ثبت نام برای پوشش و مزایای اعمال به 90 روز قبل از ثبت نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im