“The Federalist” نویسنده Mollie همینگوی می گوید: شرکت های بزرگ رسانه ای است “راست تا دروغ” در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان انتخابات ریاست جمهوری روش در طول یک ظاهر FOX News Channel را “بیشتر است.”

MOLLIE همینگوی: من فکر می کنم این نظر سنجی واقعا جالب هستند. هیچ سوالی وجود دارد ما یک شکاف فرهنگی بین مردم که فکر می کنم این کشور است irredeemably بد و کسانی که مرتب از وعده آمریکا است. شما در حال دیدن که منعکس شده در راه های بسیاری. آنچه قابل توجه است در مورد آن فکر می کنم این است که ما رسانه های شرکت های بزرگ وجود دارد عمدتا در یک طرف از این معادله است. آنها کنترل بسیاری از آنچه که مردم فکر می کنم در مورد اخبار و چگونه آنها را تفسیر خبر.

شما تا به حال در جمعه رئیس جمهور نسبت ناروا می دهد این سخنرانی در دفاع از کشور و تاسیس یک وحدت سخنرانی در مورد ما قهرمانان ما اصول و ارزش های ما. بسیاری از مردم فکر می کنم آن را واقعا لذت بردم که بیان و اندیشه و این نوع از چیزی که او باید گفت. پیام او باید جلو قرار دادن از طریق انتخابات و فراتر از آن. آنچه اتفاق افتاده این است که شما یک دسته از مردم در رسانه ها فقط صاف کردن دروغ در مورد آنچه در آن سخنرانی می گوید. آنها ادعا کرد که حتی اگر او به صراحت و بارها و بارها محکوم نژادپرستی آنها ادعا می کنند او حمایت آن است. حتی اگر ما هرگز ذکر یک کنفدراسیون, زمانی که او صحبت کردن در مورد تخریب مجسمه های سراسر کشور. آنها ادعا کردند که او بود. راست تا دروغ.

من فکر می کنم یکی از بزرگترین چالش ها در سال 2020 به عنوان دشمن, به عنوان رسانه ای شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان محافظه کار با آرمان در سال 2016 آنها را فقط حذف هر گونه guardrails وقتی که می آید به صادق بودن و دقیق در مورد واقعی بخش در کشور و یا سیاست های مختلف است که قرار است چهارم. من کاملا مطمئن شوید که چگونه به مبارزه با آن, با توجه به نحوه یکپارچه مردم در سمت چپ در رسانه ها, رسانه های اجتماعی, و در غیر این صورت در انجام آنچه در آن طول می کشد به مبارزه با مخالفین سیاسی خود که در حال حاضر محافظه کاران و جمهوری خواهان و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de