اخلاق حرفه ای رسانه ای و مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه نشت جنگ

X

داستان جریان

مقالات اخیر

برای همه دیوانگی است که تعریف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری آن اغلب به نظر می رسد به عنوان اگر سیاسی و خبرنگاران در حال انجام کار کمتر از همیشه. اغلب این تصور می شود که آنها با تلفن های خود را در حال انتظار برای نشت و سپس با عجله به مطبوعات با اتهامات. چه از دست رفته است سنتی تلاش ومعلول از leakers’ دستور کار اجازه دهید به تنهایی تلاش برای به دست آوردن هر دو طرف داستان. و هنگامی که چنین داستان ها به ناچار نشان داده می شود نادرست و یا حداقل ناقص است برگزار شود را به حساب چون حتی رسوا اتهامات در حال حاضر منابع ناشناس. آن را کمی خوب اومدی.

آخرین نمونه از اشتباه نشت برای روزنامه نگاری می آید از نیویورک تایمز. پنج شنبه گذشته بار گزارش داد که “نمایندگان مجلس هشدار داده است که روسیه دخالت به انتخاب مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن.” این گزارش باعث جان برنان رئیس سابق سازمان سیا و عضو منشور ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت اعلام کرد: “ما در حال حاضر در تمام عیار امنیت ملی بحران است. با تلاش برای جلوگیری از جریان اطلاعاتی به کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن است معاونت در جرم یک عملیات مخفیانه برای حفظ او در مسکو منافع امریکا نیست ،

برنان را بیش از حد گرم هشدار ثابت می شود و زودرس است. یکشنبه, بار قدم به عقب اولیه آن گزارش در دومین گزارش “دوئل روایات از ظهور گل آلود حساب روسیه 2020 دخالت نداشته است.” بر خلاف آن اولین داستان بار گزارش شده است که مقامات اطلاعاتی “در حال حاضر حفظ این خانه و اعضای هر دو misheard و یا اشتباه یک کلید بخشی از این جلسه که در دفتر مدیر اطلاعات ملی این معنی نیست که می گویند که آن معتقد است که روس ها در حال حاضر به مداخله در انتخابات به صراحت برای کمک به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

آن را کمک نمی کند که دموکرات رئیس مجلس کمیته اطلاعات, Adam Schiff, شده, گرفتار, در میان چیزهای دیگر گفتن bald-faced نهفته در تلویزیون ملی عمدا mischaracterizing شواهد در مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و محاکمه نشت در یک embarrassingly اشتباه مد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور مشغول به کار بود با روس ها برای هک حزب دموکرات ایمیل.

بایرون نیویورک پس از آن گزارش شد که در آن شیف که سازمان intel جلسه در وهله اول و به عنوان به زودی به عنوان آن را بیش از “جمهوری خواهان توافق کردند که اخبار نشت خواهد بود به زودی.”

البته این همه فقط اطلاع گمانه زنی ها در مورد چگونگی این بار هم سوخته, دلیل, دوباره, منابع همه ناشناس.

روز جمعه صبح بعد از بار اول داستان گفت: به نظر می رسد روس ها بودند دخالت به انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن سی ان ان جیک Tapper رفت و با اطلاعات تناقض بار,’ داستان. “امنیت ملی رسمی من می دانم و اعتماد را هل در راه توجیهی/ODNI داستان گفته و دیگران با دست اول دانش موافقت با ارزیابی خود” او هنوز توییتی.

با توجه به دق الباب را منبع “معقول تر تفسیر هوش نیست که [روس ها] باید یک اولویت [در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری] آن را یک مرحله از آن است. این مطلب است که آنها درک جمهور است و کسی که آنها می توانند به کار با او یک dealmaker.” توسط دوشنبه, Tapper و دو نفر دیگر از خبرنگاران سی ان ان تا به حال در زمینه کامل تر گزارش در تناقض بار: “ما هوش briefer به نظر می رسد بیش از حد ارزیابی از سال 2020 روسیه دخالت نداشته است.”

خیلی خوب برای جیک Tapper که منابع ناشناس به نظر می رسد به طور موثر مورد مناقشه بار’ منابع ناشناس که خبر-مصرف عمومی یک گام نزدیک تر به حقیقت است. و آن را ممکن است یک شکل از توبه و طلب بخشایش پس از دق الباب و همکارانش در سی ان ان نقش زیادی در پذیرش غیرانتقادی نشت که منجر به بیش از سه سال از روسیه تبانی هیستری.

دق الباب شد و یکی از چهار برخي قاعدههاي كلي – از جمله آقای واترگیت خود کارل برنشتاین – در سی ان ان بدنام داستان در ژانویه 2017 نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و خروجی رئیس جمهور اوباما تا به حال شده است در جریان محتویات بدنام استیل پرونده یک حزبی مخالفت با تحقیق و سند این ادعا وجود دارد “گسترده توطئه” بین تهمت و روسیه کمک به او برنده انتخابات 2016.

در حالی که هیچ چیز در مورد آن داستان بود unfactual همه چیز آموخته ایم پس از آن در مورد چگونگی آن گزارش شده و از منابع ناشناس از این “بمب” سی ان ان نشان می دهد اجازه دهید خود را به عنوان استفاده می شود باز سالوو در یک نشت جنگ.

برای یک چیز, سی ان ان ساخته شده کنجکاو تصمیم به گزارش “اتهامات که از فعالان ادعا می کنند به خطر انداختن اطلاعات شخصی و مالی مورد آقای ترامپ” بدون تایید هر یک از این قرار است اتهامات موجود در استیل پرونده های بسیاری که در نهایت افشا و خنثی.

مدت کوتاهی پس از سی ان ان داستان به نظر می رسد, BuzzFeed منتشر شده در این پرونده ، آن را به حال شده است به طور گسترده ای در گردش در واشنگتن برای ماه و هنگامی که برخی از اتهامات پوچ قرار گرفتند به عنوان مزخرف سی ان ان نگاه ریاکارانه است. با اینحال به عنوان یک وحی پس از دیگری در معرض این پرونده به عنوان مملو از کنایه و قابل اثبات دروغ سی ان ان در ادامه به bizarrely اصرار سند تایید شد توسط اینتل جامعه و برای عموم دفاع از خود را گزارش.

در ژانویه واشنگتن پست رسانه های منتقد اریک Wemple منتشر شده نه قسمت سری چیدن از هم جدا همه بد گزارش شد که باعث استیل پرونده. قابل توجه تمرکز این تلاش اختصاص داده شده بود به سی ان ان مشکل ساز پوشش است. Wemple در نهایت به این نتیجه رسیدند “سی ان ان برنامه نویسی غرق پرونده بزرگ با مته سوراخ کردن ادعای اعتبار است که آنها به نوبه خود به سزاوار است.”

شما می خواهم فکر می کنم از این رو است که سی ان ان خواهد بود با احتیاط و دقیق در مورد استخدام مقام سابق اف بی آی اندرو McCabe. یک رهبر ضد مغلوب ساختن پیشی جستن و تلاش در دفتر او اخراج شد برای دروغ گفتن در مورد بله نشت به مطبوعات. Wemple خواهد توجه داشته باشید که سی ان ان تصمیم به استخدام او را “توهین آمیز و بی دست و پا و فساد.”

او اولین بار نیست. سی ان ان همچنین حفظ, خدمات, جیمز کف زننده, یکی دیگر از شناخته شده leaker شدید ضد مغلوب ساختن پیشی جستن همزن – و prevaricator. مدیر اطلاعات ملی در دولت اوباما زننده شده است بحث برانگیز همیشه از او به دروغ و تحت سوگند قبل از سنا در سال 2013.

موضوع مشترک در تمام این بد مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه روزنامه نگاری است که به راحتی قابل تشخیص: رسانه ها در اتحاد تسلیم آن مسئولیت های اخلاقی در سفارش به یک مجرا برای پخش ناشناس اغلب تایید نشده اتهامات رقیب جناح های سیاسی. اما تنها یک جناح: یکی مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن.

نتیجه این است که توجه هر خواننده روزنامه به دلیل مشکوک یک برنامه کمین در پشت منابع ناشناس که آمده اند به تسلط سیاسی پوشش.

پس از سه سال تعقیب مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه عناوین است که باید تبدیل به نادرست اگر نه آشکار کاذب شما می خواهم امیدوارم که روزنامه نگاران می خواهم به بازگشت به اصول: getting on-the-record, نقل قول, مقایسه متضاد حساب از حوادث با خنثی چشم و مشاهده با انگیزه های سیاسی منابع انتقادی. اگر وجود دارد هر گونه احترام به خبرنگاران در واشنگتن آنها به شما بگویم چه چیزی در جریان نیست و گزارش آن را نشت تمام راه را به پایین.

علامت همینگوی نویسنده در اسکندریه ، شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @heminator.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im