پوشش رسانه ای & Coronavirus وحشت: آنچه اعداد نشان می دهد

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان coronavirus است و در سطح جهان گسترش ترس خریداران باید محروم فروشگاه های لخت و باعث کمبود در سراسر جهان از محافظ و ماسک صورت. به چه میزان رسانه ها سزاوار موشکافی برای نقش خود را به دیوار-به-دیوار پایان روز پوشش ممکن است در دامن زدن به این نوع از هراس ؟

ژان. 1-Feb. 28 جدول زیر مقایسه در سراسر جهان جستجو گوگل بهره coronavirus در برابر آنلاین در سراسر جهان به پوشش خبری در 65 زبان با استفاده از داده ها از GDELT پروژه, همراه با اشاره به در, CNN, MSNBC و فاکس نیوز با استفاده از داده ها را از اینترنت بایگانی اخبار تلویزیون بایگانی پردازش GDELT. به پوشش سه جدول زمانی بر روی یک نمودار آنها تبدیل به “Z-scores” که گزارش تعداد انحراف استاندارد از ميانگين است. (برای بزرگنمایی کلیک کنید.)

با وجود coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر چین در اوایل سال جاری در رسانه های جست و علاقه باقی مانده تقریبا وجود ندارد تا حدود Jan. 21 زمانی که اولین مورد در خاک ایالات متحده آمریکا گزارش شده است. این شبیه به 2014 شیوع ابولا که همچنین دریافت کمی پوشش رسانه ای تا آن را به ایالات متحده است.

توجه به شدت افزایش یافته پس از Feb. 21 به عنوان ویروس’ گسترش جهانی شتاب.

رسانه های آمریکایی به طور فزاینده زم بیماری’ ایالات متحده در نظر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ. پس از Feb. 25 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده در یک چهارم تا یک سوم از آمریکا خبری از این ویروس بازتاب سهام خود را برای ریاست جمهوری است. در سطح جهانی, یک چهارم از اخبار اقتصادی پوشش اشاره coronavirus در برخی از راه بازتاب آن outsized تاثیر بر اقتصاد جهانی است.

به دنبال نزدیک در جدول فوق, هر دو آنلاین اخبار آنلاین و جستجو مورد علاقه به نظر می رسد افزایش در حدود همان زمان در ماه ژانویه با پوشش خبری کمی جستجو در ضرب و شتم مورد علاقه در طول هفته گذشته افزایش است. اخبار تلویزیون نیست آغاز پرداخت توجه جدی به این ویروس تا فوریه. 24.

زوم در برای دوره زمانی که مورد علاقه واقعا شتاب جدول زیر مقایسه ساعتی Z-scores (UTC همچنین به عنوان زمان گرینویچ) در سراسر جهان گرایش های گوگل جست و علاقه و آنلاین پوشش خبری از Feb. 18 Feb. 25 با استفاده از شش ساعت نورد متوسط برای صاف کردن داده ها.

خبر آنلاین با توجه به کروناویروس به نظر می رسد به ارتباط محکم با جستجو مورد علاقه به طور کلی. بازرسی نزدیک تر نشان می دهد که پس از بهره شروع به افزایش در فوریه. 22 اخبار پوشش تمایل به سرب جستجو بهره توسط چندین ساعت با هر افزایش در پوشش رسانه ای منجر به افزایش مشابه در جست و علاقه بعد از آن روز

قوی شباهت بین اخبار آنلاین و جستجو مورد علاقه و این واقعیت است که اخبار را افزایش می دهد به نظر می رسد منجر به منافع جستجو قطعا آشنایی وزن به این استدلال که رسانه ها باید به کمک فن شعله های آتش از وحشت در سراسر این بیماری را گسترش.

هیچ جا این پاسخ های عمومی شده است بیشتر آشکار نسبت به جرم خرید “N95” ماسک صورت. جدول زیر مقایسه روزانه Z-scores ایالات متحده منافع جستجو برای ماسک در مقایسه با آنلاین و اخبار تلویزیون اشاره از آنها.

هر دو آنلاین و اخبار جستجو علاقه نشان می دهد همان مسیر رو به بالا آغاز Jan. 21 اما پوشش اخبار افزایش می دهد و سریع تر می کند و اوج تا فوریه. 2 دو روز کامل پس از جستجوهای اوج. اخبار اشاره از ماسک های افزایش دوباره در فوریه. 21 اما از آن است که تا دو روز بعد که جستجوهای تجربه مشابه افزایش است. در اخبار تلویزیون اشاره از ماسک فروش را افزایش نمی دهد به طور چشمگیری تا فوریه. 26 روز پس از جستجوهای وب شروع به سرعت در حال افزایش.

قرار دادن این همه با هم نمودار فوق نشان می دهد که رسانه های دیوار-به-دیوار پوشش از شیوع کروناویروس همچنین قابل اندازه گیری نقش در رانندگی توجه عمومی به این ویروس و احتمال بدتر شدن رفتارهای مانند هراس از خرید. تلویزیون رسانه ها ظاهر شده اند به دیر به بازی چیدن در هر دو ویروس’ گسترش و کمبود ماسک بعد از آنها بودند ،

از همه مهمتر ارتباط قوی از coronavirus پوشش با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده و اقتصاد جهانی نشان می دهد که شیوع است که زم به عنوان یک سیاسی و اقتصادی داستان — ارائه یک دوز از وحشت در روند — به جای اضطراری برای بهداشت عمومی است که نیاز به بالينی و خونسرد گزارش.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de