رسانه نمی تواند نگه داشتن سیاست از Coronavirus پوشش

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در هفته گذشته ایسنا رسانه های منتقد برایان Stelter زده شوم وتر با توجه به گسترش coronavirus. “پس از سپیده دم از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری بی شماری از کارشناسان هشدار داده اند که رئیس جمهور فاقد اعتبار خواهد مخاطره کشور در شرایط اضطراری,” او نوشت. “با وخیم تر شدن coronavirus شیوع این ترس ممکن است در آینده درست است. … و رئیس جمهور شده است سرزنش رسانه ها برای این مخمصه بازگشت به همان تاکتیک هایی که او به کار آنجایی است.”

حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نبود و منحصر به فرد مبارز و پر هرج و مرج این رسانه ها برای فشار هر دولت در مورد آمادگی در مواجهه با چیزی به عنوان ترسناک به عنوان یک کشنده بیماری همه گیر. و رهبران تضعیف اعتماد در رسانه های موسسات بدون هیچ دلیل خاصی در یک زمان هنگامی که ما نیاز به تکیه بر آنها به صورت بالقوه نجات بخش اطلاعات مفید است و برای قرار دادن آن ملایم است. “رتبه های پایین خبر جعلی MSDNC (Comcast) & @سی ان ان انجام می دهند همه چیز ممکن است به Caronavirus نگاه به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازار” فقط یکی از چیزهایی که تهمت توییتی است به تازگی.

به طور معمول چنین intemperate حملات در طول یک بحران بی اعتبار خواهد بود. با این حال رسانه ها نیز خود به خود رفتار این موضوع در طول چهار سال گذشته و خود را coronavirus پوشش نشان می دهد که چرا: بخش بزرگی از رسانه ها نمی تواند کمک کند خود را از ساخت هر داستان در مورد سیاست.

برخی از آن است که فقط نامناسب intemperate تفسیر از نظر columnists. اخیر نیویورک تایمز ستون توسط گیل کالینز و Maureen Dowd شد با عنوان “اجازه دهید آن را Trumpvirus: اگر شما احساس افتضاح شما می دانید که به سرزنش” و “مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود ما بد: رفتن ویروسی است که یک چیز خوب در این زمان” بود. کافی است برای گفتن خواستار یک بیماری است که در چین نشات گرفته و در سراسر جهان به دلیل چین به شدت رفتار غیر مسئولانه “Trumpvirus” است که به سختی عادلانه است.

اگر چه جورج دبلیو بوش به میدان فرستاد تردید سوال از کاخ سفید فشار سپاه در مورد ایالات متحده آمریکا آمادگی از آنفولانزای مرغی – و دموکرات ها هنوز هم شکایت از سرعت دولت ریگان در پاسخ به ایدز مغلوب ساختن پیشی جستن پیشینیان در کاخ سفید به سادگی نمی شد و بلافاصله متهم از همان ابتدا از سلامت عمومی بحران. این به این معنا نیست آنها انجام بی وقفه. یک محکم مقاله توسط Ari Schulman در مجله جدید آتلانتیس در سال 2015 نشان داد هشدار دهنده در جزئیات چگونه دولت اوباما فعالانه گمراه عمومی در مورد تهدید ناشی از ویروس ابولا شیوع سال قبل.

با وجود آنچه که مراکز کنترل بیماری گفت: در سال 2014 وجود دارد شواهد قانع کننده انتقال ابولا شد هوابرد از طریق سرفه و عطسه و این ویروس می تواند به گسترش مردم ماه پس از آنها دیگر علامتی. چنین اطلاعات غلط رانده شد در درجه اول توسط یک تمایل عمومی برای اطمینان و این منجر به مشکوک سیاست های عمومی تصمیم گیری در خصوص تهدید. هنوز روزنامه ها هرگز با اشاره به این بیماری به عنوان “Obola.”

برهنه خصومت به مغلوب ساختن پیشی جستن است تا تلفظ آن در واقع اختلال در برخی از روزنامه نگاران توانایی انتقال اطلاعات لازم به مردم آمریکا است. “به یاد داشته باشید این لحظه: مغلوب ساختن پیشی جستن در کارولینای جنوبی فقط به نام coronavirus یک “جعل'” واشنگتن پست دانا Milbank توییتی هفته گذشته است. او به دنبال آن است که با یک ستون که این ادعا را تکرار کرد. تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در بافت آن بسیار روشن است که او نمی گویم این بیماری خود را جعل – او صحبت کردن در مورد خبری که به نحوی سعی در سرزنش او را برای آن. Milbank بعدها خود را به روز رسانی ستون به یاد داشته باشید که “مغلوب ساختن پیشی جستن گفت شنبه ‘فریب’ با اشاره به دموکرات ها’ سنجاق سرزنش ویروس” – اما خود را گمراه کننده جیر هنوز.

صحبت از گمراه کننده توییتهایی روز پنج شنبه NPR Yamiche Alcindor توییتی از این نقل قول از معاون رئیس جمهور مایک پنس: “بزرگترین نگرانی در حال آزمایش است. من خوشحال هستم به گزارش ما 2500 کیت در دسترس است که ما توزیع خواهد شد. ما تایید یک فرایند است که اجازه می دهد تا تست در دولت و آزمایشگاه های دانشگاه.” او سپس به تکرار این شماره برای تاکید “2500.” این صدای جیر جیر بود که دوست داشت بیش از 22,000 بار گسترش مانند آتش سوزی عمدتا به دلیل وحشت است که مجموعه ای در بیش از این باور اشتباه است که ما فقط تا به حال به اندازه کافی coronavirus آزمون برای پوشش جمعیت Ashland, Neb.

بعد از یک ساعت پس از گرفتن بازگوی در مورد صدای جیر جیر خود را Alcindor توییتی برخی از مهم زمینه. هر یک از این coronavirus کیت می توانید با آزمون و 500 نفر را تحت پوشش 1.25 میلیون آمریکایی. شاید این کافی نیست اما برای یک بیماری که در زمان حال آلوده کمتر از 100 آمریکایی در آن در مقیاس مناسب. و آن را به مراتب کمتر وحشت آور تر از این باور اشتباه فقط 2500 نفر می تواند آزمایش می شود. هنوز Alcindor نیست حذف صدای جیر جیر خود را و روز بعد از آن شما می توانید پیدا کردن هزاران نفر از مردم قرائت گمراه کننده 2,500 شکل در رسانه های اجتماعی به عنوان اگر آن را انجیل.

بعدی نیویورک تایمز گزارش داد که دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی “گفت: از همکاران که کاخ سفید تا به حال دستور داد او را به هر چیز دیگری می گویند و بدون ترخیص کالا از گمرک.” گزارش led جو بایدن به بعد ادعا می کنند که کاخ سفید شد “muzzling” دکتر در مصاحبه با ABC “این هفته است.” در مواجهه با این منابع ناشناس ادعا می کنند در یک کنفرانس مطبوعاتی Fauci صادر صریح انکار است. “من هرگز محدود, همیشه, و من انجام شده است از این پس دولت رونالد ریگان” او گفت:. “من که محدود توسط این دولت است.”

در طول یک حزب دموکرات ریاست جمهوری مناظره بایدن همچنین افتخار است که او مسئول برای صرفه جویی در “میلیون ها نفر از زندگی” مشکوک ادعای جذب هیچ بررسی رسانه های.

مطبوعات نشان می دهد هیچ مشابه داری پس از توافق بهداشت ، تام پنبه در زمان اعتبار اولیه اش برای تماس به قرنطینه کسی که از چین در ووهان منطقه در حالی که اشاره به این که ووهان شامل یک آزمایشگاه است که به مطالعه عوامل بیماری زا و خطرناک است که این آزمایشگاه می تواند که نمی توان آنها را به عنوان منبع ویروس است. با توجه به واشنگتن پست پنبه به جرم فانینگ “اون سوی خاکستر سوخته از coronavirus نظریه است که بارها و بارها افشا شده توسط کارشناسان است.”

اما پست excoriated پنبه برای چیزی که او هرگز ادعا یعنی که این ویروس بود bioweapon مهندسی و عمدا منتشر شده توسط چینی ها. این است نه آنچه پنبه گفت و کارشناسان به نقل از این پست و به “کم ارزش کردن” پنبه حتی اذعان به همان اندازه است.

سوء ظن است که تعصب رنگ پوشش اخبار سخت است برای فرار. معاون رئیس جمهور پنس آنها تهمت شنود گذاشته به سر coronavirus پاسخ شده است ثابت و مسئول از آغاز شیوع. در عین حال طی سال های اخیر ظاهر در “ملاقات با مطبوعات” میزبان چاک تاد فکر این مهم برای مقابله با پنس در مورد سیاست از موضوع است. در تاد گفتن ایران ادعا می کند که دموکرات ها بودند “weaponizing” این ویروس برای حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن بودند کاملا بی اساس است. “من به شما بگویم, شده است وجود دارد بسیاری از شعارهای غیر مسئولانه در میان دموکرات ها و مفسران در سمت چپ” پنس گفت.

“چه کسی است ؟ نام برخی از نامها ، به دلیل آن را فقط احساس می کند مانند gaslighting. لطفا با نام برخی از نام ها. همه ما بزرگ است. ما همه افراد بزرگ در اینجا. نام برخی از نام” تاد retorted. این نبود که مشکل از یک وظیفه به عنوان تاد به نظر می رسید فکر می کنم آن بود. پنس در پاسخ با استناد به گیل Collins ستون آن خواستار “Trumpvirus.” معاون رئیس جمهور می تواند اشاره کرده اند, اما نمی, چگونه الیزابت وارن سعی در سرپا نگه داشتن او foundering انتخابات ریاست جمهوری زمانی که او پیشنهاد گرفتن “هر سکه که رئیس جمهور است که در حال حاضر با توجه به صرف روز خود را نژادپرستانه دیوار در مرز جنوبی و منحرف کردن آن به کوروناویروس.”

به جای پنس به ارمغان آورد و گفتگو در اطراف به آن تعلق دارد. “مردم آمریکا می تواند اعتماد به نفس است که ما قصد داریم به ادامه کار این موضوع,” او گفت:. “ما در حال رفتن به محل کار با با رهبران هر دو حزب در کنگره را به مطمئن شوید که نه تنها ما و آژانس های فدرال باید تمام منابع به آنها نیاز دارید اما دولت ما و دولت های محلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید منابع و پشتیبانی به ارائه مراقبت است که هر آمریکایی می خواهم. به یاد داشته باشید چاک این است که در مورد زندگی مردم آمریکا.”

علامت همینگوی نویسنده در اسکندریه ، شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @heminator.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de