رسانه و حزب دموکرات رفت از ‘من’ به ‘در حرکت’

جمهوری خواه کمیته ملی صندلی Ronna McDaniel متهم دموکرات ها و رسانه های نفاق برای “نادیده گرفتن” اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن توسط تارا Reade سابق سنا کارمند.

“این رفت و از MeToo, MeToo, MeToo, به حرکت در, حرکت, حرکت در یک nanosecond چرا که او یک دموکرات و ریاکاری بد است,” او گفت: در ABC “این هفته است.” “و این نه فقط از دموکرات ها آن را از رسانه ها و من به شما بگویم من فکر می کنم هر خروجی که انجام آن 19 مصاحبه و نمی بپرسید یک سوال باید رد صلاحیت شود از انجام هر بخشی از یک مناظره ریاست جمهوری.”

MCDANIEL: من قصد دارم به موضوع – من قصد دارم به موضوع را با رسانه ها نادیده گرفتن این. شده است, مخوف, نفاق, که چگونه برت Kavanaugh تحت درمان قرار گرفت در مقابل جو بایدن. برت Kavanaugh هر متهم قرار داده بود در تلویزیون. آن دیوار-به-دیوار پوشش. آنها رفت و به او سالنامه دبیرستان. آنها گفتند: او نیاز به یک FBI بررسی است. مایکل Avenatti بود در تلویزیون او را متهم به تجاوز از یک متهم که هرگز حتی ملاقات برت Kavanaugh. و سپس شما را به جو بایدن. پنج هفته سکوت. نوزده مصاحبه بدون یک سوال. او نمی خواهد اجازه دهید مردم به سوابق خود را در دانشگاه Delaware. آنها خواستار در DNC برای انجام تحقیقات.

آن رفت و از MeToo, MeToo, MeToo, به حرکت در, حرکت, حرکت در یک nanosecond چرا که او یک دموکرات و ریاکاری بد است و آن را نه فقط از دموکرات ها آن را از رسانه ها و من به شما بگویم من فکر می کنم هر خروجی که انجام آن 19 مصاحبه و نمی بپرسید یک سوال باید رد صلاحیت شود از انجام هر بخشی از یک مناظره ریاست جمهوری.

RADDATZ: پس چرا رئیس جمهور می گویند او در راه چسبیده ،

MCDANIEL: از آنجا که فرآیند دادرسی و اصل برائت است دیگر شده استاندارد در این کشور وقتی که می آید به جمهوری خواهان و در حال حاضر دموکرات ها به طور ناگهانی در آغوش آن قانوني است که ما ساخته شده سنگ بنای کشور ما وقتی که می آید به جو بایدن اما آنها آن را از پنجره بیرون را هنگامی که آن را به برت Kavanaugh و هم رسانه ها. و نفاق بوده است هولناک و ما نیاز به انجام برخی از خود بازتاب که چگونه Kavanaugh درمان شد مقابل چه بایدن در حال درمان در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de