رسانه های ترک آن اصول در بایدن #MeToo پوشش

Krystal توپ میزبان هیل “افزایش” فرود آمد برای اولین بار در دوربین مصاحبه با تارا Reade سابق کارمند در جو بایدن سنا دفتر که می گوید: سناتور سابق sexually assaulted او در 1990s.

“تارا می گوید او سعی کردم به او داستان را در راه های دیگر بیش از حد” Krystal توپ ، “او رفت و به الیزابت وارن و کامالا هریس به عنوان به خوبی. او هیچ چیز را از هریس و یک فرم استاندارد نامه از وارن. دو زن که به شدت زد بر جنسیت خود را و آنچه را در انتخابات خواهد نمایندگی برای زنان است.”

“تارا نبود دقیقا سخت برای پیدا کردن پس از [Ryan گریم مقاله در رهگیری] و کتی Halper پادکست مصاحبه. [زیر گوش من رسیده به توییتر و شنیده پشت در دقیقه,” او گفت:. “من صادقانه باشد من نمی خواهم “افزایش” برای اولین بار در دوربین مصاحبه تارا… من فکر می کردم تارا سزاوار کامل بررسی صلاحیت و دادرسی عادلانه و از جریان خروجی.”

“اگر یک ادعا شبیه به این ساخته شده بود در برابر برنی ساندرز و یا حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دیگر رسانه های تبه کار مانند ادوارد اسنودن, آیا شما فکر می کنم گریبان خواهد هر گونه مشکل گرفتن فشار دهید. آیا شما فکر می کنم آن خواهد سقوط به مستقل و جایگزین اخبار برای شکستن داستان اگر یک زن که مشغول به کار با برنی در دهه 1990 ساخته شده معتبر ادعای تجاوز جنسی? آیا شما فکر می کنم CNN و MSNBC را دفن سر خود را در شن ؟ هر خبرنگار در این شهر خواهد بود شکستن درب خود را برای اولین بار بازگو کند.”

“تارا روند در توییتر و تمام آبی چک و جنسیتی رزمندگان هیچ جا یافت می شود” توپ گفت. “اصول خود به نظر می رسد که آنها را رها در حال حاضر که آن را تهدید می کند و دسترسی آنها به این بایدن کمپین و توانایی خود را به grift خود coziness و نزدیکی به قدرت است.”

“آنها با خوشحالی می پذیریم ارائه یک محل برای اتهام علیه بیگانگان بر آنها وضعیت خود را و دسترسی بستگی ندارد. آنها رو به کشیده لگد زدن و جیغ به انجام کار خود را وقتی که می آید به خود را ایدئولوژیک و کلاس برادران.”

“پس از رها کردن ‘چرا حالا؟’ حقیقت این است که او انجام شده است همه چیز او می تواند از فکر می کنم برای شنیده می شود این است که فقط اولین بار هر کسی زحمت به گوش دادن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im