مراتع با این نسخهها کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن و اردن نقل مکان کرد و به قوه قضائیه. گام بعدی برای نظارت جمهوریخواهان?

ایران طرح برای کارولینای شمالی در کنگره علامت مراتع برای تبدیل شدن به رتبه عضو مجلس نظارت و کمیته اصلاحات زمانی که اوهایو در کنگره جیم اردن شد منجر به خانه قضائیه جمهوری خواهان اما همه چیز تغییر.

مراتع چپ کنگره برای تبدیل شدن به کاخ سفید از کارکنان که منجر نظارت اقلیت است که در حال حاضر در سوال.

از 16 خواهان هنوز هم در این کمیته تنها شش خدمت کرده اند در خانه برای حداقل سه نظر و چند در حال حاضر رتبه بندی اعضای دیگر کمیته ها. آن را در سمت چپ برخی از تعجب که موفق خواهد شد اردن; چند ابراز علاقه در کار و اردن می گوید: استعداد است که در حال حاضر وجود دارد اگر چه مشخص نیست که حرکت به حافظه.

“وجود دارد برخی از افراد زیادی که انجام داده ایم کار بزرگ در این کمیته پس هر كه آنها را انتخاب کنید خواهد بود ایده آل” اردن گفت: با اشاره به جمهوریخواه کمیته که مسئول انتخاب کنفرانس کمیته رهبری و فهرست اسامی.

اردن گفت: او را دیدم بسیاری از اعضای درگیر در این کمیته کسب و کار و که انجام مشق شب خود را قبل از جلسات و به خوبی کار می کرد با کارکنان. او با اشاره به چند عضو: دانشجوی سال اول مظنونان حمله به دانشگاه تراشه Roy تگزاس, علامت سبز تنسی و کلی آرمسترانگ از داکوتای شمالی و همچنین کنتاکی را جیمز وارد است که در دوم ترم و گرجستان جودی Hice که در حال حاضر در خدمت خود سوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de