محققان دانشگاه مک گیل توسعه compostable نی که احساس می کند مانند پلاستیک

از مواد آلی ساخته شده از سلولز و نام Cellophax می تواند مورد استفاده قرار گیرد در انواع دیگر تنها با استفاده از محصولات مانند کیسه های مواد غذایی.

یک نوشیدن از نی ساخته شده از Cellophax های مبتنی بر سلولز مواد است که احساس می کند مانند پلاستیک طراحی و توسعه توسط دانشگاه مک گیل اساتید. TreeMaTech

محققان از جمله برخی از دانشگاه مک گیل را توسعه داده اند نوشیدن از نی ساخته شده از سلولز بلوک ساختمان از درختان و گیاهان است که می تواند یک گام بزرگ در این مسابقه به جای نی های پلاستیکی. سلولز یک تجدید پذیر و مواد را مزه نیست مانند کاغذ خیس, آنها می گویند.

چه چیزی بیشتر از مواد آلی است که آنها توسعه یافته و به نام Cellophax می تواند مورد استفاده قرار گیرد در انواع دیگر تنها با استفاده از محصولات مانند کیسه های مواد غذایی.

بیشتر و بیشتر اماکن ممنوع کرده اند تنها-استفاده از پلاستیک مانند نی های آشامیدنی و دولت فدرال می خواهد به ممنوعیت آنها از 2021. قابل استفاده مجدد نی ساخته شده از شیشه و فلز و بامبو در حال حاضر در بازار اما تقاضا هنوز هم وجود دارد برای تک-استفاده از نی در رستوران ها بیمارستان ها و سالمندان خوابگاه.

به گفته محققان کانادایی پرتاب حدود یک میلیارد نی در هر سال.

راز این سلولز کاه توسعه داده شد در یک آزمایشگاه توسط دو مک گیل شیمی استادان Theo van de Ven و ژان-فیلیپ Lumb همراه با Lakehead دانشگاه Md نور علم و دانش آموزان خود را.

کاغذ نیز ساخته شده از سلولز و کاغذ نی در حال حاضر وجود دارد. اما Cellophax متفاوت است آنها می گویند. “کاغذ کلش احساس می کند مانند مقاله” Van de Ven گفت. “ما نی به نظر می رسد مانند پلاستیک و ارائه می دهد احساس از پلاستیک.”

و بر خلاف کاغذ نی آنها تبدیل نمی خیس و فرم خود را از دست هنگامی که آنها در حال مرطوب, اساتید می گویند.

اما مهم ترین آنها این است که آن را ساخته شده از انرژی های تجدید پذیر و قابل بازیافت مواد.

فرآیند تولید ساده است که آنها می گویند. آنها در فرایند حفاظت از مالکیت معنوی در این روند و ایجاد یک شرکت به نام TreeMaTech به توسعه آن است.

“ما را سلولز در شکل طبیعی آن و تبدیل آن به یک مایع نرم و قابل انعطاف و بازسازی آن را به سلولز است. در حالی که ما فراموش کردیم که در آن باید کنترل بیش از آن خواص فیزیکی و آنچه در آن مانند به نظر می رسد و چگونه آن را احساس می کند” Lumb گفت.

این فرایند همچنین می توانید کلش شفاف است. “این سحر و جادو از شیمی,” او گفت:.

در حال حاضر محققان با استفاده از کاغذ کرافت “عمدتا به این دلیل که ما در حال تلاش برای ساخت لینک با صنعت کاغذ و خمیر کاغذ,” Lumb گفت. “وجود دارد یک فرصت در اینجا برای آنها را در سایز بزرگ نمونه کارها خود را از محصولات در این بخش و به خصوص به عنوان صنعت کاغذ و خمیر کاغذ به فکر تنوع آینده آن است.”

اما آنها نه محدود به این مواد خام آنها می گویند. آنها می توانند با استفاده از کاغذ بازیافتی و یا ضایعات کشاورزی. محصولات جانبی از سبزی و تولید دانه سرشار از سلولز است.

هنگامی که آن را با استفاده از یک مبتنی بر سلولز کاه و کلش می تواند بازیافت ساخته شده و به دیگر نی و یا دیگر محصولات و یا می توان به کمپوست. در یک آزمایش محققان به خاک سپرده شد کاه در زمین وجود دارد و هیچ چیز از آن را پس از سه ماه Van de Ven گفت.

محققان به دنبال همچنین کیسه های خرید و بسته بندی مواد غذایی از Cellophax و حتی منسوجات است که می تواند به همه کمک به کاهش وابستگی به محصولات پلاستیکی ساخته شده از هیدروکربن ها است.

چالش برای محققان این است که یک کارخانه است که می تواند تولید این نی در بزرگی به اندازه کافی مقدار به تجاری. اما آنها اعتقاد دارند که روند قابل دوام است. یک کاغذ کلش به فروش می رساند برای چند سنت Van de Ven گفت و آنها باور دارند که محصول خود را “می تواند به خوبی در زیر آن قیمت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>