دانیل Weinstock خواستار عذرخواهی از دولت کبک پس از او بود محروم از صحبت و در اخلاق کنفرانس بر اساس بی اساس ستون توسط Le Journal de Montréal, ریچارد martineau را.

پروفسور دانیل Weinstock شد yanked از صحبت کردن در اخلاق کنفرانس توسط CAQ دولت به دلیل Journal de Montréal, مقاله گفت که او به نفع مثله. به جز داستان اشتباه بود. Weinstock خود را در دانشگاه مک گیل در مونترال در جمعه ، 21, 2020. دیو Sidaway / Montreal Gazette

برجسته دانشگاه مک گیل قانون پروفسور دانیل Weinstock انتظار یک عذرخواهی جمعه پس از دولت کبک منع او از صحبت کردن در یک فروم در اخلاق به دلیل یک ستون روزنامه که گزارش او از ختنه زنان که معلوم شد نادرست است.

Journal de Montréal نویس ریچارد martineau را اظهارات خود را پس گرفت اما Weinstock باقی مانده محروم از صحبت کردن. و او هرگز خود را عمومی عذرخواهی.

در صبح روز جمعه وزیر آموزش و پرورش Jean-François Roberge تماس Weinstock می گویند او با عرض پوزش در مورد افتضاح و می گویند تا publicly. اما در حالی که کمی بعد برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: دولت چسبیده بود با تصمیم خود اجازه نمی Weinstock صحبت می کنند زیرا آنها نگران بودند که بحث پیرامون استاد را تحت الشعاع قرار فروم.

“شما بچه ها شروع به جنجال برای شروع با” Weinstock گفت. “این نوع از عجیب و غریب به حذف کسی از یک کنفرانس در اخلاق پس از عجله پریدن به نتیجه گیری و سپس نه دعوت او را پس از پیدا کردن آن یک اشتباه بود.”

پرداختن به یک نوعی بازی فوتبال راگبی از روزنامه نگاران بعد از ظهر جمعه Roberge گفت: او عذرخواهی کرد اجازه نمی Weinstock می دانم که به طور مستقیم او بود که حذف به عنوان سخنران اما نه برای محرومیت او. Roberge گفت: martineau را ستون تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این تصمیم. “ما تحقیقات و دیدم که او می تواند یک انحراف.” به روشن شدن آنچه که تحقيق Roberge نمی دهد هر نمونه.

Weinstock توصیف آن به عنوان “سرد برای کبک دموکراسی” که دولت را به بار کسی مثل خودش یک شاغل استاد حقوق با 25 سال تجربه که ریاست بخش و دارای شهرت بین المللی صرفا بر اساس یک بی اساس ستون “توسط یک شناخته شده ال بحی و جدل. هر کلاس سومی با اتصال به اینترنت می تواند به بررسی حقایق و دیده می شود این درست نیست.”

“در پایان روز این دولت که خواستار عکس. و آنها اقدام مسئولانه است.”

در چهارشنبه ستون با عنوان “سازمان ملل متحد spécialiste en éthique inquiétant” (یک مشکل اخلاق متخصص), martineau را نوشت که در سال 2012 فروم در سکولاریسم Weinstock تایید ایده کبک پزشکان انجام یک شکل نمادین ختنه زنان شناخته شده به عنوان “سیاتل سازش است.” این روش بر اساس یک مورد که در آن چندین سومالی زنان معتقد پزشکان در سیاتل به انجام یک برش کوچک به دختران دستگاه تناسلی به منظور یدکی آنها از کامل تناسلی ختنه.

اما در همان فروم, Weinstock روشن ساخته است که او را تایید نکرده و این روش و یا هر شکل ختنه زنان — مشاهده او چندین بار تکرار در طول سال

روز چهارشنبه بعد از ظهر یکی دیگر از مقام دولتی تماس گرفته بودند Weinstock به می گویند که آنها متوجه داستان نادرست بود اما با توجه به تمام بحث او نمی تواند صحبت می کنند اما هنوز خوش آمدید به حضور “شد و برخی او را درک کنید.” Weinstock کاهش یافته است. او با توجه به همان بحث او برنامه ریزی شده بود به پنج شنبه هفته گذشته در شهر کبک بدون جنجال.

Le Journal منتشر شده “روشن” توسط martineau را در روز جمعه که در آن او اذعان می کند Weinstock هرگز تایید شده اما تنها آن گفت: merited بحث است.

“آن را به هر کس به تصمیم می گیرید اگر این تصمیم توسط پزشکان آمریکایی به اسکار اندام تناسلی دختران جوان شایسته باید در نظر گرفته شود” martineau را می نویسد. او نه عذرخواهی.

Weinstock گفت: او وکیل است که به دنبال به اینکه Le Journal یا دولت اظهارات حکم قانونی عمل است. حوادث شده اند صریحا انتقاد (“این مجازات از استاد Weinstock” می خواند یک تیتر در La Presse) و Weinstock دریافت کرده است حمایت گسترده از خود دانشگاه و همکاران و دوستان است.

اما در نهایت Weinstock گفت: علمی و اجتماعی رهبران نیاز به علت در برابر حکومت به مبارزه علیه سرکوب آزادی بیان است.

“من فقط می توانید تصور کنید که من جوانتر همکاران که در حال untenured که اصلا این نوع اتصالات کنم که کار بر روی مسائل حساس,” او گفت:. “به دنبال در این نوع از وضعیت و گفته:” خدای من می توانم انجام تحقیقات بر روی موضوعات مهم که به طور بالقوه حساس در این استان دانستند که من می تواند توسط یک نوع از ال بحی و جدل مانند martineau را و این دولت را به کلمه از یک ال بحی و جدل بیش از من؟’

“این یک اثر سرما و بسیار ترسناک برای آینده پژوهش در کبک.”

rbruemmer@postmedia.com

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de