McEnany به حق چیزهای به رد رسانه Buffoons

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در سال 2016 پس از پیروزی خیره کننده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من daydreamed در مورد کار در کاخ سفید دفتر مطبوعاتی گفتن خودم که من خواهد بود در خط مقدم از تاریخ است. آن خواهد بود که معادل New Frontier من فکر می کردم تصور یک بند از مغلوب ساختن پیشی جستن-الهام محافظه کاران از ورود به واشنگتن به حمایت از MAGA انقلاب فقط به عنوان مشتاق دموکرات بود flocked به واشنگتن برای خدمت به جان کندی هنگامی که او reinvigorated روح آمریکایی.

البته هیچ کدام از آن اتفاق افتاده است. به جای اینکه استقبال به عنوان یک قهرمان فتح مانند JFK تهمت بود ملاقات با یک گروه کر از snickers و sneers. اف بی آی “بیمه” لگد در و هدفمند مغلوب ساختن پیشی جستن با زمزمه ها و شایعات در مورد دوش طلایی و روسپی و دارایی. رئيس جمهور در, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین بود shooed از دفتر در یک گردباد از اتهامات بی اساس که آسیب دیده و نه فقط او بلکه رئیس جمهور او خدمت کرده است.

به عنوان دفتر مطبوعاتی آن Ground Zero برای بسیاری از جنگ که رسانه های فاسد برپا کرده در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید شان اسپایسر کردم مسائل را به یک شروع بد خود در هفته اول زمانی که InaugurationGate رهبری این خبر در ظاهر هر کانال و صفحه اول: “آنچه رئیس جمهور می دانم که در مورد جمعیت اندازه تخمین می زند و هنگامی که او آن را می دانم؟” به جای glossing بیش از رئيس جمهور نظرات در مورد چگونه او جمعیت پیشی گرفته است که باراک اوباما به عنوان فقط خیلی سیاسی blarney, اسپایسر دو برابر پایین و سعی کردم به نوبه خود رئیس جمهور نظر به یک واقعیت است. اما متاسفانه یکی که مجموعه ای از تن برای آینده 2 و نیم سال به عنوان اولین اسپایسر و سپس سارا هاکبی ساندرز سعی کردم این کار غیر ممکن است از هدایت چالاک جمهور.

اگر خبرنگاران می خواستم به دانستن آنچه که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او نمیفهمد که باید از او بخواهید-و یا فقط به عنوان خوانده شده توییت خود. بدون نیاز به شان و یا سارا به ماساژ کلمات خود را به نوعی از انجیل حقیقت است. مغلوب ساختن پیشی جستن یک متولد چاخان و او با استفاده از کلمات به جلب و برای سرگرمی و نه برای نوشتن یک لیست خشکشویی. اما دفتر مطبوعاتی خود را و بسیاری از ستاد هرگز قابل درک است که. با تلاش به خبرنگاران حقیقت عینی آنها سرقت جمهور از بزرگترین هدیه — توانایی به افزایش فوق دنیوی و به التماس کردن یک دنیای بهتر را از طریق اراده مطلق.

زمان ساندرز چپ کاخ سفید در ماه جولای سال 2019 من می دانستم که من تا به حال dodged گلوله با داشتن نام من “نادیده گرفته شده” با مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم. فقط یک دیوانه خواهد بود قادر به تحمل badgering, ruthless, غیر اخلاقی تاکتیک واشنگتن سپاه مطبوعات. من فکر آوردن یک مونتانا newspaperman اخلاق کاری به باتلاق بود ناامید کننده ای ساده و بی تکلف. چه نقطه از پاسخ دادن به سوالات که هر سوال مغرضانه بود هر پاسخ تحریف شده توسط خبرنگاران و همه کسانی که در حمایت از این رئیس جمهور در نظر گرفته شد به یک نازی یا یک ادم احمق و ابله?

من تجلی ظاهرا به اشتراک گذاشته شده توسط تهمت و سوم دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام چرا که در طول 10 ماه تصدی در شغل او هرگز در یک کنفرانس مطبوعاتی. نه یکی. براوو! به من اشاره کرد قبل از روزانه نشست خبری یکی از بدترین ایده ها در تاریخ است. انتظار می رود یک فرد در یک تریبون قادر به صحبت مقتدرانه نه فقط برای رئیس جمهور اما برای یک مدیر اجرایی شعبه شامل صدها هزار نفر از مردم نه تنها ناعادلانه آن احمقانه است. پاسخ به هر سوال پرسیده شده در مصاحبه مطبوعاتی باید همان: “من شما را به عقب بر گردیم به شما در آن است.”

گریشام شده اند یک انتخاب شایسته برای ادامه به عنوان دبیر مطبوعاتی از طریق پایان این مدت یا به بعد باید وجود داشته باشد یک. او unflappability شد توامان با تمایل به اجازه رئیس جمهور برای خود صحبت می کنند. متاسفانه مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس ستاد علامت مراتع می خواستم برای قرار دادن خود مهر در دفتر مطبوعاتی چون یکی از اولین چیزهایی که او بپرسید گریشام به بازگشت به کار قبلی کار برای بانوی اول.

اعلام کرد که او می تواند جایگزین Kayleigh McEnany جای تعجب بود. اما این امر می تواند یک اشتباه به دست کم گرفتن McEnany. اگر چه او نمی باید یک پس زمینه و یا به عنوان یک روزنامه نگار و یا سیاسی عمل (معمولی پس زمینه برای کسی که در مطبوعات sec نقش) او یک تولید کننده در مایک هاکبی هفتگی در رادیو فردا و بعد از آن فارغ التحصیل از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد در سال 2016 – در این سال او به عنوان یک طرفدار تهمت صدا در سی ان ان. من فرض کنید که یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی در چپ دانشگاه هاروارد به او فقط مرتب کردن بر اساس سابقه او نیاز به موفقیت دفع رسانه های اراذل و اوباش در James S. بردی نشست خبری در کاخ سفید است.

آن را به نظر نمی آید مانند او حداقل کمی fazed توسط موهن گواهينامه از او در هنگام برگزاری اولین نشست خبری در مارس 1. زمانی که AP خبرنگار جیل Colvin پرسید: “آیا شما تعهد هرگز دروغ به ما؟” McEnany وحی پاسخ داد که “من هرگز به شما دروغ” اما آن را یک ورزش بی معنی چون هر زمان که او صحبت می کند به نمایندگی از رئیس جمهور تهمت فرض در بخشی از مطبوعات حزبی خواهد بود که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است اشتباه او اشتباه است از این رو دروغ گفتن است.

ده ها تن از سازمان های خبری را محکوم کرد او را به عنوان یک دروغگو فقط بر این اساس است که یک بیانیه منجر به معمول پارادوکس. سنگ نورد مثلا ادعا کرد “با Kayleigh McEnany کاخ سفید نیست حتی تظاهر حقیقت مهم است.” پس McEnany ادعا کرد که او همیشه حقیقت را بگویید او هم صمیمانه گفتن حقیقت و یا او در واقع “تظاهر حقیقت مهم است.” از این رو رولینگ استون که در حال دروغ گفتن نیست McEnany.

وجود دارد در حال حاضر شده است دو کنفرانس های مطبوعاتی برگزار شده توسط McEnany و آشکار است که او girded برای رفتن پا به پا با شکنجه گران است. دو تا از بهترین پاسخ تا کنون بودند: “من قصد ندارم به شرکت در فرضی” و “من می خواهم به شما مراجعه به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” کاملا وجود دارد هیچ دلیلی برای دبیر مطبوعاتی به حدس و گمان در مورد آنچه ممکن است و یا می تواند داشته است یا باید داشته اند. و نه او باید سعی کنید برای قرار دادن کلمات در رئیس جمهور ، اگر کسی می خواهد به دانستن آنچه که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند آنها باید فرصت کافی برای انجام این کار بدون عطف وزیر مطبوعات به ذهن خواننده است.

او بهترین لحظه تا کنون در آمد و در پایان دومین کنفرانس مطبوعاتی در مارس 6, زمانی که رویترز کاخ سفید خبرنگار جف میسون خواسته مورد نظر او تا به حال ساخته شده در فوریه. 25 در فاکس کسب و کار کانال قبل از او در زمان کنونی ،

“شما ساخته شده یک نظر … که در آن شما رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواهد اجازه می دهد coronavirus برای آمدن به این کشور است. با توجه به آنچه که اتفاق افتاده است پس بدیهی است که شما می خواهم به نگاهی که به عقب؟”

این نوع از “مارپیچ” سوال در نظر گرفته شده است برای هیچ هدف دیگر از شرمسار و یا ارعاب. اما McEnany شد هیچ یک از آن. در یک قطعه منظمی طراحی شعبده او تبدیل به سوال در ماسون و او را مثل ترول بدیهی است که او می خواست می شود. برای رسیدن به او جلسه توجیهی کتاب او ابتدا توضیح داد که در این زمینه از او Feb. 25 بیانیه ای ساخته شده و قبل از این ویروس گرفته بود شرکت ریشه در ایالات متحده و سپس در جرم:

“من حدس می زنم من می خواهم به نوبه خود این سوال در رسانه ها و پرسیدن سوالات مشابه. آیا بورسی می خواهند که آنها اعلام coronavirus را همه گیر مرگبار? آیا واشنگتن پست می خواهید به بازگشت به خبرنگاران گفت که آنها آمریکایی ها به گرفتن آنفولانزا بزرگتر از coronavirus? آیا واشنگتن پست نیز می خواهند که مغز ما به ما باعث به مبالغه تهدید coronavirus? می کند نیویورک تایمز می خواهند که ترس از virus ممکن است گسترش سریع تر از ویروس خود را ؟ آیا می خواهید به NPR را که آنفولانزا یک تهدید بسیار بزرگتر از coronavirus? و در نهایت یک بار دیگر واشنگتن پست خواهد آنها را به عقب است که دولت باید پاسخ نمی دهند به شدت به coronavirus?

“من شما را با این سوالات و شاید شما باید پاسخ های خود را در چند روز” او با کف دست به عنوان او به پایان رسید در کنفرانس مطبوعاتی. این یک میکروفن کلاسیک رها کردن اما رسانه ها ندارد, فضل به آن را درک. کسی فریاد زد: sourly در McEnany او به عنوان رفتگان “شما آماده شد برای این سوال!”

لعنت مستقیم! میسون و بقیه سپاه مطبوعات بهتر آماده می شود بیش از حد در حال حاضر از آنجا که آنها ممکن است بازی خود را.

فرانک Miele بازنشسته سردبیر روزنامه بین دریاچه ای در, Kalispell, Mont., یک مقاله نویس برای RealClearPolitics. کتاب خود را — از جمله “رسانه ماتریس: اگر چه همه چیز شما می دانید این است که جعلی است؟” — در دسترس از آمازون صفحه نویسنده. او در مشاهده HeartlandDiaryUSA.com به خواندن روزانه خود را تفسیر و یا او را دنبال کنید Facebook @HeartlandDiaryUSA و یا در توییتر @HeartlandDiary.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de