مک دونالد بسته east end محل پس از کارمند قرارداد COVID-19

محتوای مقاله

یک رستوران مک دونالد در Pointe-aux-لرزد تعطیل پنج شنبه پس از یک از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19.

کارگر آخرین تغییر در مارس 24 از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر در مک دونالد در 12090 شربروک سنت E. نزدیکی Jean-Bapiste بلوار. در مونترال east end. او گفت: کارفرمایان خود را در مورد ابتلا به ویروس او پس از دریافت نتایج آزمون شنبه.

تمام افرادی که در شیفت های قرار داده شده در خود به انزوا. مک دونالد کانادا مشاوره هر کسی که بازدید کرده اند که محل در طول کارمند آخرین تغییر برای تماس با خدمات کبک و یا بازدید از کبک.ca coronavirus صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

رستوران بسته خواهد شد تا زمانی که این مقادیر توسط WINMAR — یک شرکت که متخصص در ضد عفونی.

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال به روز رسانی خود را در مارس 2, حق در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: montrealgazette.com/coronavirusnews.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de