مک کانل nixes زیرساخت در آینده بهبود اقتصادی لایحه

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قرار است kibosh از جمله زیرساخت های طرح در دور بعدی coronavirus صرف تایید شنبه به رادیو فردا که او باور ندارد آن را مناسب برای استفاده همه گیر برای پرداخت هزینه زیرساخت ها است.

“من خواهید بود روشن: زیرساخت های نامربوط به این بیماری همه گیر کوروناویروس که ما همه تجربه و تلاش برای کشف کردن که چگونه برای رفتن به جلو” کنتاکی جمهوری گفت که دولت فدرال “قرض گرفته شده یک مقدار باور نکردنی از پول در اینجا بیش از ماه گذشته.”

“ما نیاز به مطمئن شوید که هر گونه کار اضافی قوانین آنها انجام شده است به طور مستقیم مرتبط با این بیماری همه گیر و برای دریافت آن در آینه و کشور را به بالا و در حال اجرا دوباره” مک کانل گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: بارها و بارها در طول این بیماری همه گیر است که او معتقد است زیرساخت های طرح کمک به احیای اقتصاد. رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر گفت: هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع باید همه ابلاغ شده است که آنها می خواستند بودجه زیرساخت در آینده همه گیر پاسخ لایحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد خواسته مک کانل را تردید نسبت به, از جمله زیرساخت ها در آینده بسته اذعان کرد که “بسیاری از مردم مقدار زیادی از جمهوری خواهان می خواهم به نگه داشتن آن به عنوان یک لایحه جداگانه به طوری که ما می توانید ببینید که چگونه است که کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im