شهردار Lightfoot: مدرن روز ماری آنتوانت

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

شیکاگو ممکن است یک کاخ ورسای اما من شهرستان می کند باید خود را روز دوم ماری آنتوانت. با توجه به یک حساب جعلی از انقلاب فرانسه که بوربن پادشاه گفته شد که مرگ دهقانان از پاریس فاقد نان او پاسخ داد: “اجازه دهید آنها را به خوردن کیک.”

در حالی که در سال 2020 آمریکا مشورت نیست عناوین در اشراف بسیاری از ما دائم سیاسی کلاس کار با شبیه استکبار و تن-ناشنوایی. برای مثال شهردار شیکاگو لری Lightfoot را به دست آورد قابل توجه برای او سرزنش موعظه در مورد اجتماعی فاصله رفتن تا آنجا که به گسترده شیکاگو lakefront به هر ترافیک پا حتی برای افرادی که مایل به اجرا و یا راه رفتن به تنهایی. اما در روز یکشنبه شهردار احساس کردند که او مورد نیاز مو, پیرایش, بنابراین او شتابزده برنامه ریزی خصوصی کوتاه کردن مو. سبک به بیرون درز اطلاعات, آنلاین, ارسال عکس در کنار قطعا سازمان ملل-اجتماعی-دور شهردار.

هنگامی که به چالش در او نفاق شهردار Lightfoot پاسخ با ماری آنتوانت-مانند تلافی: “من احساس می کنم نیاز به یک مدل موی, بنابراین من یک مدل موی.” چگونه فوق العاده برای ما ملکه شهردار. آیا او می دانم که میلیون ها نفر از Chicagoans نمی توانند موهایشان راه او انجام داد ؟ به دلیل پناهگاه در محل مقررات اعمال شده توسط ما فرماندار و اجرا توسط Lightfoot-اجرای سالن شهر هر شهروند از شیکاگو چهره ناراحتی ها و چالش ها. برخی مانند صرف نظر کردن از کوتاه کردن مو ممکن است به نظر می رسد بی اهمیت. اما به هزاران Chicagoans شاغل در زیبایی, کسب و کار, این تعطیلی به معنای واقعی کلمه زندگی در حال تغییر. چگونه بسیاری از سبک ها دیوانه وار در تلاش برای جمع آوری بیکاری و فرسایش در مورد پرداخت قریب الوقوع می کند ، چگونه بسیاری از کارآفرینان تعجب می کنم اگر آنها می توانید نگه دارید خود را آرایش و آرایشگر مغازه ها در کسب و کار از طریق این بحران ؟

به جای ارائه ملموس کمک به چنین شهروندان Lightfoot اهرم بحران به صورت یک قدرت انعطاف پذیری. او بسته لیک فرانت برای یک دلیل و فقط: چون او می تواند. او عمل نمی شد که او ادعا کرد در خدمات بهداشت عمومی. اگر چیزی را آب بندی کردن این شهر زیبا مسیر دونده و واکر نشان دهنده قطعا ضد سلامت ممنوعیت. در یک شبیه استبدادی حق شهردار بود هیچ چیزی به طور منظم سرف در شیکاگو می تواند در حال حاضر انجام, او رو کوتاه کردن مو و یک دلیل و فقط: چون او می تواند. او اقدام و پس از آن خودت دفاع از او high-handedness نور افکن های اداری دولت است که در عمل با توجه به قوانین خاص خود را دارد. در مورد شهردار شیکاگو آن را “اجتماعی فاصله برای تو و نه برای من.”

Lightfoot نیز سعی در توجیه او معافیت با این ادعا “من چهره عمومی این شهر و شما می دانید من یک فرد است که طول می کشد بهداشت شخصی بسیار جدی است.” که دومی نقطه, چه طول مو را با بهداشت? علاوه بر این انجام بقیه از ما در پرولتاریا غیر-مدل موی توده ها به نوعی بی اعتنایی “بهداشت”? به عنوان به عنوان “چهره عمومی” شیکاگو بسیاری از واقعی شهروندان شهر ما ترجیح می دهند برای دیدن به طور قابل توجهی کمتر از شهردار Lightfoot از او سوء استفاده از بحران کنونی برای چنین گردابی سیاست به عنوان امیدوار کننده کامل منافع دولت در طول اضطراری به مهاجران غیر قانونی که حتی نمی تعلق در شیکاگو (و یا در هر نقطه در امریکا) در وهله اول.

رانندگی animus از 2016 پوپولیستی ملی حرکات که جاروب جهان بود انکار از حق نخبگان سیاسی با بازگشت قدرت به طبقه کارگر شهروندان است. خرده ستمگران مانند او رویال حضرت باید به مطالعه تاریخچه سوء استفاده potentates. آمریکایی ها هرگز متوسل به تبادل نظر با خشونت از انقلاب فرانسه اما ما deplorables باید در آغوش روح خود ما آمریکایی انقلابی پدران و طرد ریاکارانه scolds like لری Lightfoot از همیشه سرکوب ما دوباره.

استیو Cortes نویسندگان به RealClearPolitics ملی, سخنگوی آمریکا برای اولین بار تایید شده و میزبان خود را سالم نشان می دهد رادیو در AM560 شیکاگو است. توییتر خود رسیدگی است @CortesSteve.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im