عظیم Deerfoot نقاشی دیواری را فراهم می کند, رنگارنگ, پس زمینه برای پاسیو فضای

محتوای مقاله

با Calgarians مشتاق به خارج اما هنوز هم با احتیاط در مورد COVID-19 و اجتماعی فاصله یک هنر جدید و پاسیو در فضای ارائه می دهد یک گزینه است.

هنر محلی سازمان پارک (حمایت از هنرمندان بازتعریف Kulture) با همکاری مقصد Deerffot شهرستان به پرتاب 61 متر, هوای آزاد, هنر تعاملی به نام #YYCBloackParty. پنج هنرمندان محلی راه اندازی شد به کار بر روی پروژه: Leetia لیون راشل Ziriada و میخائیل میلر از NASARIMA, Rhys فارل و Sydonne وارن. بزرگترین از نوع خود در کلگری نقاشی دیواری بود که با دست نقاشی شده توسط فارل های ویدئویی الگوها و اشکال هندسی.

حزب بلوک صورتحساب به عنوان یک قابل دسترس و امن به جامعه فضایی که در آن Calgarians می تواند در تعامل با, هوای آزاد, مکان عمومی, هنر و یکی دیگر در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله. نصب و راه اندازی است به انتظارنشسته بودند توسط بیش از 60 متر از مسیر و پیاده روی فضایی هستند و هنر آراسته میز پیک نیک چتر و نیمکت که با Alberta دستورالعمل های بهداشتی برای فاصله و تمیز کردن پروتکل های. بازدید کنندگان را تشویق به “اقامت و بازی” با هوای خرید در بلوار و سرگرمی از جمله, هوای آزاد, چمن بازی ها, Rec اتاق و iFly.

#YYCBlockParty را به روی عموم باز در جولای 15 در مواد غذایی تسلیم در مقصد Deerfoot شهر, هوای آزاد, مرکز خرید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>