ایران با گروه زنان و تمام 13 زن جمهوریخواهان مجلس نمایندگان از جمله آزادی حزبی عضو دبی لسکو حال بسیج در سراسر پری از آنجا که او می تواند به تقویت این زن رو به کاهش رتبه در خانه.

تشابه در هر دو مسابقه است و درگیری های شخصی از مراتع. او تایید مورفی با وجود این نامزد حمایت یک نسخه از گسترش مدیکید در مجلس قانونگذاری ایالتی که به طور معمول خواهد بود نفرت به آزادی انجمن عضو است. مراتع است که شناخته شده مورفی پس از او وارد خانه دولت در سال 2015 گفت: CQ رول تماس تابستان گذشته که همسران خود شده بود دوستانه. بازیگران در تبلیغات برای مورفی, مراتع استفاده می شود اتحاد خود را با رئیس جمهور به استدلال می کنند مورفی بزرگترین pro-نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در پاییز گذشته دبی مراتع همراه با همسران دیگر از آزادی حزبی اعضای آغاز شده حق زنان PAC به انتخاب “استوار محافظه کار زنان است.” دبی مراتع و پولی اردن از اوهایو در کنگره جیم اردن برگزار شد چندین مراسم با بنت در کارولینای شمالی در هفته گذشته.

در سخنرانی خود در کاخ سفید هفته گذشته پس از تبرئه در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد نفوذ سیاسی دبی مراتع بیش از او هنگامی که او پیشنهاد او این کنگره به ریاست جمهوری پیشنهاد شده است.

“من فکر نمی کنم شما تا به حال یک انتخاب به دلیل از همسر خود اما با تشکر از او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su