بسیاری از بهره وجود دارد فکر می کنم محدود به اجتماعی فاصله نظرسنجی نشان می دهد

همچنین وجود داشته است موارد افراد به دلیل خودداری از خود جدا برای 14 روز پس از سفر به خارج از کشور یا نه مطیع قرنطينه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

در آلبرتا اکثر مردم راحت با این ایده از خود منزوی در خانه های خود را با محدود تماس با دیگران, اما تعداد قابل توجهی می گویند که آنها تنها “بخشی” از خود جدا کنند. در سراسر کشور 64 درصد از افراد گفت: آنها را از خود جدا هفت درصد نمی خواهد و 29 درصد گفتند که تا حدودی خود جدا.

این معلوم نیست چه “تا حدودی خود منزوی” به معنی در نظر سنجی اما بهره مایل به ترک خانه های خود برای تعدادی از دلایل. در این گرافیک, آلبرتا اعداد تقریبا مطابقت با آنچه در جریان است در بقیه کانادا.

با وجود این سخت بازدید پاسخ دهندگان حاکی از یک سطح نسبتا بالایی از رضایت از شیوه دولت در پاسخ به بحران است. حتی در آلبرتا وجود دارد بالا تصویب ترودو دولت لیبرال.

نظرسنجی انجام شده برای کانادا مطبوعات مورد بررسی 1,508 بزرگسالان کانادایی ها به طور تصادفی انتخاب شده از پنل آنلاین. استانی اعداد پایین تر هستند. Leger اینترنت-بر اساس نظر سنجی نمی توان یک حاشیه خطا به دلیل آنلاین نظر سنجی در نظر گرفته نمی شوند نمونه های تصادفی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de