خارج از کلگری دادگاه مرکز – فایل عکس. گاوین جوان / Postmedia

سرقت آسیب پذیر-فیلم های تجارت کارگران در آلبرتا در حالی که نما به عنوان یک افسر پلیس است فرود سابق ونکوور مرد یک 5½ سال حبس.

اما از آنجا که آصف علی براندون Choudhry در حال حاضر صرف معادل بیش از چهار سال در بازداشتگاه او را تنها باید در خدمت یکی دیگر از 17 ماه کلگری دادگاه ملکه نیمکت عدالت Glenda کمپبل حکومت شنبه.

تاج دادستان هایت Mograbee تا به حال به دنبال یک کل حکم هفت سال در 10 اتهامات از جمله سرقت اجباری حبس و جعل هویت یک افسر پلیس در ارتباط با جنایت علیه سه روسپی.

کمپبل توافق یک جمله در هفت سال محدوده جمعی خواهد بود مناسب برای کسانی که به جرائم اما کلیت آن مجازات خواهد بود بیش از حد سخت.

او اشاره کرد “قانع کننده” ارسالی از وکلای مدافع Geea Atanase و جورج Sirois که از دست دادن شنوایی و دیگر مسائل Choudhry رنج می برد در طی یک سرقت خشونت آمیز سال پیش ساخته شده او را در معرض خطر و کاهش حکم موجه بود.

Choudhry, 37 قبل از گناه التماس کرد به سه فقره سرقت سه نفر از زندان سه تن از جعل هویت یک افسر و یک انسداد عدالت اتهام.

در هر سرقت او مرتب به دیدار با کارگران جنسی در اتاق های هتل هنگامی که هر یک در کلگری Nisku و ادمونتون که در آن او می خواهد به آنها بگویید که او یک افسر و باز ژاکت خود را به فاش کردن یک جلیقه با “پلیس” در آن چاپ شده.

سپس او را با دستان بسته آنها را برای افسر ایمنی در حالی که گفت او یک حکم به جستجو برای مواد مخدر.

جای او را تصاحب اموال خود از جمله پول نقد. در دو نمونه او خود را برداشته اتصالات و سمت چپ اتاق به آنها می گوید او می خواهم بازگشت اما این کار را نکرد.

در سومین سرقت قربانی مشکوک شد و فرار کرد در حالی که هنوز بسر برده و Choudhry حذف محدودیت زمانی که او به او را در لابی هتل.

پس از دستگیری Choudhry ثبت شد تماس تلفنی از بازداشتگاه مراکز در کلگری و ادمونتون اقدام به دریافت دو مردان مختلف رشوه به زنان نه به نشان می دهد تا در دادگاه.

KMartin@postmedia.com

در توییتر: @KMartinCourts

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de