مرد که با حضور Westmount کنیسه عروسی آزمایش مثبت برای COVID-19

او با عجله به بیمارستان سهشنبه پس از صدها نفر از مردم با حضور عروسی در روز 12 مارس در Côte-St-Luc را جماعت Shaar Hashomayim.

مردی که با حضور در یک عروسی در یک Westmount کنیسه بیش از یک هفته پیش آزمایش مثبت برای COVID-19.

انسان زندگی می کند و در داود پادشاه سالمندان اقامت در Côte-St-Luc شهر شهردار Mitchell Brownstein, روز جمعه گفت. مرد با عجله به بیمارستان در سه شنبه شب.

صدها نفر از مردم با حضور در مراسم عروسی در روز 12 مارس در جماعت Shaar Hashomayim در خیابان کنزینگتون. این مراسم همان روز کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت ممنوع تجمع بیش از 250 نفر در استان به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

ارشد خاخام آدم Scheier نوشت: به اعضای جماعت جمعه را به اطلاع آنها از COVID-19 مورد فقط به عنوان مونترال به نام شهر مذهبی و موسسات نزدیک به تمام مکان های عبادت.

دکتر mylène را Drouin سر مونترال عمومی وزارت بهداشت روز جمعه گفت او صحبت کرده است به رهبران مذهبی در این شهرستان است. کلیساها و مساجد و کنیسه ها باید درهای بسته خود را با کلیسای کاتولیک مونترال تایید بعد از ظهر جمعه آن را بسته بودند همه از آن مکان عبادت تا اطلاع ثانوی.

“این بسیار مهم است که شما خود را متوقف تجمعات در حال حاضر” Drouin روز جمعه گفت. “ما می دانیم که از تجربه ما در کشورهای دیگر است که گروه های مذهبی مهم هستند بردار از انتقال. لطفا پیگیری سفارش.”

“ما می دانیم که از تجربه ما در کشورهای دیگر است که گروه های مذهبی مهم هستند بردار از انتقال” دکتر mylène را Drouin سر مونترال عمومی وزارت بهداشت گفت: به عنوان شهر نام در نهادهای مذهبی به تمام مکان های عبادت.
آلن McInnis / Montreal Gazette

ایتالیایی, توالت توصیه می شود حوادث در کبک بود محدود به 250 نفر در بعدازظهر مارس 12 — خیلی دیر شده برای سازمان دهندگان عروسی در Shaar Hashomayim توجه به کلمات خود را.

“ما به سادگی نمی باید زمان کافی برای تنظیم” Scheier گفت: در ایمیل خود به جماعت اعضای یک کپی از آن به دست آمده Montreal Gazette. “در واقع جشن بود فقط در مورد به جریان — عروس پارتی داشتن عکس های گرفته شده — هنگامی که ما یاد گرفته” از برتر دیدگاه.

Scheier گفت: سازمان دهندگان عروسی اجاره کرده بود کنیسه برای روز و Shaar Hashomayim روحانیت نمی شد در دست است.

“در هیچ زمان انجام هر مهمان وارد آشپزخانه ما و یا هر جای دیگر از فضاهای عمومی ساختمان” Scheier گفت. “مهمتر از همه ما دستور داده اند ما کارکنان که در حال حاضر در آن عروسی به قرنطینه و هشدار برای علائم است.”

جماعت رهبران بوده اند در تماس با مقامات بهداشت عمومی پس از یادگیری تشخیص است.

“درک ما این است که آنها زیر با افرادی که ممکن است در معرض ویروس” Scheier گفت.

Shaar Hashomayim میزبانی یکی دیگر از عروسی آخرین یکشنبه.

مرتبط

“ما را تکذیب کرد مردم در ورود به جشن را به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هرگز بیش از 250 نفر در اتاق از جمله مهمانان منتظر کارکنان امنیتی و هنرمندان” Scheier گفت.

وجود دارد 139 تایید موارد COVID-19 در کبک که از روز جمعه 14 سایر موارد ذکر شده به عنوان محتمل است. یکی 82 ساله زن مرده است.

برخی از گروه های مذهبی نیست صبر کنید برای مونترال به موضوع درخواست خود را. کانادا شورای ائمه با صدور بیانیه ای روز شنبه به شدت توصیه همه دعا خدمات به حالت تعلیق تا 5 آوریل. St-Laurent, اسلامی مرکز, Quebec گفت: آن را متوقف نماز جمعه.

بحران بهداشت و درمان است و تحت تاثیر فعالیت های مذهبی از همه نوع. مجالس ترحیم در کبک در حال حاضر محدود به حداکثر 50 نفر است. در دوشنبه, ایتالیایی, توالت حتی توصیه می شود شهروندان خود را در برابر برگزاری مراسم تعمید و یا مجالس ترحیم با هر اندازه.

Rabba راشل Feingold روحانیون در Shaar Hashomayim صحبت کرد برای بسیاری از افراد در جامعه جمعه زمانی که او گفت: زندگی تبدیل شده است “وارونه است.” او فقط به پایان رسید ضبط شبات خدمات در خالی پناهگاه.

“این اولین بار است که ما در 175 سال سابقه است که ما با داشتن شبات خدمات” Feingold گفت. “برخی از مردم نمی سوگواری عزیزان خود. هر کس در تلاش است دست به گریبان هستند.”

مونیک Beaudin و هارون Derfel از مونترال گازت کمک به این گزارش

[email protected]

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. خود را دنبال به روز رسانی زنده از مارس 20. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de