مرد کشته شده در هادسون در طول شکستن تا به حال سابقه بیماری روانی

محتوای مقاله

مردی که کشته شد پس از او را به یک خانه در هادسون در روز جمعه تا به حال سابقه بیماری روانی بود و یک بار به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس است.

Normand جیمز 52 درگذشت و پس از او گرفته شده بود به یک بیمارستان در وضعیت بحرانی صبح روز جمعه زمانی که پلیس در پاسخ به یک تماس و گزارش یک درگیری در داخل یک خانه در جاده اصلی. در هادسون یک شهر 50 کیلومتری غرب مونترال.

با توجه به Journal de Montréal, James حال تلاش برای شکستن به خانه های دیگر در شهر همسایه از Rigaud شب قبل از. او رفت و به پدر و مادر خود را در هادسون قبل از او را به نزدیک خانه که در آن او با چاقو به حدود 6 صبح یک زن و سه فرزند او به خانه بودند در آن زمان.

کسی که می دانست جیمز شخصا گفت که او مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی زمانی که او یک مرد جوان بود. دوستان که صحبت در این بیماری نام خود را منتشر نمی شود گفت: James زندگی در نزدیکی پدر و مادر خود را و رفت به خانه خود را در اوایل صبح روز جمعه. او در زدم اما هیچ یک پاسخ داده است. اعتقاد بر این است که او پس از آن بدون توضیح در نقل مکان به خانه جایی که او کشته شد فقط یک فاصله کوتاه از پدر و مادر خود را’ خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de