داستین Khera است که متهم به قتل دوست دختر خود تیلور Toller, مادر شاون Boshuck و ناپدری آلن Pennylegion در جولای 2018. حسن نیت ارائه میدهد CBC Calgary

وکیل برای سه گانه قتل مشکوک داستین Khera روز جمعه گفت او را با توجه به ساخت یک قطع برنامه آن را به مشتری خود را در صورت بیش از یک محاکمه.

دفاع مشاور ری Dieno حضور در ظاهر جنایی دادگاه از طریق تلفن link گفت: عدالت دیوید دروازه او به احتمال زیاد به چنین برنامه قبل از Khera آزمایشی در سال آینده.

تاج دادستان شین پارکر و Dieno حل و فصل در پنج هفته جلسه ابتدا 1 مارس سال 2021 با هفته اول خود را کنار بگذارند برای پیش از محاکمه حرکات.

“ما به دنبال چهار هفته از دادگاه برای این موضوع به علاوه یک هفته voir وخیم (محاکمه در یک دادگاه),” پارکر گفت.

هیات داوران انتخاب در مورد برنامه ریزی شده است برای 4 مارس با شواهد قبل از هیئت منصفه برای شروع 8 مارس.

هر دو Dieno و پارکر گفته گیتس در چهار هفته برای شواهد قبل از هیئت منصفه باید قبل از تکمیل جمعه خوب 2021 که می افتد در آخرین روز از چهار هفته دوره است.

پارکر گفت: اگر Dieno را قطع برنامه یک روش که در آن یک یا بیشتر هزینه می تواند از دیگران جدا شده به صورت جداگانه trial او می خواهم آن را در ادامه به سقوط.

دفاع وکیل گفته گیتس که به احتمال زیاد خواهد شد در این مورد.

“من کاملا مطمئنم که من خواهد ساخت که برنامه اما نهایی نشده هنوز” ویکتوریا مبتنی بر وکیل گفت.


Wearables and iot است که متهم به قتل دوست دختر خود تیلور Toller (سمت چپ) و مادرش شاون Boshuck و ناپدری آلن Pennylegion.

Postmedia Archives

Wearables and iot, 26, چهره دو نفر با اتهام قتل درجه دوم و درجه اول در ارتباط با مرگ و میر ناشی از دوست دختر خود مادر و ناپدری.

استانی قاضی دادگاه شان Dunnigan متعهد او را به محاکمه در ماه گذشته پس از مقدماتی پرس و جو.

او را متهم به قتل درجه دوم در جولای 25, 2018, کشتن دوست دختر خود تیلور Toller و قتل درجه دوم در جولای 31, 2018, مرگ مادر خود شان Boshuck و قتل درجه اول خود او آلن Pennylegion در همان روز.

هر سه کشته شدند که روز در دو مکان — Toller را در یک محل اقامت در 2000 بلوک Applevillage دادگاه s. e. و Boshuck و Pennylegion را در خانه خود در 10100 جلوگیری از دره پنهان Dr. n. w.

در حالی که Dieno مشخص نیست که اتهام او ممکن است به دنبال قطع از دیگران چنین برنامه های کاربردی معمولا شامل جدا کردن اتهامات مرتبط با زمان و یا مکان معنی او به احتمال زیاد به دنبال جداگانه محاکمه در Toller کشته شدند.

Wearables and iot همچنان پشت میله های زندان در انتظار محاکمه است.

گیتس خواسته خود را وکیل اگر او قصد دارد به دنبال وثیقه قبل از آن.

“در این نقطه هیچ” Dieno گفت.

Wearables and iot که در حال حاضر در دادگاه صحبت نمی کنم در این مختصر رسیدگی است.

KMartin@postmedia.com

در توییتر: @KMartinCourts

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im