Macpherson: ایتالیایی, توالت رویکرد به Mohawk محاصره معکوس

پوپولیستی فرهنگی-ملی کبک برتر است و به نظر می رسد خراب برای مبارزه با Mohawks مسدود کردن یک خط راه آهن خدمت مونترال.

یک payloader افسردگی سنگ های بزرگ به منظور تقویت موانع بتن نصب شده بر روی یک جاده دسترسی است که منجر به یک مانع به عنوان Mohawks از Kahnawake ادامه محاصره CP خطوط راه آهن در جنوب مونترال در پنج شنبه, فوریه 26 سال 2020 است. آلن McInnis / Montreal Gazette

در طول گسترده دانشجو-هزینه تظاهرات در کبک در سال 2012 جانباز رهبر اتحادیه مشترک به نفع خود مذاکره تجربه با دانش آموزان است.

شما می توانید گربه به صعود قطب گفت: Michel Arsenault پس از آن رئیس جمهور از کبک بزرگترین سازمان شناخته شده به عنوان FTQ. اما پس از آن شما باید برای به دست آوردن گربه به پایین آمده است.

و برای رهبران به دنبال مذاکره برای پایان دادن به مرطوب’suwet’en بحران که سخت تر را به انجام زمانی که کسی نگه می دارد فریاد گربه.

که کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت رویکرد به Mohawks که برای بیش از دو هفته مسدود شده است عمده خط راه آهن خدمت مونترال.

مردم بومی در سراسر کانادا را مسدود چندین خطوط راه آهن در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در بریتیش کلمبیا در یک پروژه خط لوله. مونترال خط اجرا می شود از طریق Kahnawake Mohawk رزرو در ساحل جنوبی رودخانه سنت لورنس مخالف مونترال.

پوپولیستی فرهنگی-ملی, ایتالیایی, توالت به نظر می رسد به خراب برای مبارزه با Mohawks مسدود کردن خط استفاده می شود عمدتا فرانسوی زبان مسافران از سوار برگزار شد با ائتلاف حاکم در Avenir کبک ، مشکل این است که هیچ کس می خواهد به انجام مبارزه خود را برای او.

ایتالیایی, توالت را لفاظی شروع به تشدید یک هفته پس از Kahnawake مانع رفت و تا زمانی که او برای اولین بار مطرح شده امکان استفاده از نیروی تماس در اتاوا به تعیین مهلت برای مذاکره حذف آن و دیگر محاصره است.

مانند کلاسیک کبک طنز شخصیت های فیلم الویس Gratton, ایتالیایی, توالت را دوست دارد به “فکر می کنم بزرگ, sti!” چند روز بعد او به نام برای چه مقدار به یک بازسازی از سال 1990 اکا بحران تنها در این زمان در کانادا و گسترده است.

یکی نیست به مهار چنین اصول دموکراتیک به عنوان استقلال سیاسی از پلیس او مطرح شده چشم انداز Sûreté du Québec دوباره فرستاده در برابر Mohawk معترضان به عنوان آن را به حال شده است در اکا. این بار اما خود را به من بدهید سیاسی پوشش او خواهد آن را در جهت تنها به عنوان بخشی از یک پلیس حمله بومی موانع در سراسر کشور هماهنگ توسط نخست وزیر جاستین ترودو.

نخست وزیر و دیگر premiers’ خاطرات اکا شد قوی تر از آن است که رئیس دولت به استان که در آن بحران صورت گرفت و آنها بلافاصله رد ایتالیایی, توالت ایده. که هیچوقت دلسرد ایتالیایی, توالت, که پس از آن ظاهر می شود goading متر مربع آن را به تنهایی.

زمانی که Mohawk نیروهای حافظ صلح حاضر به اجرای حکم دادگاه برای پایان دادن به محاصره ایتالیایی, توالت, گفت که او انتظار می رود وزارت امور داخله به آن را انجام دهد. این میدان گفت: این امر دخالت تنها در صورتی که نیروهای حافظ صلح درخواست خود را کمک. ایتالیایی, توالت سپس در اثر تبدیل به ارتش.

پس از ناموفق فشار استانی پلیس برای یک هفته به لغو محاصره او گفت که آنها آن را انجام نداده و در عین حال به دلیل وجود AK-47 اتوماتیک تفنگ در Kahnawake. مفهوم این بود که این کار برای ارتش است.

(Mohawks فدرال و وزیران با دقت هرگونه دانش AK-47s — در محاصره خود دارد. اما ایتالیایی, توالت گفته بود که آنها تنها در 8,000 مقیم, 50-مربع-کیلومتر رزرو.)

حضور سلاح های نظامی در Mohawk جوامع شده است دانش عمومی در کبک. بنابراین ایتالیایی, توالت باید از آن آگاه شده است زمانی که او به نظر می رسد اصرار متر مربع به اتهام Kahnawake مانع شدن.

تنها بعد از پلیس رد او را تا AK-47s. آن نگاه مانند تلاش برای تبرئه دولت از مسئولیت برای اجازه دادن به محاصره غزه ادامه به توجیه ارسال در ارتش و برای تحت فشار قرار دادن ترودو به آن را انجام دهد.

برای یک بار, ایتالیایی, توالت ممکن است دست بالا را حمایت عمومی است. در کانادا گسترده نظرسنجی این هفته توسط آنگوس رید موسسه Quebecers شد تقریبا به طور مساوی تقسیم بیش ایتالیایی, توالت را از دست داده و محاصره و اینکه آیا زور باید مورد استفاده برای بلند کردن آن است.

اگر ایتالیایی, توالت امیدوار تهدید ارتش مداخله خواهد ارعاب Mohawks آن نتیجه معکوس; آنها احساس خطر همه حق اما آنها در پاسخ با تقویت محاصره در برابر تهدید حمله.

ظاهرا فریاد گربه کار نمی کند. شاید ایتالیایی, توالت باید متوقف شود.

[email protected]

توییتر: DMacpGaz

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im