لوفت هانزا آسانسور سرویس جدید از کلگری به فرانکفورت

میدان قدیمی شهر در فرانکفورت آلمان است. PST

با استناد به افزایش در این شهر اهمیت به عنوان یک بازار گردشگری, آلمانی-بر اساس لوفت هانزا هواپیمایی گسترش خدمات خود را به کالگری با پرواز مستقیم به فرانکفورت.

Eurowings یک شرکت تابعه از گروه لوفت هانزا پرواز از کلگری به فرانکفورت چهار بار در هفته در تابستان امسال (روزهای دوشنبه چهارشنبه جمعه ها و شنبه ها) شروع ژوئن 1 و در ادامه تا اکتبر. 5. از آن پس تا اکتبر. 24 مسیر اجرا خواهد شد سه بار در هفته در روزهای دوشنبه روزهای جمعه و شنبه.

همه پروازهای جدید کلگری مسیر عمل خواهد شد با یک هواپیمای ایرباس A330-200 که دارای 22 کلاس کسب و کار صندلی, 17, حق بیمه, اقتصاد و 231 اقتصاد صندلی های کلاس با گزینه بیشتر legroom نیست در انتخاب صندلی.


Eurowings Airbus A330-200 پرواز را چهار بار در هفته بین کلگری و فرانکفورت آلمان در تابستان امسال است.

کلگری

دومین گروه لوفت هانزا هواپیمایی برای خدمت به کلگری به عنوان Edelweiss ارائه می دهد فصلی پروازها به مقصد زوریخ.

“دلیلی برای اضافه کردن کلگری به شبکه ما بود رشد در اهمیت این شهر برای ما شبکه ای جهانی از مسافران نه تنها در آلمان است. به عنوان فرانکفورت پیشرو hub لوفت هانزا ما اتصال بیش از 200 شهرستانها در بیش از 100 کشور و تقاضا برای پروازهای مستقیم به آلبرتا نیاز بود complimenting فصلی خدمات از سوئیس تابعه Edelweiss” گفت: Hans DeHaan, مدیر ارشد, کانادا, گروه لوفت هانزا.

“به طور کلی ما شاهد افزایش گردشگری از خانه ما در بازار و همچنین رشد تقاضا از آلبرتا برای هر دو اوقات فراغت و کسب و کار مسافران است.”

با پرواز به فرانکفورت کلگری مسافران خواهد شد که توانایی ایجاد ارتباط به مقصد در اروپا و آفریقا و خاورمیانه و فراتر از آن.

گذشته از جدید کلگری مسیر گروه لوفت هانزا نیز در خدمت چهار نفر دیگر در کانادا دروازه: تورنتو, ونکوور و مونترال و یک مسیر جدید در خدمت اتاوا که پنج پرواز در هفته به فرانکفورت شروع مارس 16.

لوفت هانزا گروه شرکت های فرعی شرکت های هواپیمایی در اتریش خطوط هوایی Brussels Airlines Edelweiss, Eurowings و خطوط هوایی بین المللی سوئیس — به عنوان به خوبی به عنوان آن ستاره داد و شریک سرمایه گذاری مشترک هوایی کانادا.

فرانکفورت آلمان است که پنجمین شهر با 5.6 میلیون نفر و منطقه است خانه را به یک طیف گسترده ای از جاذبه های گردشگری از جمله باله و اپرا تئاتر و نمایشگاه های هنری. این ملت مالی مرکز و خانه را به بانک مرکزی آلمان و بانک مرکزی اروپا.

فرودگاه فرانکفورت توسط گروه لوفت هانزا اصلی و بزرگترین hub و تسهیل نقل و انتقالات برای بیش از 50 ، 000 مسافر در هر روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de