لوسی سنگ به نام سفید نر امتیاز در سال 1867

X

داستان جریان

مقالات اخیر

پنجم در یک سری بزرگداشت ماه تاریخ زنان توسط spotlighting قابل توجهی گفتار و یا شهادت تحویل داده شده توسط یک زن در ایالات متحده در این تاریخ.

یک فن است و توصیف او به عنوان “یک زنگ نقره ای.” دیگری به عنوان “یک توپ لود.”

اگر چه لوسی سنگ تا به حال مطالعه زبان عمومی و آموخته بحث استراتژی در کالج اوبرلین زنان بودند به شدت دلسرد از صحبت کردن در عصر خود. اما سنگ به مبارزه طلبیده کنوانسیون و اعمال او مهارت سخنوری به دو علت او برگزار شد عزیزترین: آزادی برای آمریکا بردگان و آزادی از جنس زن است.

اثری که در اوایل لفاظی آموزش آشکار در راه او استدلال می کند از دلیل و مجریان او سخنرانی با شماره استدلال فراوان حقایق و شواهد مبتنی بر نمونه — به وضوح دیده می شود در 6 مارس سال 1867 دادخواست به نیوجرسی قانونگذاران.

شما تقریبا به این معنا که او تصور می کردند که تنها با چند واقعیت — قانونگذاران خواهد نور را ببینید. متاسفانه آنها نیست.

زن حق رای در نیوجرسی

توسط Lucy سنگ

آقایان کمیته: ممنون برای شنیدن پس بی درنگ جای من را ادامه دهید بدون مقدماتی به دولت هدف از این درخواست و اصرار خود را ادعا می کنند.

زنان از شما درخواست برای ارائه به مردم نیوجرسی اصلاحات مربوط به قانون اساسی از دولت قابل توجه به ترتیب کلمات “سفید” و “نر” از ماده 2 بخش 1 نتیجه enfranchising زنان و مردان رنگی که به طور مشترک تشکیل یک اکثریت بزرگسالان ما شهروندان است. به شما خواهد شد در نتیجه ایجاد یک جمهوری خواه شکل دولت است.

من به شما صحبت از حق رای. در هر کشور دیگری آن خواهد بود لازم به نشان می دهد که قدرت سیاسی به طور طبیعی جلیقه در مردم است. اما در اینجا کل زمین اعطا شده است در پیشبرد. زمانی که پدران ما از جنگ از انقلاب ساخته شده عاقلانه تر با کسانی که هفت سال از درد و رنج آنها در تأیید این حقایق را به خود آشکار:

  • “دولت ها برقرار میان مردان استخراج خود را فقط از قدرت رضایت از حکومت.”
  • “مالیات بدون نمایندگی استبداد است.”

اعلامیه استقلال مبنی بر این بدیهی حقایق به اتفاق آرا تصویب شده توسط نمایندگان 13, ایالات متحده است. فرزندان کسانی که نمایندگان برگزار کرده اند این اصول در نظریه بوده است. ما آن را به نام “جاویدان اعلام شده است.” آن خوانده شده است, در هر دولت و در هر چهارم ژوئیه پس از I776.

ما افتخار آن نویسندگان و بعد که به آن گفته به ما افتخار دیگر هیچ روز و هیچ مردان دیگر است. نه تنها ما بلکه جهان گسترده دور, مردان مبتلا تحت گور despotisms با سریع غریزه خود را به نوبه خود چشم اشتیاق به این کشور می دانیم که در تحقق ما بدیهی حقایق نهفته جذابیت است که توسط آن خود را اوراق قرضه باید شکسته شود.

نیوجرسی, در دولت, قانون اساسی, در اولین بخش از اولین مقاله تأکید می کند که “همه انسان ها با طبیعت آزاد و مستقل و خاص طبیعی و unalienable حقوق که در میان کسانی هستند که با بهره گیری و دفاع از زندگی و آزادی و دستیابی به در اختیار داشتن و حفاظت از اموال و ادامه تحصیل و به دست آوردن امنیت و شادی.” دوباره در ماده 2. که “تمام قدرت سیاسی ذاتی مردم است. دولت برقرار شده است برای حفاظت و بهره مندی مردم و آنها حق دارند در همه زمان ها برای تغییر یا اصلاحات همان زمان که مردم خوب ممکن است نیاز به آن است.”

آقایان آن را ببینید این است که هیچ جدید ادعا می کنند که زنان در حال ساخت است. آنها فقط درخواست برای کاربرد عملی پذیرفته بدیهی حقایق. اگر “همه قدرت سیاسی است که ذاتی در افراد” چرا باید زنان که بیش از نیمی از کل جمعیت این کشور هیچ سیاسی وجود دارد ؟ به این دلیل است که آنها نمی مردم ؟ فقط یک دیوانه می گویند از یک جماعت از سیاهان و یا از زنانی که هیچ یک از افراد وجود دارد. آنها در حال شمارش در سرشماری و همچنین در نسبت نمایندگی از هر دولت برای افزایش قدرت سیاسی از مردان سفید پوست. زنان حتی برگزار می شود شهروندان بدون حقوق کامل شهروندی اما به تحمل بار “مالیات بدون نمایندگی” است که “ظلم و ستم.”

“دولت های مشتق خود را فقط از قدرت رضایت از حکومت.” نه از اداره اموال دارندگان و نه از حکومت مردان سفید و نه از حکومت مردان متاهل و نه از اداره مبارزه با مردان; اما از اداره می شود. غمگین برای گفتن این اصل بسیار زیبا در نظریه شده است هرگز به طور کامل اعمال می شود در عمل!

چه رأی? آن است که تجویز روش به موجب آن در یک زمان خاص و مکان را از شهروند ثبت شده است. این فرم است که در آن محبوب موافقت یا مخالفت نشان داده شده است اشاره به اصول اقدامات و مردان است. جوهر از حق رای است و انتخاب منطقی است. آن به شرح زیر است, بنابراین ما تئوری دولت است که هر فردی قادر به مستقل انتخاب عقلانی است که حق به حق رای دادن.

بیگانه است که به طور موقت ساکن در میان ما است که به استثنای. او هنوز هم یک شهروند از کشور مادری خود که از آن او ممکن است تقاضا حفاظت و به او مدیون وفاداری. اما اگر او تبدیل به یک مقیم دائم و نفی بیعت خارجی potentates و قدرت و سپس او پذیرفته شده است به همه حقوق شهروندی — حق رای گنجانده شده است.

جزئی است به استثنای. او برگزار شد یک نوزاد در قانون است. او دست نمی بلوغ روانی. او تحت سرپرستی به عنوان ناتوان از انتخاب منطقی است. او نمی تواند از نظر قانونی خرید و نه فروش و نه یک قرارداد معتبر. اما زمانی که مرد سفید پوست نوزاد می رسد در سال از اختیار او ممکن است انجام تمام این کارها و همچنین رای.

احمق و دیوانه هستند به استثنای چرا که آنها ناتوان از انتخاب عقلانی و بنابراین نمی توانند رای بدهند.

هیچ یک از این موارد در تضاد با اصل. اما هنگامی که یک فرد disfranchised چرا که او یک سیاه پوست اصل منطقی انتخاب فردی نقض شده است. برای Negro دارای هر انسانی دانشکده. بسیاری از رنگ افراد عاقل تر و بهتر از بسیاری از رای دهندگان.

در اواخر جنگ سیاهان بودند وفادار به یک مرد. نه تهدید و نه رشوه می تواند آنها را وادار به پیوستن به دشمنان خود و ماست. آنها آزادانه به اشتراک گذاشته فقر خود را کوچک کابین با ما بیمار و زخمی شدن سربازان به نرمی ارائه خنک کننده جام حذفی به خود fevered و دوباره و دوباره در معرض خطر شخصی هدایت آنها به خطوط ما. دو صد هزار رنگی سربازان عینک آبی از ایالات متحده و مبارزه شجاعانه در اتحاد صفوف است. خون خود آمیخته با ما در بسیاری از جنگ سخت میشه. در عین حال این کلاس چندان وفادار و وطن پرست هیچ رای در وفادار ایالت نیوجرسی!

بنابراین هنگامی که یک زن است disfranchised چرا که او یک زن است, اصل نقض شده است. برای زن دارای هر انسانی دانشکده. هیچ مردی خواهد پذیرفت و حتی به خود که مادر او قادر به انتخاب منطقی است. و اگر زن است به او برای انتخاب یک همسر, یک, احمق که واقعیت نهفته است حداقل به همان اندازه در برابر توانایی های خود را به یک انتخاب منطقی که در برابر اوست و باید بر این اساس قرار داده و آنها را هر دو به کلاس از کشور به استثنای افراد.

اکثریت بزرگی از زنان بیشتر هوشمند, تحصیل بهتر و به مراتب بیشتر اخلاقی از انبوه از مردان که حق رای هیچ مردی سوالات.

زنان وفادار و وطن پرست. در اواخر جنگ بسیاری از بیوه نه تنها به همراه داشت همه فرزندان او به علت آزادی اما تقویت خود عدم شجاعت زمانی که آخرین خداحافظی گفت و نگهداری آنها در این زمینه با کلمات رفیع تشویق و امید از یک کشور واقعا رایگان.

یک پسر تنها, تاج با افتخارات دانشگاه هاروارد, زندگی در ظرافت و ثروت با هر خیابان به تمایز باز قبل از او ارائه شده بود colonelcy از هنگ رنگی داوطلبان. مادرش با پالس مانند هیجان زده مادر افتخار از Gracchi که به نام او به فرزندان او جواهرات مورد ستایش قرار داد که پسر را پذیرش این پیشنهاد از یاران با lowliest برای کشور خود را به خاطر. و زمانی که او سقوط کرد به قتل رسیده در فورت واگنر و به خاک سپرده شد با سیاهان” او را غم و اندوه برای از دست دادن خود را بیشتر از مساوی با رضایت او احساس کردند که آن جوان زندگی خیلی خوب زندگی می کردند خیلی خوب برگشت داده شده به او از آنها آمد. که مادر است طبقه بندی شده از لحاظ سیاسی با دیوانه و احمق. در کنار او ایستاده ده میلیون زن آمریکایی که مشمول مالیات بدون نمایندگی و حکومت بدون رضایت. زنان در حال جریمه و زندانی به دار آویخته شدند و به هیچ یک از آنها تا کنون و در عین حال اعطا محاکمه توسط “هیئت منصفه از همسالان خود.”

هر چهارم جولای آقایان دعوت به “كرسي برای خانمها” و سپس به عنوان خوانده شده آنچه که این زنان به خوبی می دانستند که دولت فقط تنها زمانی که آنها به دست آوردن رضایت از حکومت. عجیب و غریب می گویند, مردان به نظر نمی رسد به دانستن آنچه که آنها به عنوان خوانده شده محکوم عمل خود را.

اما ممکن است گفت: “رضایت از حکومت است که تنها یک نظریه است, ‘پر زرق و کلیت’ ” — که در واقع حکومت رضایت نیست و هرگز رضایت داد. در عین حال این نظریه است که “قانون طلایی” از عدالت سیاسی. حق شهروندان برای مشارکت در ساخت این قوانین تنها بنیاد اخلاق سیاسی. به عنوان آقای لینکلن گفت: برده داری — اگر دولت بدون اجازه از حکومت اشتباه است هیچ چیز سیاسی اشتباه است. این موضوع را تکذیب و توجیه استبداد.

در اصل محدود حق رای اشراف است و منزه از گناه و جمهوری خواه موسسات غیر ممکن است. شما می توانید بر این باورند که زمانی که خدا تاسیس تغییر ناپذیر با کد اخلاق فردی او چپ جامعه بدون یک کد اخلاقی — صرف میدان نبرد از زور و تقلب ؟ مردانی که انکار حقوق سیاسی به Negro و زن می تواند نشان می دهد هیچ عنوان به خود را دارند.

در حال حاضر می تواند وجود داشته باشد هیچ استدلال در برابر یک حقیقت بدیهی بنابراین هیچ یک تا کنون تلاش شده است. اما تمسخر بدون محدود کردن و یا اندازه گیری شده است انباشته بر کسانی که ادعای برابری سیاسی که بسیاری از زنان ناشی شده است به انکار است که آنها تمایل آن را مبادا “جهان بیم خنده” که چند می, خرس باید پشت سر هم بر آنها به عنوان unsexed viragos, “strongminded زنان که مایل به رانندگی مردان برای مهد کودک در حالی که آنها را منبر.” همانطور که در روزهای انقلاب, حزب محافظه کشیش به دنبال تضعیف دست پدران ما با کتاب تکراری و تصریح کرد: “افتخار پادشاه” بنابراین در حال حاضر متنفر از بشر آزادی پرتاب متون در زنان و نمی دانم که قانون طلایی “آنچه که مردان باید نزد شما ye حتی پس از ایشان” — که در مرکز حقیقت دور است که همه دیگر الهی سخن محور — خواهد حل و فصل این سوال به نفع زنان است.

از ما خواسته در پیروزی: “چه خوب خواهد آن را انجام دهد زنان و سیاهان برای رای دادن”? پاسخ ما: “چه خوب آن را مردان سفید برای رای دادن ؟ چرا شما می خواهید به رای آقایان ؟ چرا انقلابی پدران مبارزه هفت سال برای رای دادن ؟ چرا انگلیسی workingmen می خواهید رای بدهید ؟ چرا دوستان — جان روشن و توماس هیوز و حزب لیبرال — می خواهید حق رای برای آنها؟” زنان می خواهند برای رای دادن فقط به عنوان مردان چرا که این تنها راهی است که در آن می توان آنها را در محافظت از حقوق خود. به مردان حق رای مخفف “یک روز نمایشگاه دستمزد منصفانه و روز کار می کنند.” این workingmen از انگلستان دریافت نمی کند چرا که آنها تا به حال هیچ رای. سیاهان و زنان در امریکا انجام آن را دریافت نمی کند چرا که آنها هیچ رای دادن.

در Auburn, n. y. معلمان از مدارس عمومی, مرد و زن ایران در بهار گذشته در یک درخواست برای افزایش حقوق و دستمزد. پس 200 دلار اضافه شده به حقوق و دستمزد هر یک از مرد و تنها با 25 دلار است که از هر زن است. زنان خشمگین در بی عدالتی نوشت طعنه امیز نامه تشکر به هیئت آموزش و پرورش را بسیار بزرگ دهش. آنگاه هیئت مدیره مورد نیاز آنها را به عقب نامه و همراه تقاضا با تهدید به اخراج اگر معلمان منطبق نیست. بخشی رانده شده توسط ضرورت تسلیم. بخشی که ترجیح می دهند خود به خود عزت نفس و فقیر پوسته خودداری کرد. آیا کسانی که به زنان شده است در نتیجه درمان می شود, یا با توجه به حقوق و دستمزد یا اخراج اگر به عنوان رای دهندگان می تواند آنها را به حال یک صدا در انتخابات هیئت مدیره برای سال بعد?

گفته شده است که زنان در حال حاضر توسط شوهران خود و پدران و برادران و یا پسران.

خواهد مردان رضایت نشان داده می شود همسران و خواهران ؟ اگر آن را ممکن است برای هر کلاس به قانونگذاری و برای دیگری ممکن است آن را قرار است که کسانی که حفظ به یکدیگر این مناقصه ها و روابط می تواند انجام این کار است. اما پیدا کنیم و در شرایطی که در هر ایالت قوانین موثر زن به عنوان همسر و مادر بیوه هستند و بدتر از آن است که مردان را برای خود به عنوان شوهر و پدر و مرد زن مرده.

من به نقل قول چند قوانین نشان می دهد که چگونه زنان نشان داده در نیوجرسی.

یک مرد زن مرده است که حق زندگی و استفاده از همه مرحوم خود را املاک و مستغلات اما یک زن بیوه حق دارد تنها به زندگی با استفاده از یک سوم از شوهر مرحوم خود را املاک و مستغلات. یک مرد زن مرده موفق به کل خود را از مرحوم همسر, اموال شخصی, آیا او خواهد شد یا نه با حق اداره خود و مستغلات بدون دادن اوراق قرضه. اما یک زن بیوه تنها یک سوم از شوهر مرحوم خود را اموال شخصی (یا نیمی از آن اگر او را ترک بدون فرزند) اما هیچ کدام در همه اگر او بخواهد به آن را به هر کس دیگری و اگر او در اداره املاک و خود او باید به اوراق قرضه.

یک مادر به ارث تمام از او فرزند مرحوم املاک و تنها زمانی که کودک هیچ برگ برادر و نه خواهر و نه فرزندان و برادران و خواهران و پدر. اما پدر به ارث تمام اموال از جمله یک کودک هنگامی که تمام این زنده ماندن است. در این دولت که فرزند من به دنیا آمد پدر است و تنها حضانت کودکان. این قانون فراهم می کند (نگاه کنید Revised Statutes, صفحه, 915, Sec. 9,) که “هر پدر, آیا او بود از سن و یا نه یک سند اجرا شده در طول عمر خود یا با یک گذشته خواهد شد و ممکن است دور از حضانت از فرزند متولد شده و یا به دنیا آمد — و از جمله وضع باید خوب در برابر فرزند و مادر در برابر هر شخص دیگر. و اگر مادر یا هر شخص دیگر باید تلاش برای به دست آوردن حضانت فرزند او یا آنها منوط به عمل به صورت واقعی و یا تجاوز.” این جزئی که قانون دارای بی کفایت را به هر گونه قرارداد معتبر که نوشته شده وعده به پرداخت حتی بی ارزش است که به اندازه کافی به رای است که قدرت قانون برای آمدن به سمت او که وحشی نزاع با مرگ و عذاب است طلوع فرزند خود برای زندگی به دست گرفتن نوزاد بودن و آن را از بینایی خود را برای همیشه لطفا برای. موفق تلاش در بخشی خود را به بهبود می یابند او را خدا داده حق که قانون را “واقعی.” تنها در این حالت است که از نظر قانونی مجاز به فرزند او unhonored مادر که نوزاد یک حرامزاده!

توسط قانون نیوجرسی تنها تعریف یک یتیم است “یک پدر با فرزند است.” و در عین حال تحقیر ما پرسید: “چرا می خواهید رای بدهید؟” زنان وجود دارد بیش از حد که می گویند که آنها “باید همه حقوق آنها می خواهند!”

“هنگامی که یک زن و شوهر زندگی می کنند در یک حالت جدایی و کودکان کوچک به ریاست دیوان عالی کشور و یا هر یک دادگستری گفت: دادگاه ممکن است اگر کودکان به ارمغان آورد قبل از آنها توسط جسم را در جهت دسترسی از مادر به نوزاد فرزند یا فرزندان در چنین زمان و تحت چنین شرایطی به عنوان آنها ممکن است مستقیم — و اگر کودک یا کودکان زیر 7 سال سن باید به منظور ارائه آنها را به مادر تا زمانی که آنها 7.” و پس از آن هنوز هم فقط به همان اندازه نیاز به عشق مادر آنها باید بازگشت به حضانت پدر است.

بنابراین او هیچ حق قانونی برای فرزندان او که سینه پر برکت خود را potpourri که مناقصه ها و مزایده مراقبت می کند کودک خود را غم که دست هدایت خود مغولان قدم به قدم و که دوست دارم برای کسانی که “استخوان از استخوان و گوشت او گوشت” گذشته خواهد شد که دیگر عشق نیست اما عشق به خدا باید شکست!

“بیوه ممکن است زندگی می کنند 40 روز در خانه از شوهر مرحوم خود را بدون پرداخت اجاره و یا حتی دیگر اگر او المال است نه در عرض آن زمان تعیین شده به او.” اما هنگامی که سپاه اختصاص داده است این خانه ساخته شده توسط متقابل زحمت و صرفه جویی از شوهر و همسر این سقف که تحت آن فرزندان متولد شد و که در آن شوهرش درگذشت مقدس توسط انجمنهای اولیه خود عشق و از دست دادن اخیر دیگر نمی تواند به او پناه مگر اینکه او پرداخت اجاره. خیلی از محصولات است که می شده اند و مواد غذایی خود را اگر بازوی قوی که بر روی او خم شد و نه سرد در مرگ دیگر او. اولین وبزرگترین را جستجو کمد, گنجه و کشو را مجموعه ای از ارزش بازار بر مقالات که هیچ پول می پرداخت قیمت به او; — فروش ساخته شده است و این زن است houseless و همچنین به عنوان بیوه.

اما اگر مرگ را انتخاب کرده بود او را برای قربانی خود را به جای شوهرش مرد زن مرده باقی می ماند دست نخورده در اختیار داشتن خانه و اموال می تواند او را جمع unmothered کودکان در اطراف هنوز گرم کوره فولاد سازی دهان سنگ متروک در واقع, اما نه سرقت.

شوهر می تواند خود را به فروش املاک و مستغلات و ایجاد یک سند معتبر موضوع تنها به را راست كند. اما یک زن می تواند نه فروش شخصی او اموال و املاک خود و نه ایجاد یک سند معتبر بدون رضایت شوهر خود است.

شوهر باعث می خواهد از همه چیز او دارای مگر سپاه از همسر خود. اما نمی خواهد او را ملک شخصی در تمام و بدون رضایت و تایید بر خواهد شد. و حتی اگر بعد از مرگ شوهر به یاد می آورد رضایت او خواهد شد پذیرفته شده است به انحصار وراثت او را پوچ و باطل است.

بالا نقل قول نشان می دهد که چگونه زنان در حال حاضر نشان داده شده است. آنها اثبات حقیقت از ضرب المثل قدیمی “اگر شما نمی خواهید کسب و کار خود را انجام, ارسال, دیگر; اگر شما می خواهید آن را انجام داده بروید خودتان است.”

و هنوز هم مردان شی: “زنان و سیاهان نمی دانم به اندازه کافی برای رای دادن.” به عنوان اگر آن را ممکن است برای ما برای انجام بدتر برای خودمان از آنها را برای ما انجام می شود. آیا آنها از ترس ما باید بازگشت بد برای بد ؟ این اعتراض همراه با یک بیمار فضل از کسانی که خوش به پای صندوق های رای دهندگان از هر درجه از جهل بنابراین تنها آنها را مردان سفید. هنگامی که یک مرد می آید آن است که هرگز از او پرسید که آیا او می داند که به اندازه کافی برای رای دادن. او ممکن است بدانید که اولین حرف از حروف الفبا. او ممکن است همیشگی میخواره یک haunter از قمار خانه ها و فاحشه خانه ها. اما او متعلق به “مرد سفید” اشراف و بنابراین راه آماده است بدون درخواست خود را, که او باید جای خود را با خود تشکیل حکمرانان را که قانون ساخت قدرت زنان و سیاهان باید تعظیم در سکوت تسلیم است. همه مردان چنین فکر می کنم که “زنان نمی دانند به اندازه کافی برای رای دادن.” خواهد شد مردان باهوش رتبه همسران خود سیاسی تر از این ؟

گفته شده است که “اگر زنان آن رای را داخلی اختلاف.” در مقابل ما همیشه پیدا کردن که کسانی که مایل به حفظ آرای دیگران بسیار مودبانه به آنها. شاهد هر انتخابات است. “من همکار عزیز من تکیه بر کمک های ارزشمند خود را.” “در این اورژانس امریکا انتظار دارد که هر انسان به وظیفه خود را انجام دهد; اجازه دهید من شما را درمان است.” “در اینجا یک پنج دلاری.” “چگونه است که خود را خوب ، بچه ها خوبی؟” و بیدرنگ این فریب خورده رای دهندگان بعد از او می رود برای رای دادن شاید در برابر منافع خود و دولت است.

اما به طور جدی می کند هر مردی را بگویم که اگر همسرش مختلف سیاسی نظر از خود و به جرات بیان آن او را در نزاع با او ؟ آیا او خود را ضیق و خوی بد به همین دلیل همسر خود را نباید ورزش یک خدا داده درست است ؟ اگر چنین استدلال در برابر او و نه در مقابل او. و اغلب نگه دارید مختلف مذهبی نظرات احترام به تفاوت های خود را و رفتن بی سر و صدا به مربوطه کلیساها. از آن خواهد شد به طوری که در سیاست های مناسب و معقول در میان مردان است. اما مایه تاسف است که ازدواج یک حیوان نیاز به یک رای بیشتر از همه. با یا بدون یک رای او را در پوند او همه یکسان است.

گفته شده است که “آن را تضعیف روحیه زنان برای رای دادن.” در مقابل حضور زنان را تصفیه سیاست است. به همین دلیل است که در جلسه سیاسی اذعان می کند که زنان منظم ماشین سواری در حالی که که مانع آنها خشن و بی ادب? اگر همسران و دختران نادان و intemperate مردان نه خود را باخته روزانه و ارتباط با آنها این است که به ندرت ممکن است که یک یا دو بار در سال به رای این کار را انجام دهید. هستند زنان خود را باخته را با رفتن به بازار و یا اداره پست ؟ اما تجربه در حال حاضر ثابت شده خلاف. زنان در حال حاضر رای گیری در میشیگان, کنتاکی و کانادا پس از مدرسه سوال. در هلند زنانی که اموال دارندگان رای دادن. در سوئد آنها انجام همان. در اتریش که زنان اشراف در حق خود اعضای رژیم غذایی.

اما ما یک مثال نزدیکتر صفحه اصلی. در نیوجرسی زنان و سیاهان رای دادند از سال 1776 به 1807 یک دوره 31 سال. این حقایق عبارتند از:

در سال 1709 یک استانی قانون محدود امتیاز از رای دادن به “مرد freeholders داشتن 100 هکتار از زمین های در حق خود و یا 50 [پوند] زمان پول استان در املاک و املاک شخصی” و در تمام طول دوران استعمار این شرایط ادامه پیدا کند.

اما در تاریخ 2 ژوئیه سال 1776, (دو روز قبل از اعلام استقلال) استانی کنگره نیوجرسی در برلینگتون به تصویب یک قانون اساسی که باقی مانده در نیروی تا 1844 که بخش 4 به شرح زیر است: “شرایط انتخاب کنندگان برای اعضای مجالس قانونگذاری. همه ساکنان این مستعمره از سن کامل که به ارزش 50 [پوند] اعلام, پول, روشن, املاک, در, همان, و اقامت در شهرستان که در آن آنها ادعا می کنند یک رای برای دوازده ماه قبل از انتخابات باید حق رأی نمایندگان در شورای مجمع و همچنین برای تمام دیگر افسران که باید منتخب مردم شهرستان در بزرگ است.”

Sec. 7 فراهم می کند که شورا و مجمع به طور مشترک باید انتخاب برخی از فرد مناسب در داخل کلنی به فرماندار. این قانون اساسی باقی مانده در نیروی تا 1844.

بنابراین عمدی تغییر شرایط “مرد freeholder” به “همه مردم” حق رای و توانایی نگه داشتن بالاترین مقام در دولت بودند اعطا هر دو در زنان و سیاهان.

در سال 1790 یک کمیته قانونگذاری گزارش یک لایحه تنظیم انتخابات در آن کلمات “او” می شود به رای دهندگان در نتیجه به قانونی indorsement به اتهام معنای اساسی است.

در سال 1797 قوه مقننه تصویب یک قانون برای تنظیم انتخابات حاوی مقررات زیر:

“ثانیه. 9. هر رای دهنده باید آشکارا و در نظر کامل خود را ارائه و یا رای گیری که باید یک بلیط نوشته شده حاوی نام فرد یا افراد آنها را برای او و یا او آرا” و غیره.

“ثانیه. 11. همه ساکنان سن کامل است که به ارزش 50 [پوند] اعلام پول و اقامت در شهرستان که در آن آنها ادعا می کنند یک رای برای دوازده ماه قبل از انتخابات باید حق رای برای همه افسران که باید انتخاب شود به موجب این قانون و هیچ فردی نباید دارای حق رای در هر شهرستان یا حوزه از که در آن او یا او کیفر در واقع اقامت در زمان انتخابات است.”

زنان رای دادند. هنوز هیچ فاجعه اجتماعی و یا سیاسی گرفت. زنان را بس نیست به چ. آنها نه خود غفلت وظایف داخلی. در واقع شخصیت نجیب و تعالی میهن پرستی از زنان از نیوجرسی همه از طریق انقلاب شده است موضوع تاریخی مداحی. هیچ شواهدی وجود ندارد که زنان و سیاهان آزار یا غفلت سیاسی خود امتیازات. گفته شده است که “زنان نمی خواهید برای رای دادن.” در عین حال در نیوجرسی زمانی که آنها مجاز به رای آنها آشکار علاقه رو به رشد در امور عمومی است. آقای Wm. A. وایتهد از نیوآرک حریف از اعطای حق رأی به صراحت آمده است که به عنوان زمان سپری شده “عمل توسعه یافته” و “در انتخابات ریاست جمهوری از 1800, بین آدامز و Jefferson, زنان رای دادند بسیار به طور کلی در سراسر کشور و از جمله ادامه داد: به این پرونده تا زمان تصویب قانون (1807) به استثنای آنها را از پای صندوقهای رای است. در اولین قانون بوده است بنابراین تعبیر به اعتراف زنان مجرد تنها, اما به عنوان تمرین گسترش ساخت و ساز از امتیاز شد گسترده تر و ساخته شده بود که شامل زنان 18 سال, متاهل یا مجرد و حتی زنان از رنگ در یک رقابت انتخاباتی در Hunterdon County, در سال 1802 آرای دو یا سه جمله در واقع انتخاب یک عضو قوه مقننه است.”

اما متاسفانه نیوجرسی باقی مانده یک دولت است. و مانند همه جوامع نفرین با برده داری او تا به حال هیچ سیستم کارآمد از مدارس رایگان. او خاک ثابت کمتر حاصلخیز از این جدیدتر متحده از غرب و بیشتر مشاغل کلاس از مهاجران در گذشت. بعد مهاجران از نیوجرسی به مراتب پایین تر از اصل لرزنده و پیوریتن عناصر که تحت کنترل قانون اساسی کنوانسیون از سال 1776. جامعه retrograded. برده داری خفه روح آزادی. در بهار سال 1807 ویژه انتخابات برگزار شد در شهرستان اسکس به تصمیم گیری بر اساس محل دادگاه و زندان — Newark و مجاورت آن در حال مبارزه برای حفظ شهرستان, ساختمان, Elizabethtown و محله خود را در تلاش برای حذف آنها را به “روز هیل است.”

سوال هیجان زده شدید علاقه به عنوان ارزش هر انسان را ملک بود فکر درگیر می شود. نه تنها هر قانونی رای دهندگان مرد یا زن سفید و یا سیاه و سفید به ارمغان آورد اما در هر دو طرف ناخالص تقلب انجام شد. اموال صلاحیت شد به طور کلی نادیده گرفته; بیگانگان و افراد زیر سن قانونی شرکت و بسیاری از افراد “رای اولیه و رای دادند ، در Acquackanonk Township فکر حاوی حدود 300 قانونی رای دهندگان بیش از 1800 آرا نظرسنجی, همه, اما هفت در بهره از نیوآرک.

به نظر نمی رسد که یا زنان و یا سیاهان بودند بیشتر به خصوص دخیل در این تقلب نسبت به مردان سفید پوست. اما این امر باعث رسوایی و آنها به نظر می رسد ساخته شده اند را مقصر می گشتند.

زمانی که قوه مقننه مونتاژ آنها را کنار بگذارند انتخابات به عنوان جعلی و در عین حال نیوآرک حفظ ساختمان. سپس آنها گذشت یک عمل (Nov. 15, 1807) محدود کردن حق رأی به سفید نر بالغ شهروندان ساکن در این شهرستان برای 12 ماه قبل و به ارزش 50 [پوند] اعلام پول است. اما آنها در ادامه ارائه شده است که تمامی این که نام به نظر می رسد در آخرین تکراری از دولت و یا شهرستان مالیات باید در نظر گرفته شود ارزش 50 [پوند]; بنابراین عملا لغو مالکیت صلاحیت.

در سال 1820 همان مقررات تکرار شد و حفظ شد و تا سال 1844 زمانی که دولت در حال حاضر قانون اساسی جایگزین شد.

در سرپیچی از نامه ای از قانون اساسی و قوانین و یکنواخت عمل یک نسل از زنان و سیاهان بودند disfranchised توسط خودسرانه عمل قوه مقننه و بدون بحث و گفتگو و تقریبا بدون نظر. در عین حال از عمل بسیار که disfranchised رای دهندگان که تنها جرم بود و رنگ را کنار بگذارند اموال صلاحیت و بستری به پای صندوق های رای تمام سفید نر, مالیات دهندگان, اما نادان و یا تخریب. بنابراین زنان می آیند قبل از اینکه شما در اینجا در نیوجرسی با عجیب و غریب و خاص ادعا می کنند. ما تا به حال این حق است. ما باید اعمال آن است. از آن شده است به ناحق و غیر قانونی گرفته شده بدون ما رضایت بدون اینکه ما مجاز به گفتن یک کلمه در خود ما دفاع. ما محکوم شده است بی سابقه نه توسط مردم بلکه توسط قوه مقننه است. امروز ما از شما پس از گذشت بیش از نیم قرن به مردم نیوجرسی فرصت اصلاح یک عمل فجيع سیاسی غصب و بی عدالتی است. برای آن بدتر شد و در اصل از “کودتا” لویی ناپلئون. دست او رفت و از طریق فرم ارسال سوال به رأی مردم است. قوه مقننه از 1807 نه ارسال آن. ما disfranchisement تنها می تواند توجیه بر دزد را پذیرفت که “ممکن است مناسب می سازد.”

گفته شده است که “زنان را رای به عنوان شوهران و برادران انجام دهد.” اگر چنین است چرا باید مردان شی ؟ این رای حداقل آنها می توانند بدون رشوه خواری و در نتیجه دو رای خود را به حزب. اما آیا کسی بر این باورند که مستان همسران خواهد رای با مستان? من نمی.

گفته شده است که “زنان نمی خواهند رای بدهند.” سپس اجازه دهید کسانی که نمی دور ماندن از این نظر سنجی. هیچ کس مجبور به رای دادن. اجازه دهید کسانی که مایل به رای دادن بود ،

گفته شده است که “زنان را گاهی اوقات می خواهید به نگه دارید ، قطعا. کسانی که تحمل بار دولت باید سهم خود افتخارات. چرا باید یک زن نمی تواند رئیس جمهور ایالات متحده ؟ نام الیزابت انگلستان از کاترین روسیه از ایزابلا از, اسپانیا, ماریا ترزا از اتریش — هر یک از این ثابت می کند زن ظرفیت به حکومت. و امروز مستقل در جهان دریافت چنین عشق و وفاداری به ملکه ویکتوریا. هستند زنان آمریکایی به تنهایی کفایت برای مسئولیت بزرگ? اگر پس افسوس به صورت رایگان موسسات!

گفته شده است که “بد زنان رای خواهد داد.” درست است. اما پس از انجام بد مردان است. در هر دو مورد بد هستند و یک اقلیت کوچک. آن است که پرسید: “چه کسی خواهد شد مراقبت از کودکان در حالی که مادران رفتن به رای دادن؟” که طول می کشد مراقبت از آنها در حال حاضر در حالی که مادران رفتن به کلیسا 52 بار در سال ؟ که طول می کشد مراقبت از آنها در حالی که مادران در احزاب و توپ ؟ اگر مراقبت های الزم را می توان برای کودکان در تمام این موارد, از آن آسان خواهد بود برای پیدا کردن برخی از یکی به مراقبت از آنها در طول نیم ساعت طول می کشد مادر برای رفتن و رای دادن است که او ممکن است یک حق قانونی برای مراقبت از آنها و به سهم خود در آوردند ، محترم. ریچارد o’gorman ساخته شده یک سخنرانی در موسسه کوپر, یکشنبه شب, Feb. 24 در نمایندگی های بی بضاعت و فقیر از جنوب. او گفت: “زنان در حال حاضر یک روز نمی خواهید وفاداری نمی خواهم احترام به خود ، آنها خواستار آزادی و برابری است.” بر روی ان وجود دارد “بزرگ خنده و تشویق است.” او گفت: “زنان را مجبور به صحبت کردن با یک معامله بزرگ قبل از آنها می تواند به از بین بردن از قلب خالص از آن ظریف و ارسال به ضعیف تر اما شرافتمند ، بیشتر تشویق. سپس او جلب یک تصویر از یک کشور ویران شده توسط جنگ از “nobler پورنو” نشان میدهد که چگونه بسیار بد امور خواهد بود در این صورت او دریافت بیشتر تشویق. در نتیجه او hardihood به ویژه درخواست تجدید نظر به خانمها برای کمک به او را جمع آوری وجوه او می خواست. توسط و توسط زمانی که زنان باید رای گیری آقای o’gorman احتمالا از ما بخواهید به او رای.

گفته شده است که “زنان خواهد بود توهین و اذیت توسط تماس با rowdies در پای صندوقهای رای است.” در غرب کانادا به من گفت که زمانی که این قانون برای اولین بار به تصویب رسید به زنان که متعلق به یک مقدار مشخصی از اموال و یا چه کسانی پرداخت می شود, داده می شود, اجاره, یک, رای, او رفت و لرزان به پای صندوق های رای نتیجه را ببینید. اولین زنی که آمد و شد زیادی صاحب ملک در تورنتو; مشخص شده با توجه به جمعیت داد راه او به عنوان پیشرفته. او صحبت خود را رای و راه می رفت بی سر و صدا دور در پناه او زنانگی. آن همه حمایت او مورد نیاز است. اما اگر آن را به نظر می رسد بهترین چه می تواند راحت تر از به باید جداگانه نظر سنجی برای زنان ؟

اینها برخی از استدلال در برابر زن خواست که او ممکن است به او رضایت به قوانین او ملزم به اطاعت; که قدرت سیاسی که “inheres در مردم” ممکن است صرف نظر از جنسیت یا رنگ توسط بیش از نیمی از مردم به آنها آن است که در حال حاضر رد شده است.

در حال حاضر به من اجازه دولت به برخی از دلایل که چرا زنان و سیاهان نیاز به رای دادن.

  1. چرا که آن حق است. وندل فیلیپس یک بار گفت: “گسترده ترین و بیشترین دور اندیش عقل است که کاملا قادر به پیش بینی نهایی عواقب ناشی از هر گونه تغییر اجتماعی. از خودتان بپرسید در تمام این موارد اگر هر عنصر از سمت راست و اشتباه در این سوال هر اصل روشن عدالت طبیعی است که تبدیل مقیاس ؟ اگر خود را بخشی کامل و انتزاعی مناسب و اعتماد به خدا برای دیدن است که آن را باید اثبات مصلحت.”
  1. برای لغو قوانین ناعادلانه که برخی از من نقل قول شده.
  1. برای فعال کردن زنان و سیاهان برای به اشتراک گذاشتن همه سودآور و اشتغال و در نتیجه برای به دست آوردن دستمزد عادلانه برای نمایشگاه کار می کنند. مرد رنگی می تواند در حال حاضر تنها بود bootblacks, آرایشگران و یا پیشخدمت. آن است که نیروی کار ماهر است که می پردازد. به نیروی کار ماهر در انحصار است با مردانی که آنها را بسته است. در جنوب, در واقع, که در آن مردان سفید پوست فکر می کنم آن را یک رسوایی به کار معاملات بودند همه در دست مردان رنگی قبل از جنگ. استاد به جیب درآمد حاصل اما Negro ثابت ظرفیت خود را به اکسل در هر شاخه ای از نیروی کار ماهر. در حالی که رای دهندگان از هر درجه از هوش آزادانه اعتراف به تمام صنعتی حرفه رنگی مردانی که نه رای دهندگان اما در هر رابطه دیگری صالح می توانید بدون دهانه اما چنین به عنوان هیچ کس دیگری استفاده خواهد شد. یک رنگی مکانیک گرجستان برده که کار به عنوان یک مهار ساز به دست آورده کارشناسی ارشد خود را از سه به پنج دلار در روز فرار به شمال. یک آقایی که او را شناخته بودند در جنوب یافت می شود او یک خدمتکار در یک هتل در ساراتوگا. خواسته بودن که چرا او کار نمی کند در تجارت خود او پاسخ داد که او با خوشحالی می پذیریم اما در شمال, هیچ کس نمی خواهد در استخدام او است. در یک مهار فروشگاه مالک مایل بود به او بدهد اما هر مکانیک در استخدام حاضر به “کار با n—–.” برده داری سرقت کرده بود او را از تمام درآمد خود را در حالی که یک برده. او تا به حال هیچ سرمایه ای که برای ایجاد خود را. و این قوی ماهرانه مهار ساز که مهارت خود را تنها سرمایه و که ممکن است ارائه برای خانواده اش یک خانه راحت و اضافه کردن به ثروت کشور تنها می تواند کسب درآمد به عنوان یک پیشخدمت به مبلغ جزئي که تامین نان روزانه خود را.

به این رنگی مرد رای و مهار مغازه ها دیگر نمی خواهد او را رد. در عین حال با وجود این معایب وجود دارد درصد کوچکتر از مستان, بینوایان و مجرمان میان شمال ما سیاه و جمعیت از میان ما سفیده. شما به ندرت دیدن یک سیاه پوست به گدا.

به زنان نیز هستند که نه رای دهندگان و چون آنها از رای دهندگان تنها فقیرترین اشتغال باز هستند جز این که از آموزش. حتی به عنوان یک معلم در حالی که یک زن دستور به عنوان بسیاری از دانش آموزان برای چند ساعت در همان مطالعات و برابر با توانایی های او می شود تنها از یک سوم تا نیمی به همان اندازه حقوق و دستمزد به عنوان یک مرد می شود که کار مشابه در هر رابطه است. این درست است از مدارس نیوجرسی و از هر دولت دیگر. هوراس مان توصیه اشتغال معلمان زن از آنجا که او گفت: “آنها بهتر معلمان و می تواند استخدام در یک نرخ پایین تر است.”

آخرین گزارش سالانه از سرپرست مدارس عمومی در شهر نیویورک اعلام کرد که حقوق مرد, اصول طیف وسیعی از $2000 $3,000 کسانی که از اصول از $900 $1,200; مرد دستیاران از $800 به 1500 دلار آن از زن دستیاران از $500 به 800 دلار است.

توده بزرگی از زنان در حال شلوغ توسط باریک طیف وسیعی از مشاغل را به کارهای خانه و سوزن دوزی. اما قانون عرضه و تقاضا می دانند قاعده مستثنی نیست و این اشتغال همیشه overstocked همیشه underpaid. به ندرت توسط این مشاغل می تواند صرفه جویی در هر چیزی یا به یک خانه و یا برای سن او. آن است که عجیب و غریب است که انبوه رانده شده توسط گرسنگی گریه برای نان که perishes باید سقوط به صفوف رها زنان که بسیار ناراحت کننده تجارت نیویورک مقننه است و در واقع درخواست برای مجوز ؟ اگر قانونگذاران تنها می تواند دیدن که نه “نیمه شب ماموریت” و نه مجوز می توانید فایده برای تنظیم و یا نابود کردن این جنایت غیر قابل بیان! اجازه دهید آنها را به بازوی زن با انتخابات. اذعان حق خود برای محافظت از خودش و زمانی که جامعه در زمان حال برای تنظیم خود را به شرایط جدید این کلاس را ناپدید می شوند. باور من زمانی که زن می تواند درآمد خود را نان به افتخار او نمی خواهد به دنبال آن رسوایی است.

  1. زنان و سیاهان نیاز به رای گیری برای امن مساوی با استفاده از آموزش و پرورش است. کودکان از تمام سفید رای دهندگان از هر ملیت هستند مراجعه کننده به مدارس دولتی, New Jersey. اما رنگی کودکان محروم هستند. من فوری محله یک رنگی که صاحب و ساخته شده با دست خود خانه که او را اشغال کرده است برای بیش از 20 سال است. او دارای 29 هکتار از زمین. برای 23 سال او پرداخت مالیات برای حمایت از منطقه خود. همه سفید کودکان بومی یا خارجی رفتن آزادانه به مدرسه اما نه فرزندان او و نه نوه او که تا کنون پذیرفته شده. رنگی در نیوآرک بسیار دور است که عملا هیچ آموزش و پرورش ارائه شده است برای فرزندان این احترام مطیع قانون مالیات-پرداخت رنگی ، دو disfranchised کلاس زنان و سیاهان تنها آنهایی که محروم از بالاترین مدارس دولتی از دانشگاه های, از, مدارس, حقوق, پزشکی و الهیات. راه به بیشترین و وسیع ترین حوزه نفوذ هستند بنابراین بسته به ما هر دو.

اما در بوستون رنگی مردان رای دهندگان. آنچه در زیر? فرزندان خود را در تمام مدارس انجام می دهند و همچنین به عنوان سفید کودکان است. آنها بستری شده در دانشگاه هاروارد شد. دو رنگی هستند اعضای قوه مقننه و چند تن دیگر از وکلا در عمل موفقیت آمیز است. بنابراین از آن آسان است برای دیدن چقدر بهتر از آن است که صرف توجه به سیاست باز برای هر کلاس راه به احترام و سودمندی به جای تحمیل با بستن آنها را از نتایج اجتناب ناپذیر از جهل و تخریب است. رای قدرت است. با رای زنان می توانند از خود محافظت کنند.

در منطقه کلمبیا قبلی به تصویب اخیر رأی لایحه رنگی است که برای سال قادر به دریافت سهم خود را از مدرسه عمومی صندوق. در عرض یک هفته پس از تصویب این لایحه $10,000 بود رای دادند و به آنها بدون درخواست بسیار مردانی که تا به حال تا کنون حاضر به پول است. در اواخر انتخابات در Georgetown, D. C., مردان رنگی بازیگران جامد رای وفادار شهردار و انتخاب او را. خود را آرام و منظم رفتار در صورت grossest تحریک شد و شایسته ستایش است.

دوباره جامعه را دارد که به طور مستقیم مسئول تاثیر زنان برای پاک کردن سیاست است. مردان اغلب فکر می کنم و صحبت از سیاست به عنوان “کثیف, استخر,” یک فرومایه تقلا برای محل و قدرت یک صحنه از رشوه خواری و فتنه است. چنین است که نه آمریکا ایده از سیاست است. چنین نمی خواهد در این مورد زمانی که زنان به اشتراک گذاری زندگی سیاسی ملت است. قانون ما در حال حاضر فاقد دقیقا آنچه زنان می دهد و چه بدون کلاس دیگر می دهد — یعنی., اخلاقی تن به رسمیت شناختن بالاتر اصول از صرف نیرو و علاقه شخصی. زنان را تحت تاثیر قرار و قانون با سلیقه خود و شخصیت. در حال معتدل آنها خواهد بود یک قدرت برای اعتدال. بودن پاکدامن آنها را سرکوب سكرآور خواهد بود. صلح آمیز بودن آنها را دلسرد جنگ. مذهبی بودن و انسانی آنها را ایجاد مذهبی و انسانی روح در قانون.

در تمام سنین اصول شده اند نماد زن اشکال. حکمت توسط یک زن است. بنابراین, هم, هستند, پیروزی صلح و رحمت است. آزادی یک الهه. این ایده آل آمار و ارقام همه موضع ما در کنگره ملی مخروط در سنگ مرمر ساکت اما همیشگی یادآوری است که از اولین دوره این غریزه از مسابقه است و در این راه با اشاره به این واقعیت است که زن باید بستری برای اجرای عدالت سرپرستی آزادی و تقدیر از عقل است.

یکی از استدلال عملی برای زن حق رای است این اثر که ورزش از وظایف شهروندی را اعمال بر شخصیت و زندگی زنان است. آن را بزرگنمایی خود را در حوزه فکر توسط ملزم آنها مانند مردان به فکر می کنم پس از پرسش های بزرگ از منافع عمومی. آنها یاد بگیرند که به مراقبت کمتری برای مد و حماقت بیشتر برای وظایف زندگی است. آنها را توسعه عادات اعتماد به نفس و استقلال و افزایش خارج از حوزه شخصیت را که از اصول است. به عنوان زن اروپایی است که هوشمند تر و با فضیلت تر از شرقی, زن بسته تا در seraglio بنابراین زن آمریکایی که همچنین یک شهروند زمانی که او یک رای گیری شهروند تبدیل خواهد شد و بیشتر از یک زن از محدوده بالاتر از فکر و احساس است. او را بهتر و بهتر ،

هر جا که نفوذ از مردان و زنان در ایالات نتیجه متقابلا سودمند است. شاهد کلیساها که در آن هر چند زنان باید تابع محل حضور خود را تضمین احترام و خلوص است. پس همچنین در سخنرانی ها و کنسرت های اجتماعی و تفریحات. در کالج که در آن coeducation وجود دارد روح بی قانونی رایج در جای دیگر ناشناخته است. به من گفته است که اساتید در پرینستون نقل قول خوب منظور از اوبرلین و انطاکیه به عنوان مثال به دانش آموزان خود را. دانش آموزان را به دنبال خواهد داشت به عنوان مثال زمانی که استادان خود تقلید از کسانی که از اوبرلین و اعتراف دانش آموزان بدون محدودیت جنس و یا رنگ.

اما یک استدلال سیاسی برای گسترش حق رای برای هر شهروند است. جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان آرزوی موفقیت های مربوطه خود را به احزاب اعتقاد داشتند که این conduce به رفاه کشور است. یک حزب می تواند تنها موفق به گرفتن رای. در روز Jefferson دموکرات ها را به دست آورد 30 سال اجاره از قدرت با حمايت از گسترش حق رای به یک disfranchised کلاس. تقریبا تمام متحده به ارث برده و خود را از استعمار منشور ملک صلاحیت برای رای دادن. تحت این شرایط دموکرات ها خواستار به دست آمده و حق رای برای ضعیف مردان سفید. به عنوان قهرمانان سفید مردانگی حق رای آنها برنده محبوب قلب است. و در این روز آنها را حفظ اکثریت آرای ضعیف مردان سفید. هر مهاجر که زمین بر ساحل ما اطلاع داد که او باید حمایت دموکرات ها از آنجا که آنها “مرد فقیر ، ملک صلاحیت شده اند را لغو کرد. هیچ دولتی تا به حال ترمیم آنها. مسائل مرده و به خاک سپرده شد. در عین حال ایده های خود را باقی می ماند.

در حال حاضر وضعیت سیاسی نیوجرسی بسیار مهم است. توسط سرشماری سال 1860 ما جمعیت سفید بود 646,699. در سال 1866 مجموع آراء شد 129,489 تقسیم به شرح زیر است: جمهوری خواهان 65,542 و دموکرات 63,947 دادن به جمهوری خواهان یک 1,595 اکثریت.

در نتیجه تغییر تنها 800 رای در انتخابات آینده ما را کافی برای انتخاب و یا شکست دولت بلیط. تغییر یک رای در 100 خواهد تبدیل مقیاس. اما رنگی از جمعیت این ایالت در سال 1860 بود 25,336. این امر به بیش از 5000 رنگی مردان بالای 21 سال سن. هر پارتی رو گسترش حق رای به رنگی مردان را احتمالا امن غلبه در نیوجرسی به دلیل این 5,000 مردان یک بار ساخته شده رای دهندگان خود را متصل به حزب که enfranchises آنها. ممکن است گفته شود که تلاش برای enfranchise سیاهان خواهد شکستن حزب پیشنهاد آن است. من فکر می کنم نیست. اگر پس از جمهوری خواهان شده اند شکست خورده در انتخابات گذشته. آنها در همه جا شارژ توسط مخالفان خود را با علاقه Negro حق رای و نفوذ هر که چنین اتهامی می تواند اعمال آورده بود به تحمل در برابر آنها.

اما خوب سخاوتمندانه غریزه انسان که همیشه در تظاهرات به حمایت از آزادی و عدالت و آن را تحریک محبوب شور و شوق مانند peal از یک ترومپت نداشت جمهوریخواهان چون به جای جلسه موضوع آنها disclaimed هر قصد گسترش حق رای به کسی

با توجه به دادن حق رای زنان را همین اصل صادق است. در نیوجرسی وجود دارد بیش از 134,000 زنان بالای 21 سال سن. اگر تنها یک زن در 10 بخواهد به رای که به پیشنهاد enfranchise زنان را به صورت جدی تلاش 13,000 زنان مطرح در نمایندگی آن در مبارزه و چندین بار 13,000 جدید آرا هنگامی که مبارزه به پایان رسیده است. این حزب که دارای هوشمندی به مدافع حق رای برای هر شهروند را کنترل ایالت نیوجرسی برای 50 سال به آمده است.

وجود دارد عجیب و غریب نزاکت در اقدام فوری. ملت به تصویب رسید اصل از “مردانگی حق رای” لغو همه سیاسی تفاوت رنگ در ناحیه کلمبیا و در این سرزمین. آن رفته دورتر. آن ساخته شده است Negro رأی وضعیت جنوب دولت بازسازی. این گام نهایی و غیر قابل برگشت میباشد. با آنچه قوام می نیوجرسی همچنان به disfranchise او 5,000 رنگی مردان که نوشتن کمتر از 1/25هفتم بخشی از رای گیری جمعیت زمانی که سناتور و اکثریت نمایندگان او را مجبور کارولینای جنوبی به enfranchise نژاد رنگی که به شکل سه پنجم از کل جمعیت ؟

ممکن است گفته شود که مردم کارولینای جنوبی تقریبا تمام شورشیان در حالی که سیاه پوستان وفادار هستند و از این رو است که Negro حق رای وجود دارد یک ضرورت است. اما به دلیل آن سیاسی است که ضرورت در کارولینای جنوبی آن تبدیل شده است به همان اندازه بنابراین در نیوجرسی. ایالات جنوبی در حال حاضر در حال آماده سازی برای بازگشت به این پایه جدید. پیشرو شمالی دموکراتیک روزنامه ترغیب آنها به انجام این کار. هنگامی که بازگشت همه طرف ها خواهد بود موظف به قبول این واقعیت از Negro حق رای. تنها سوال اکنون این است که حزب امن خواهد شد و کنترل این دولت با اینکه برای اولین بار به پیشنهاد بهرهمند شدن از ما سیاهان.

اجازه دهید ما نمی تواند پشت جنوب در درک منطق از حوادث. ایالت های شمالی هستند صادقانه بحث وظیفه از دادن حق رای به رنگی مردان و زنان است. جمهوریخواهان کانکتیکات فقط باید به تصویب قطعنامه زیر را در دولت خود قرارداد.

“حل و فصل شود که فقط اساس حکومت انسانی است که رضایت از حکومت که در یک نماینده جمهوری اجازه چنین بیان شده است از طریق ورزش از حق رای توسط فرد شهروند که حق است که ورزش نباید محدود تمایز نژاد یا رنگ.

از آنجا که زنان فردی شهروندان این قطعنامه وعده جمهوریخواهان کانکتیکات به “حق رای همگانی” بدون تمایز از جنس یا رنگ. همان حزب در رود آیلند به تازگی به تصویب یک قطعنامه مشابه. اسکناس معرفی شده اند به قانونگذاران از مین اوهایو و کشورهای دیگر این زمستان به اعتصاب کلمه “مرد” و همچنین کلمه “سفید است.” تنسی زده از کلمه “سفید است.” میسوری و مقننه به تصویب رسید اصلاحیه قابل توجه از کلمه “سفید است.” جلسه نامیده می شود در سنت لوئیس به اصرار مجلس به اعتصاب کلمه “مرد” نیز می باشد. قوه مقننه از کانزاس پیشنهاد کرده است که به اعتصاب کلمات “سفید” و “نر” و ارائه کرده اند به این دو گزاره به مردم و نیز ارائه شده, به طور جداگانه یک صلاحیت آموزشی. آراء بر این برگزار خواهد شد در ماه سپتامبر آینده. بنابراین کانزاس گالانت جوان وزارت امور خارجه که مبارزه در این نبرد به صورت رایگان و خاک در ابتدا منجر خاموش در نبرد برای حق رای.

هفته گذشته سنای نیویورک با یک رای از 20 به 4 مورد توافق برای ارسال انتخابات از نمایندگان به آینده قانون اساسی کنوانسیون به مردم صرف نظر از جنسیت یا رنگ.

به سنای ایالات متحده باید این زمستان اختصاص داده شده بیش از دو تمام روز را به بحث در مورد حق زن برای رای دادن. بسیاری از سناتورهای توانایی پشتیبانی از حق ما و خودشان را مایل به رای دادن به آن را به عنوان یک جداگانه اندازه گیری. در میان دیگران در اب راه رفتن را از اوهایو گراتس قهوه ای میسوری Wilson, ماساچوست, آنتونی, از, رود آیلند و پرورش کانکتیکات; و نه سناتور داد و رای خود را برای زن حق رای.

از نظر رشد سریع احساسات عمومی و آنجا که اصلاحات تنها می تواند فرستاده شده به مردم نیوجرسی یک بار در پنج سال اجازه بدهید با احترام پیشنهاد می کنم که شما انجام به عنوان آنها انجام داده اند در کانزاس پیشنهاد به اعتصاب کلمه “سفید” و کلمه “مرد” را به عنوان گزاره جداگانه و ارسال هر دو به مردم برای خود حکم.

در این ساعت رسمی ملی ما بازسازی هر دولت مدیون آن به کشور و به خدا برای ایجاد موسسات خود را در تغییر ناپذیر اصول اعلامیه استقلال. تمام سوالات از صرف شخصی و علاقه باید فراموش شود در حالی که مردان از تمام احزاب را علت شایع برای خوب به طور کلی جمهوری.

اما اجازه دهید هیچ مردی رویایی که ملی رفاه و صلح امن می تواند صرفا با دادن حق رای به 800,000 freedmen در حالی که مقدس حق محروم است و به هشت میلیون آمریکایی. که اندک پاره عدالت خوب است تا آنجا که از آن می رود کاملا ناکافی برای رفع اضطراری از این ساعت. مشکل آمریکا زمامداری امروز این است که چگونه به تجسم در موسسات تضمین حقوق هر شهروند است. راه حل آسان است. پایه دولت در رضایت از حکومت و هر طبقه را از خود محافظت کند. قرار دادن این اصل حق رای همگانی و صرف نظر از جنسیت یا رنگ به پایه های معبد ما از آزادی و آن را در افزایش عادلانه و زیبا ابعاد بدون صدای چکش و یا سر و صدا از هر ابزاری برای ایستادگی در گذشته کامل و کل مایل چیزی. آن را حذف و تنها او که می بیند پایان از ابتدا می داند که از طریق دیگر چه ملی گلایه ما باید محور قبل از ما یاد بگیرند که مسیر عدالت است و تنها راه برقراری صلح و امنیت است.

منبع: سنگ لوسی “زن حق رای در نیوجرسی: آدرس توسط لوسی سنگ” (Boston: C. H. Simonds & Co.)

دانا روبین یک سخنران و مشاور متمرکز بر روی صدا و بیان. او بنیانگذار صحبت کردن در حالی که زن اولین-همیشه آنلاین مجموعه معاصر و تاریخی سخنرانی توسط زنان از سراسر زمان و در سراسر جهان است. دانا اخیرا یک بحث TEDx در “آنلاک تاریخچه راز از زنان گفتار” و او را به کار بر روی یک گلچین از سخنرانی. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او کمک می کند تا سازمان های جذب, حفظ و توسعه زنان خود را رهبران بازدید SpeakingWhileFemale.biz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagrasu tesisatçısısweet bonanzaaviator oynaEvlilik Büyüsü