محتوای مقاله

American indie ستاره لوسی Dacus تحسین وینیپگ خواننده و ترانه سرا ویلیام شاهزاده پیر-زمان کشور و بلوز مجری Amythyst Kiah انجیل-عامیانه اواز پرندگان شیکاگو و کلگری Copperhead در میان هنرمندان ارائه خواهد شد که منحصر به فرد آنلاین اجرای برنامه به عنوان بخشی از کلگری موسیقی محلی جشنواره CFMF در خانه صف.

برنامه که اجرا خواهد شد ژوئیه 23 تا 26 را از ویژگی های 18 نوازندگان از سراسر جهان است. از کسانی که 12 شد و در حال حاضر رزرو به صورت سالانه عامیانه جشنواره بود که برای اجرای همان آخر هفته در پرنس جزیره پارک اما لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Birds of Chicago's Allison Russell prepares to sing as thousands of patrons enjoy music during the Calgary Folk Music Festival in Prince's Island Park on Friday, July 28, 2017 in Calgary, Alta. Britton Ledingham/Postmedia Network
پرندگان از شیکاگو آلیسون راسل در طول سال 2017 کلگری موسیقی محلی در جشنواره پرنس جزیره پارک. / فایل Britton Ledingham/Britton Ledingham/ایردری اکو

بنابراین در حالی که بیننده ممکن است بیشتر شود از خانه خود اجرای برنامه خواهد مخابره در از سراسر جهان است. الکترونیک-عامیانه عمل مکزیکی موسسه صدا در حال آمدن است از مکزیک; ریشه های جمعی Lakou Mizik انجام خواهد شد در هائیتی و آفریقایی برزیل جاز و R&B هنرمند زنیا فرانکا است که در باهیا. CFMF در خانه خواهد بود عامل به طور قابل توجهی در بودجه پایین تر از واقعی, جشنواره, که بدان معنی است که این سال را بسیار پیش بینی headliners ملی در میان دیگران بودند که از نظر مالی خارج از دسترس برای این رویداد. اما مدیر هنری کری کلارک می گوید صف نشان دهنده این جشنواره را معمول عمق و تنوع است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de