کم متحده مرگ و میر به معنی کاهش تلاش های در حال کار

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد در ایالات متحده است — و در حال حاضر بالاترین از هر کشور — یکی از تم ها از سمت چپ است که این افزایش ناشی از بی کفایتی رئیس جمهور تهمت و دولت او. یکشنبه گذشته چاک تاد از ان بی سی پرسید: جو بایدن که آیا رئیس جمهور تهمت است “خون در دست خود را” از آنجا که از آمریکا به شکست را به درستی مقابله با کروناویروس بحران است.

یکی از معایب در این ادعا این است که آنها موفق به حساب این حجم از جمعیت ایالات متحده در رابطه با دیگران است. ایالات متحده آمریکا سومین کشور در جهان توسط جمعیت پس از چین و هند است. وجود دارد به دلیل شک و تردید چین در گزارش خود به مدیریت این ویروس و هند است فقط آغاز آن جلسه با این بیماری کشنده. به عبارت دیگر بر اساس جمعیت به تنهایی ایالات متحده باید یکی از بالاترین تعداد مطلق از coronavirus موارد است.

هنوز هم واقعا تنها تعداد مهمی در این بحران است, درصد از coronavirus موارد که منجر به مرگ شود. این تعداد تنها انعکاس واقعی از چگونه با موفقیت یک کشور خاص در برخورد با چالش ویروس ارائه.

با توجه به Worldometer خصوصی آماری منابع مورد استفاده توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه نیویورک تایمز و دیگران از 1 آوریل ایالات متحده در حال 188,881 موارد و 4,066 مرگ و میر در مجموع مرگ و میر 2.15%.

که یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در میان عمده جهان کشورهای توسعه یافته است. در جهان به عنوان یک کل با توجه به Worldometer, توسط, آوریل 1 وجود داشته است و در مجموع 884,075 coronavirus موارد منجر به 44,169 مرگ و میر برای جهان مرگ و میر 4.99%.

این است که بسیار بالاتر از این نرخ در ایالات متحده, اما منصفانه تست موفقیت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد بود برای مقایسه آمریکا مرگ و میر است که دیگر توسعه شهرستان در همان تاریخ. در اینجا مقایسه:

چین: 81,554 موارد 3,312 مرگ و میر برای نرخ 4.06%
            ایتالیا: 105,792 موارد 12,428 مرگ و میر به میزان 11.7 درصد.
            آلمان: 74,508 موارد 821 مرگ و میر به میزان 1.1%
            انگلستان: 29,474 موارد 1,789 مرگ و میر برای نرخ 7.95%
            کره جنوبی: 9,887 موارد 165 مرگ و میر برای نرخ 1.67%
            سوئیس: 17,137 موارد 461 مرگ و میر برای نرخ 2.69%

در نتیجه ایالات متحده نرخ مرگ و میر در میان بالاترین در هر کشور توسعه يافته bettered تنها توسط آلمان و کره جنوبی و به خوبی جلوتر از چین و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و سوئد و انگلستان است.

در این شماره از “موارد” در ایالات متحده منعکس نمی کند تعداد کل افرادی که قرارداد coronavirus اما بدون علامت باقی می ماند و نه به دنبال تست. این مهم است که توجه داشته باشید که دولت آمریکا همواره خواسته کسانی که بدون علائم نه به دنبال تست به این دلیل که اولویت بوده است برای شناسایی افرادی که ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

تعدادی از coronavirus “مورد” در این کشور است به احتمال زیاد به طور قابل ملاحظه ای بزرگتر از تعداد افرادی که در واقع آزمایش شد و “مورد” که در راه است. اگر افرادی که در معرض این ویروس هستند و بدون علامت بوده و تست شده است که می رانده اند ایالات متحده در صد از تلفات به مراتب پایین تر است.

ما نمی دانیم, البته, آنچه در پیش روست و بسیاری از این اطلاعات در آینده از سراسر جهان نشان می دهد که تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در نهایت خواهد شد به مراتب پایین تر از پیش بینی اولیه نشان داده بود.

اما ایالات متحده و جهان در مبارزه با این معضل چه ما لازم نیست که با انگیزه های سیاسی تلاش برای سرزنش بازیگران. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان که زمان همه گیر آن دوره اجرا شده است برای تعیین کشورهای موثر در حفاظت از جمعیت خود را.

Peter J. Wallison یک عضو ارشد در موسسه انترپرایز آمریکا. تازه ترین کتاب او “قضایی شکیبایی: آخرین شانس برای مهار اداری دولت” (برخورد کتاب) منتشر شد در ماه اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im