عاشقان در هم خطرناک

محتوای مقاله

“هیچ بوسیدن عمیق می گوید:” یک ازدواج pal, توصیف خانه او قوانین برای برخوردهای صمیمی. “و ما در حال پیدا کردن راه های دیگر برای صمیمی با چیزهایی مانند پاک عقب.”

او می افزاید: بطری روغن که بیحال شدن در حمام در حال حاضر در نهایت مورد استفاده قرار گرفتن به عنوان او و شوهرش پیدا کردن راه هایی برای برخی از زمان بازی در حالی که ماندن در خانه در طول جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

جالب اینکه او می گوید که او 20-چیزی که دختر آشنایی با جدید کمال در راه قدیمی از مد افتاده: دیدار با آنها به بحث و نشستن حداقل شش فوت از هم جدا در حالی که از گفتگو. این یک پاکدامن تقریبا ویکتوریا, معاشقه.

در صرف هفته ما جهان تبدیل شده است وارونه با مقامات بهداشت در تلاش برای نگه داشتن همه ما از بیمار شدن و بدتر است. تا کنون شده است وجود دارد کمی راهنمایی وقتی که می آید به قوانین جنسی نامزدی.

اما بسیاری از ما در خانه بسیار به انجام و ما ممکن است به صرف مقدار زیادی از زمان ما با نزدیکترین و عزیزترین. به طور طبیعی ما میخوایم سرگرم کردن خودمان بهترین ما می توانیم و یا سفارش در. (در چین, فروش آنلاین تشک یوگا, نینتندو بازی ها و کاندوم افزایش یافت که coronavirus محدود میلیون ها نفر به خانه های خود را با توجه به سلامت.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de