محلی فیلمساز را هواپیماهای بدون سرنشین فیلم خالی کلگری خیابان طول می کشد خاموش

محتوای مقاله در ادامه

با استفاده از DJI Mavic 2 Pro هواپیماهای بدون سرنشین گنزالز کار با Calgary Stampede, مک ماهون در ورزشگاه وست پردیس توسعه اعتماد و سازمان های دیگر و همچنین حمل و نقل کانادا و NAV کانادا برای دریافت مجوز مناسب و صدور مجوز برای تکمیل پرواز با خیال راحت و از نظر قانونی.

“وجود دارد هیچ جای دیگر من می خواهم به در حال حاضر در طول این زمان از در خانه . . . من یک قدردانی بسیار زیاد برای هر کس که شده است وجود دارد برای هر یک از دیگر.”

در اوایل سال جاری گنزالز بازگشت به خانه از یک ماه سفر به هند و سریلانکا است. سفر او گفت: باعث می شود او سپاسگزار بود کانادا.

“من تنها شده بسیار سپاسگزار به بخشی از یک کشور و یک استان و یک شهر است که وجود دارد برای هر یک از دیگر, من می توانم تاکید کنم که به اندازه کافی” او گفت:. “اخیرا سفر و دیدن شبکه های ایمنی و همه چیز را که نه کاملا وجود دارد و شاید در دیگر کشورهای جهان و بازگشت به جایی است که شما واقعا می تواند با افتخار به خانه تماس بگیرید عالی است.”

“به هر حال برای شما آرزوی بهترین آینده کمی,” او گفت: همانطور که در این ویدئو به پایان می رسد. “نمی توانید صبر کنید برای دیدن شما دوباره. شما را دوست دارم.”

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de