جلوه های ویژه آرایش هنرمند ایوان کاکس و
بازیگر تراویس فریزن در مجموعه ای از فصل دوم Netflix سیاه تابستان است.
حسن نیت ارائه میدهد دانیل شفر/Netflix

همانطور که با بسیاری از مجموعه های تلویزیونی این روزها طرح امتیاز برای دومین فصل تابستان سیاه و سفید هستند که با خیال راحت نگه داشته و تحت کاری ادامه داده اند.

اما وجود حداقل چند نکات که فصل جدید از تحسین Netflix زامبی سری شروع کردن با صدای بلند.

هنگامی که دوربین شروع به نورد هفته گذشته در غیر این صورت آرام مزرعه در راکی نمایش شهرستان در نزدیکی سند, بازگشت اعضای بازیگران Jaime King, جاستین چو کری و کریستین لی بودند پیوست و کمتر از 24 محلی نوازندگان شیرین کاری.


در مجموعه ای از فصل دوم Netflix سیاه تابستان است. حسن نیت ارائه میدهد دانیل شفر/Netflix بکشد.

دانیل شافر/Netflix / کلگری

“درست کردن بالا در روز 1 ما تا به حال مواد غذایی قرار دادن 170 نفر از طریق ناهار بود که بسیار شگفت انگیز می گوید:” تولید کننده محلی لیندا Ambury که این تیم برای فصل دوم. “این واقعا هیجان انگیز است هنگامی که ما می تواند قرار دادن بسیاری از بهره به کار حق دور. اما آره, 24 شیرین کاری اجرا درست کردن هاپ.”

بنابراین حتی اگر ما نمی تواند خاص طرح نقاط احتمالا می توانیم فرض کنیم انبوهی انسان زنده خواهد بود و بی قرار.

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از عمل” Ambury می گوید. “این سرگرم کننده خواهد بود.”

فصل 1 به پایان رسید در یک مناسب شیوه ای پر هرج و با بازماندگان — هشدار اسپویلر! — در نهایت ساخت آن به ورزشگاه که در آن گل رز (پادشاه) پیوست شد با دخترش آنا (با بازی کلگری زو Marlett.) اما آن را در یک هزینه بزرگ با ورزشگاه تاخت و تاز کردن با ارواح و دور از پناهگاه آنها امیدوار بودند. شخصیت اصلی ویلیام (Sal بلس جونیور) بود که در میان تلفات جلسه پایان خود را در یکی از دلخراش ترین و دلخراش, صحنه های از سری. در ضمن زمانی که ما گذشته چپ لنس (Kelsey گل) او در حال تعقیب توسط زامبی ها و شانس خود را از بقا تیره و تار به نظر می رسید.

عنوان فصل دوم آغاز می شود این گروه پیدا کردن خود را در جاده دوباره.

“همانطور که ما به سمت چپ خاموش در داستان ما شخصیت ما فکر می کردم که آنها در یک ماموریت برای پیدا کردن چیزی از سود واقعی برای آنها در انسان آخرالزمانی مرحله و آن را ممکن است سقوط کوتاه در شرایط از آنچه که آنها در واقع در بر داشت در پایان فصل 1 می گوید:” Ambury. “بنابراین بعد آنها با پای پیاده به دنبال برای پیدا کردن آنچه که می توانید آنها را زنده نگه دارید و آنها را امن نگه دارید.”

که نیاز به فصل دوم از تابستان سیاه و سفید برای یک نگاه متفاوت تر از اول است. فصل 1 شروع فیلمبرداری در ماه جولای 2018 در سه ماه ساقه است که در زمان تولید از کلگری مرکز شهر و حومه به Cochrane Irricana و Beiseker. نتیجه پرنیان بود که از یک وصف ناپذیر رها suburbia در ایالات متحده آمریکا با تولید کنندگان با استفاده از هیچ یک از مناظر کوهستانی این استان شناخته شده است.

اما به عنوان یک عهد به آلبرتا تطبیق پذیری به عنوان یک محل در این فصل باید بیشتر از یک روستایی و شهر های کوچک پرنیان. بیش از 52-بعد ساقه تولید حرکت خواهد کرد از مزرعه در سند به برگ کریک در K-کشور مرلی و در نهایت رودخانه بالا. در حالی که تولید دفاتر باقی می ماند در کلگری هیچ یک از عمل واقع خواهد شد به ضرب گلوله در شهر برای این فصل Ambury می گوید.

“این قطعا آنان را که در حومه شهر احساس و به برخی واقعا فوق العاده نقاط روستایی می گوید:” Ambury که او نیز آلبرتا تهیه کننده برای آلبرتا-شات های انگلیسی, سری Tin Star, AMC را به جهنم بر روی چهار چرخ و 2019 واحد شوت بازی تاج و تخت. “به همین دلیل است که کلگری بسیار شگفت انگیز است چرا که ما خیلی از آن در اطراف و آن را بسیار متنوع است. وجود دارد یک فرصت عالی برای پیدا کردن بسیاری از های مختلف به نظر می رسد در فاصله کوتاه.”

Ambury می گوید تولید نیز با استفاده از دیگر آلبرتا منابع است. وجود خواهد داشت 40 جدید هنرمندان آینده در هیئت مدیره که شامل کلگری بازیگران لیندا Kee, Elaine یانگ و Chantelle هان. Lethbridge را جودیت Buchan و Rosebud را تراویس فریزن نیز پیوست بازیگران. Marlett نیز بازگشت برای فصل 2.

“این بسیار بسیار آلبرتا داستان می گوید:” Ambury. “بین شیرین کاری بازیکنان و واقعی بازیگران ما واقعا با افسانه اعضای. این یک فرصت نادر. این واقعا من رو هیجان زده است که ما شده اند قادر به قرعه کشی بر روی آن است. ما showrunner (John Hyams) است و فردی که واقعا به نظر می رسد در استعداد و به نظر می رسد برای آنچه که او می تواند از مردم و واقعا می خواهد به پشتیبانی از محلی, Alberta خدمه و بازیگران.”

فصل 2 از تابستان برنامه ریزی شده است به ساقه در آلبرتا تا آوریل 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im