رهبران محلی معرفی طومار برای حمایت دولت فدرال برای لغو رم

محتوای مقاله در ادامه

“شما در حال رفتن به احزاب مخالف شروع به پرسش در مورد برنامه های دولت در این رابطه به دلیل کمک های مالی بسیار مهم است اما تا برنامه های در مورد چگونه ما در حال رفتن به مدیریت شرایط که تحت آن این نوع از حوادث به طرح در کوتاه مدت است.”

بخش 4 Coun. چو تکرار Rempel گارنر بیانیه اضافه کرد نه تنها پاسخ از دولت فدرال شده است کافی است اما دیگر اخیر بودجه تخصیص هستند “مسخره است.”

“ما نیاز به کمک . . . و این یک چیز غم انگیز است که دولت فدرال انجام نمی هر چیزی در عین حال” چو گفت آن اعلام کرد که کانادا در حال ساخت یک $850 میلیون سهم به سازمان ملل متحد تشدید نیاز به آگاهی به این مسئله است.

“شما باید به خودتان را قبل از اینکه شما می توانید صرفه جویی, دیگران,,” او گفت:. “فراموش نکنید که در مورد سازمان ملل متحد . . . صرفه جویی در رم ذخیره ما در صنعت نفت و گاز کمک به هر بخش که ایجاد ثروت برای کشور به جای.”

Rempel گارنر اضافه شده است که با امضای این طومار Calgarians می توانید از یک موسسه که “بخشی از کسانی که ما به عنوان یک شهر است.”

“من واقعا می خواهم هر Calgarian به ثبت نام این فقط به می گویند:” نگاه کنید . . . این یک رویداد است که مهم است برای کل کشور است.'”

[email protected]

توییتر: @oliviacondon

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de