پزشکان محلی پیدا شفا و آرامش در میان همه گیر با کلگری پزشکان گروه کر

محتوای مقاله در ادامه

کاترین Parrotta از جوانان خوانندگان آورده بود به عنوان مدیر هنری. او همچنین انتخاب مجموعه.

در حالی که برنامه دارد تا در نهایت دیدار و تمرین در کسی که آن را بی خطر است برای انجام این کار این بدان معنا نیست که این گروه هیچ برنامه ای برای انجام ، در واقع در حالی که همه, که همه جا زوم فیلم حرفه ای باند و نوازندگان ماهرانه synching با یکدیگر و یا آواز خواندن در هماهنگی کامل ممکن است نشان می دهد در غیر این صورت با گرد هم آوردن 50 صدای هیچ کار آسان است.

پس از سه تمرینات گروه کر اعضای نشده بود در واقع شنیده یکدیگر آواز خواندن با هم.

“ما نمی توانیم با هم یک گروه کر, گروه,” هال می گوید. “در این مرحله ما همه فقط آواز در خود ما است. ما خاموش. حتی اگر حاضر به نظر می رسد مانند آن را واقعا آسان برای مردم را به این آهنگ زیبا که آنها مخلوط همه صدای آنها هم شما باید برای اضافه کردن صداها با هم به صورت جداگانه. اگر شما تا کنون در یک زوم تماس شما واقعا می تواند تنها شنیدن یک نفر در یک زمان. همچنین مردم سرعت اینترنت در حال رفتن به شما واقعا نمی تواند آواز خواندن در همان زمان.”

هنوز هم در حالی که از شنیدن 50-صدای کلگری پزشکان آواز خواندن گروه کر هم در افزایش اتحاد ممکن است در حالی که خاموش نشده هال می گوید آن تبدیل شده است دقیقا همان چیزی است که, um, پزشکان دستور داد در شرایط رهایی از استرس است.

فقط تنفس تمرینات خود را فعال آرامش بخشی از سیستم اعصاب مانند مدیتیشن” هال می گوید. “اگر شما در حال تمرکز بر روی تنفس خود آن را به طور خودکار باعث آرامش پاسخ. که فوق العاده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de