Liveblog پخش: حبس شکست دادن جزایر 6-2

این حبس به دنبال گسترش نشینان’ winless خط به چهار بازی.

The New York Islanders’ آزمایش در بروکلین باغ وحش در حال آمدن است به پایان است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز شنبه اعلام کرد این تیم خواهد بود بازگشت دائم به آشنا حفاری در ناسائو شهرستان در لانگ آیلند با شروع این فصل برگشتی. این بدان معناست که امشب مسابقه خواهد بود که آخرین بار Montreal Canadiens بازی خواهد کرد در بارکلیز مرکز بارها بدخیم خانه از جزایر. امشب یکی مانده به آخر رفت و آمد به اقیانوس اطلس و Flatbush برای تیم اصلی: آنها خواهید بازی یک بازی نهایی در بارکلیز در برابر طوفان در مارس 22.

این جزایر را به دست آورد نه در مقررات پس از مهلت کسب Jean-Gabriel Pageau حذف سه مسابقات در یک ردیف از جمله دو در وقت اضافه. آنها در حال تلاش برای افتراق خود را در یک رقابتی و به هم ریخته شهری بخش حذفی مسابقه که شامل صعودی, آگهی, پنگوئن آبی, کت, طوفان و تالار گفتمان رقیب رنجرز.

روز شنبه اضافه کاری قهرمان جف Petry انتظار می رود که در صف بعد از گرفتن یک شات خاموش پای خود را در برابر Carolina.

جن قطره در 7 p. m.

برندان گالاگر را باز کرد به ثمر رساند برای Canadiens. جف Petry به دنبال آن به آن را 2-0 و چارلز Hudon برای اولین بار به عنوان یک Hab این فصل خود را افزایش منجر به سه.

پل بایرون به ثمر رساند خود را هدف چهارم از فصل در مجازات کشتن در دوره دوم.

اردن سعادت و جوئل Armia اضافه شده اهداف در سوم. براک نلسون و رایان Pulock به ثمر رساند برای جزیره نشینان. کری قیمت 20 ساخته شده موجب صرفه جویی در برنده شدن تلاش کنید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de