Liveblog: حبس, Panthers در دیدار با روبرتو سیدنی نیوجرسی بازنشستگی شب

حبس امید برای جلوگیری از دوم مستقیم از دست دادن در حالی که Kotkaniemi است آسیب به طحال

این Montreal Canadiens بازی دوم خود در دو بازی تاخت و تاز کردن در فلوریدا. امشب حریف: the Florida Panthers. از آن خواهد شد حق رای دادن اولین بازی پس از عبور از 11 بار قهرمان جام استنلی هانری ریچارد جمعه.

برندان گالاگر را به بازگشت به ترکیب شالکه سه شنبه شب بازی به دلیل بیماری. او را مجبور اواخر ریچارد در ذهن خود را در حالی که بازی.

توماس تاتار در دسترس خواهد بود برای Canadiens به عنوان او هنوز پرستاری بالای بدن آسیب و در حال ارزیابی توسط پزشکان در مونترال.

قبل از بازی امشب به Panthers مفتخر روبرتو سیدنی با بازنشستگی پیراهن خود را. مونترال بومی است که در زمان winningest دروازه بان در Panthers’ تاریخچه و سوم-بیشترین پیروزی در لیگ ملی هاکی, تاریخچه انتهایی مارتین Brodeur و پاتریک روی.

این لاوال موشک همچنین اعلام کرد که به جلو Jesperi Kotkaniemi دچار آسیب طحال میباشد در طول بازی مقابل کلیولند هیولا شب گذشته. او شب گذشته در یک بیمارستان کلیولند و او را از بازگشت به مونترال بعد امشب. هیچ جدول زمانی ارائه شده خود را بازیابی.

خود را goalies: چارلی لیندگرن برای مونترال, کریس Driedger برای فلوریدا.


ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>