ما باید پوشش در طول روز با Montreal Gazette خبرنگاران و عکاسان در محلی محاصره و مجلس ملی در شهر کبک.

فشار در حال رشد است در اتاوا به پایان راه آهن محاصره مانع حمل و نقل رفت و آمد و قطار بین شهری. Montreal Gazette خبرنگاران و عکاسان پوشش داستان از محلی محاصره به شورای ملی. سوال/نظر ؟ ariga@postmedia.com


9:15 صبح به مسافران از شانس

دو مونترال رفت و آمد خطوط (Candiac و Mont-St-Hilaire) در حال تعطیل به دلیل محاصره است.

امروز صبح Exo استانی سازمان است که در عمل رفت و آمد قطارها گفت: آن را نمی خواهد با ارائه اتوبوس به جای Mont-St-Hilaire قطار. در مقابل اتوبوس ها در دسترس هستند برای کاربران Candiac خط.


ساعت 9 صبح از دست دادن صبر و شکیبایی

نهفته راه آهن بحران در دستور کار در شهر کبک امروز.

وزیر حمل و نقل فرانسوا Bonnardel می گوید دولت کبک در حال از دست دادن صبر و شکیبایی است. صحبت با خبرنگاران چند دقیقه پیش او همچنین پیشنهاد نخست وزیر جاستین ترودو را ندارد این موضوع را به طور جدی به اندازه کافی در هفته گذشته.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, که می گوید که او خوشحال نیست با چه ترودو رسیدگی به وضعیت خواهد بود scrumming در شهر کبک امروز صبح درست قبل از ساعت 10 صبح

او خواسته می شود در مورد یک Parti Québécois تقاضا برای مواقع اضطراری بحث همکار فیلیپ Authier گزارش. حتی اگر آن اتفاق نمی افتد این مسئله انتظار می رود که در طول سوال و دوره در مجلس شورای ملی امروز. به دنبال آن زندگی می کنند (شروع در ساعت 10 صبح) در اینجا.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im