Live at 3:30 بعد از ظهر: استان به ارائه به روز رسانی در پاسخ به COVID-19

محتوای مقاله

به عنوان استان در حال آماده سازی برای مرحله اول اقتصادی مجلس در این هفته, Alberta بالا دکتر ارائه خواهد شد به روز رسانی در دولت در پاسخ به COVID-19 بعد از امروز.

در آن به روز رسانی یکشنبه, Alberta Health گزارش 96 موارد اضافی از COVID-19 یک, مرگ یک مرد در جنوب منطقه و 185 جدید بهبود آوردن تعداد کل تایید بهبود به 4,389. بستری شدن در بیمارستان باقی مانده است نسبتا کم بیش از آخر هفته با 71 نفر در بیمارستان از جمله 13 بستری در بخش های مراقبت ويژه.

دکتر دینا Hinshaw هفته گذشته گفت که زمان آلبرتا اقتصادی مجلس بستگی به شاخص هایی مانند تعداد زیادی از مردم در بیمارستان و مراقبت های ویژه و همچنین تعداد موارد جدید در هر روز. این است که به شدت متکی به یک سطح بالا به طور مداوم از COVID-19 تست.

Hinshaw خواهد شد به روز رسانی این استان در پاسخ به همه گیری بعد از امروز.

اولین مرحله از کسب و کار بازگشایی, آزمایشی, برنامه ریزی برای پنجشنبه را بازگشایی کسب و کار خرده فروشی از جمله لباس و مبلمان و کتابفروشی کشاورزان’ بازار فروشندگان و برخی از خدمات شخصی مانند سالن مو و آرایشگاه. کافه ها و رستوران ها و بارها و بارها موزه ها و گالری های هنری daycares و برخی از, هوای آزاد, امکانات تفریحی نیز می تواند باز با ظرفیت محدود.

برتر جیسون کنی گفت: هفته گذشته که استان خواهد در نظر گرفتن “شرایط محلی” برای تعیین این که کدام بخش از استان در حال آماده به جلو حرکت کند با مجلس و که نیاز به زمان بیشتری است.

شده اند وجود دارد 6,253 مجموع موارد پس از تایید اولین مورد شناسایی شد در اوایل ماه مارس و با توجه به روز یکشنبه به روز رسانی وجود دارد 1,747 فعال موارد در آلبرتا. بیش از آخر هفته, Alberta بهداشت نیز تایید دو مورد از زندانیان در کلگری بازداشتگاه مرکز مارک اولین موارد در تادیبی امکانات در استان است.

[email protected]

توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de