Lise Ravary: جدید فرانسه برای اولین بار سازمان ملل و یک رویای نشده

محتوای مقاله

من فکر کردم که اولین مهاجران فرانسوی آمد به شمال امریکا برای تنها هدف از ساخت boatloads از “écus” و تبدیل “les sauvages” به مسیحیت به عنوان یک روح-رستگاری استقلالی.

من حتی آموخت که اگر چه اغلب بی رحمانه به اجداد من انگلیسی آورده “تمدن” به فرانسه. نجیب اما نشسته “coureurs des bois” جایگزین شد “آقایان” از “کشور” — اغلب مردم بیش از حد ضعیف برای حفظ ظاهر در انگلستان در نظر گرفته شده اما ثروتمند توسط استعمار استاندارد.

به ما گفته شد برای اولین بار سازمان ملل شد “اسلاميست” “scalpers,” “شکنجه گران از کشیش” و “شهید سازان” که ایستاده در راه پیشرفت و عبادت جز برای کسانی که به مذهب کاتولیک تبدیل تشکر به یسوعیان’ تلاش های پی در پی. Kateri Tekakwitha یک موهاک متولد شده در بالا ایالت نیویورک در سال 1656 و به خاک سپرده شد در Kahnawake در 1680 شد, مقدس توسط بندیکت شانزدهم در سال 2012.

زبان کودکان را یاد گرفتم در مورد او ارادت اما می دانستم که هیچ چیز از دنیای. ما کاملا بی اعتنا به این واقعیت است که اجداد ما اغلب وابسته به مردم برای زنده ماندن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>