پیشتاز در PQ رهبری نژاد به نظر می رسد تحت واجد شرایط اما عنصر رادیواکتیو از نامزدی خود را است آنچه که او انجام داده است به عنوان یک کمدین است.

کبک کمدین مرد Nantel صحبت می کند به رسانه ها پس از اعلام نامزدی خود را برای رهبری پارتی کبک چهار شنبه, فوریه 13 سال 2020 در مونترال. رایان Remiorz / کانادا مطبوعات

رهبری حزب نژادها هستند تمام خشم در حال حاضر: محافظه کاران و سبزی در آن کبک لیبرال ها بیش از حد و همچنین Parti Québécois هنوز در lookout برای آن مسیح.

پیتر مککی دیروز مرد نما به عنوان فردا قهرمان باید حمل محافظهکاران رای دادن. کبک لیبرال ” مسابقه dullest همچنین به نظر می رسد حل و فصل: دومینیک Anglade چهره تنها یک حریف سابق دروموندویل شهردار الکساندر Cusson با نام مستعار “Alexandre چه کسی؟”

در PQverse, طنز پرداز, مرد Nantel منجر مسابقه نژادپرستانه جوک تحقیرآمیز man-in-the-خیابان مصاحبه و خنده در یک زنی که ادعا می کند او تجاوز وجود.

او خود را به عنوان کسی که می گوید آنچه که همه فکر کردن است اما هیچ کس جرات می گویند (مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?).

این روزها به نظر می رسد هر کسی می تواند اجرا برای دفتر: رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky یک کمدین در زندگی قبلی خود را. فعال-طنز پرداز Beppe گریلو تاسیس نفوذ, ایتالیایی, پنج ستاره جنبش سیاسی/حزب. زندگی عمومی است و دیگر حفظ وکلا و یا حرفه ای سیاستمداران و نه باید آن را.

مرتبط

یک سوم رای جورج کارلین سرحال, Nantel با استفاده از سیاست و مسائل اجتماعی به عنوان علوفه برای خنده. برخی بر این باورند این کافی است صلاحیت یک نامزد برای رهبری یک حزب سیاسی. همانطور که برای آموزش و پرورش زیستی در وب سایت خود تنها به ذکر یک سال 1989 دیپلم از École nationale de l’humour.

اخیر لجر-Journal de Montréal نظرسنجی قرار می دهد و او را در سرب با 38 درصد حمایت از PQ رای دهندگان. MNA Sylvain Dominic سنجی در 16 درصد وکیل پل Saint-Pierre Plamondon در 5 درصد و مورخ فردریک Bastien در 4 درصد است. لطفا توجه داشته باشید عدم حضور کاندیداهای زن.

به درک Nantel جاه طلبی های من خواندن خود را در سال 2017, سیاسی, مقاله, Je me souviens … de rien. او را ملاحظه ای نادان از عملکرد داخلی از سیاست و دموکراسی و ما در کنفدراسیون.

مانند بسیاری از sovereignists او می بیند کانادا به عنوان یک تبه کار و کبک به عنوان ابدی خود قربانی است.

او در ادامه به توصیف “استراتژی های مورد استفاده توسط دولت فدرال برای منحرف کردن کبک ثروت خود را به دیگر استان’,” افزود: “کبک فقیر در نظر گرفته است به دلیل آن است که بخشی از کانادا است.” او حتی به تساوی یک موازی با چین و تبت است.

او را تقبیح کامیون از استان های دیگر که با استفاده از کبک جاده ها بدون پرداخت پول برای نگهداری آنها. او حتی می پرسد: “آیا شما می دانید چرا پل بین مونترال و South Shore بلندتر از آنهایی که پیوند مونترال به لاوال? آن را اجازه می دهد تا عبور کشتی های اقیانوس پیما در راه خود را به انجام کسب و کار در انتاریو است. این پل هزینه پنج تا 10 برابر بیشتر از به طور منظم پل.”

پسر Nantel نمی داند آنچه که او نمی داند: کسانی که پل در حال پرداخت توسط اتاوا. مالیات دهندگان از سراسر کانادا برای پرداخت ساموئل-de-چاپلین پل.

در نیمه دوم از کتاب Nantel مجموعه مشاهدات خود را در راه مستقل کبک باید اجرا شود. همه چیز باید تغییر او می گوید: از جمله راه های ایالتی انتخاب می شوند.

“دموکراسی ما بیمار است,” او می نویسد. “ما دموکراسی است و دموکراسی جعلی. یک الیگارشی است که در آن شهروندان تصمیم چیزی جز نام کارشناسی ارشد خود را.” مانند خوب پوپولیستی و ثروتمند طنز پرداز است كه او را دوست دارد به محکوم کردن “نخبگان” “غنی” “قدرتمند است.”

“احزاب سیاسی هستند پر از پوچ” او ادعا می کند به عنوان او در ادامه توضیح می دهد که او سوغات “دموکراسی مستقیم”را به عنوان تمرین در یونان باستان است.

او پیشنهاد یک سیستم به موجب آن 100 MNAs انتخاب می شوند با استفاده از نمایندگی تناسبی و دیگری 100 هستند به صورت تصادفی در میان مردم است. او ادعا می کند که نهایت سوء استفاده در دولت است. این امر همچنین در پایان نماینده دموکراسی پارلمانی و جایگزین کردن آن با چیزی که هرگز پس از دوران باستان است.

اما عنصر رادیواکتیو از مرد Nantel نامزدی چیزی است که او می کند به عنوان یک کمدین: تکرار یک نفرت انگیز ضد سامی و misogynistic شوخی دفاع فرانسه ضد سامی طنز پرداز Dieudonné که اجازهی ورود به کانادا در سال 2016 پس از چند محکومیت برای بیان نفرت در اروپا است. همه چیز Dieudonné نه محکوم شده است در کانادا توضیح داد Nantel مانند تماس هولوکاست یاد “یادبود پورنوگرافی.”

رنه Lévesque حزب سزاوار بهتر است.

lravary@yahoo.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im