مانند تهمت برنی ساندرز نیست از حمایت

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

این است که کمونیسم به برنی ساندرز چه گربه گرفتن بود به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

وقاحت قرار داده برای این است که سن crudity اگر هیچ چیز دیگری – سوال این است که به عنوان دموکراتیک رژه تصادفا به یکی دیگر از بحث امشب این یکی در کارولینای جنوبی است.

شما ممکن است به یاد داشته باشید اکتبر 2016. کل punditocracy و حتی خیلی از حزب جمهوری خواه رهبری فکر می کردم که ایران نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن تخریب شده بود و باید رها و خارج از مسابقه است. چرا ؟ یک “Access Hollywood” نوار بود نشان داد او لاف زدن به بیلی بوش در مورد توانایی های خود را به گرفتن بخش خصوصی از زنان مورد نظر او چون او خوب مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما می دانیم که چگونه است که معلوم شد. مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده اکراه حداقل تصویری عذرخواهی که به پایان رسید, زیرکی, با, “من هرگز گفت که من یک شخص کامل و نه وانمود به چیزی که من هستم.” به عبارت دیگر: دریافت بیش از آن. او را ترک نمی نژاد; او به دست آورد; و بیلی بوش در تلویزیون.

خواهد کمونیسم/سوسیالیسم از خط خارج برنی? این سناتور از ایالت ورمونت اصرار دارد که او یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” که به معنی او می گوید که او برای حفظ انتخابات آزاد و عادلانه و حاکمیت قانون اما امیدوار به استفاده از آنها به تصویب وسیع اجتماعی جدید برنامه های رفاهی و مقررات کسب و کار (به خصوص در حال حاضر به نام صرفه جویی در محیط زیست) و مالیات بر ثروتمندان است.

انتظار رقیب دموکرات ها امشب در چارلستون به حمله تازه جلو در حال اجرا ساندرز توسط او را متهم بودن در بهترین حالت ساده توریستی از اواخر کمونیسم شوروی – اگر نه آشکار توانمند از رژیم های سرکوبگر در کوبا و اتحاد جماهیر شوروی و نیکاراگوئه در آخر جنگ سرد سال از ریگان-بوش ریاست جمهوری.

چگونه دموکرات را بخواهید ما می توانیم انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای عشق خود را از فروپاشی شوروی سابق و روسیه – و میل به صورت سابق KGB عمل ولادیمیر پوتین – اگر ما نامزد گفت: چیزهای خوبی که در سال 1980 در مورد مترو مسکو به کوبا برنامه ادبی و نیکاراگوئه جمهور دانیل اورتگا سابق Sandanista که راه زنده می ماند در دفتر به عنوان یک حرفه ای کسب و کار دیکتاتور ؟

و می تواند دموکرات ها معرفی یک نامزد که در حال حاضر هشدار داده شده است توسط مقامات اطلاعاتی ایالات متحده که روس ها در تلاش هستند تا به او کمک کند ؟

و انجام برنامه ها و طرح های پیشنهادی که او اذعان می کند بیش از حد بزرگ برای قرار دادن برچسب قیمت بر روی مقدار به چیزی دیگر (و بیشتر ظالمانه) از “دموکراتیک” ؟

و آنچه در مورد کوبا و آمریکا رای در فلوریدا?

خواهد برنی طعمه را امشب و عذر خواهی برای ماه عسل خود را در مسکو ؟ یا ئی می گویند به عنوان برگ برنده اساسا آیا “من چه کسی هستم و باید در این راه بوده است تمام زندگی من”? آن را و یا ترک آن, اما, تنها من می توانم آن را حل کنم ؟ و ضمنا من صحبت کردن در مورد دانمارک سوسیالیسم نه کوبا کمونیسم.

من فکر است که برنی خواهد شد. من تحت پوشش او برای سال ها بر روی تپه. من انجام شده یکی از اولین تست ها–آب و مصاحبه خود را تحت پوشش تظاهرات در سال 2016 و در این سال.

اجازه بدهید من بسیار روشن است: او در حل و فصل خود را سوسیالیستی دیدگاه های سیاسی در دهه 1960 و حمایت آنها بسیار به طور مداوم از زمان. بسیاری از حامیان اهمیتی نمی دهند در مورد این برچسب. و نامزد خود است بیش از حد لجوج و متقاعد ماموریت خود را به تر و تمیز خود را بادبان.

هر برچسب به شما استفاده از این چیزی است که هواداران می خواهند: “مدیکر برای همه” رایگان, عمومی, کالج, بخشش, کالج بدهی رایگان در اوایل دوران کودکی مراقبت های بهداشتی و سبز معامله جدید است. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد قیمت (غنی پرداخت خواهد شد) و یا در مورد فدرال بدهی که دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان مجاز به بالون hideously پس از دوم دولت بوش.

مانند تهمت برنی را به سختی یک اینچ است. نام تجاری خود را به همان مرد گفت: همان چیزهایی که در سال 2020 است که او به عنوان یک زن نسبتا جوان رادیکال در سال 1972 است.

حامیان او انتظار می رود چیزی کمتر. زمان پس از زمان و در یک رالی من با حضور در نیوهمپشایر هفته دیگر برنی طرفداران به من گفت که دلیل اصلی آنها اعتماد و حمایت او را “ثبات است.” اگر من شنیده ام این کلمه هنگامی که من شنیده ام آن را 20 بار. جوان و پیر رای دهندگان به طور یکسان تحت تاثیر قرار.

Op-ed صفحات اوت چاپ روزنامه ها پر از مشاوره از “فوتبال” در مورد چگونه برنی می تواند تغییر و یا اصلاح مواضع خود را به جا به خود قالب. اگر او را تنها نشان دادن احترام به دیگران در او می شود قابل قبول است.

اما او و تهمت می دانیم که سیاست کار نمی کند که راه در حال حاضر. آن را بیش از حد عصبانی و تقسیم برای هر چیزی غیر از سمج ترین آشوبگران. به عنوان برنی و حامیان آن را ببینید یک میانه نرم افزار-کسب و کار دموکراتیک فراز آغاز شد که با بیل کلینتون به پایان رسید و با باراک اوباما است و احترام اگر آن را تا به حال هیچ کدام. آنها می خواهند یک فیلم جدید قرارداد جدید.

برنی از انقلاب می داند که رژیم نزدیک است سقوط زمانی که رهبران آن شروع به باور آنها می تواند دیکته کردن شرایط خود را تسلیم. او حس می کند که او آنها را در اجرا – و تنها برچسبی که مهم است این است که “برنده است.”

هوارد Fineman است NBC News تحلیلگر روزنامه نگاری سخنران و نویسنده ای بود که قبلا رئیس سیاسی خبرنگار نیوزویک و سرمقاله مدیر HuffPost.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de