بزرگترین رساند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری از حزب جمهوری خواه طرف راهرو آمده اند از دو استاندارد قبلی حامل برای ایران.

هنگامی که ایالت یوتا میت رامنی یک دانشجوی سال اول سناتور بهترین و شناخته شده برای سال 2012 نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری اعلام کرد روز شنبه در سنا طبقه است که او را رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت را برانگیخته خاطرات از زمانی که در اواخر ایالت آریزونا جان مک کین رای دادند و در سال 2017 به خنثی کردن رئیس جمهور مورد نظر لغو 2010 قانون مراقبت های بهداشتی.

مک کین یک قهرمان جنگ ویتنام و 2008 نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری رای خود را با نمایشی thumbs-down که در حال حاضر مستاجر از دفتر بیضی را فراموش نکرده. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اشاره به رای که محکوم عربستان قصد دارد به هیچ کس قانون مراقبت های بهداشتی به ویژه در طول مبارزات انتخاباتی تظاهرات.

خانه دموکراتیک پارلمانی رئیس Hakeem Jeffries, یکی از استیضاح مدیران صحبت از مک کین در طول بسته شدن استدلال دوشنبه.

نیویورک از حزب دموکرات به نقل از مک کین عنوان کرد و گفت: “افتخار متعلق به عمل ثابت بودن به چیزی بزرگتر از خودتان به یک علت به اصول خود به مردم چه کسی به شما تکیه می کنند و کسانی که بر شما تکیه می کنند.”

مک کین مانند رامنی شد دیرین منتقد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و Jeffries, ارائه, ممکن است مشاهده شود از طریق منشور از اتصال دو مرد.

Jeffries گفت: سنا که اوکراینی ها و اروپایی ها بودند مشاهده اینکه آیا سنا خواهد افتخار اصول ایالات متحده تاسیس شد.

“انجام کار درست و ثابت بودن به اصول ما نیاز به یک سطح از شجاعت اخلاقی است که دشوار است اما به هیچ وجه غیر ممکن است,” او گفت:.

هر چند در این رییس جمهور زبان هر دو مک کین و میت رامنی هستند “بازنده” برای داشتن شکست خورده خودشان به ریاست جمهوری مبارزات علیه دموکرات باراک اوباما هر دو مردان مندرج جریان اصلی حزب جمهوری خواه به ویژه هنگامی که آن را به سیاست خارجی و نقش امریکا را در جهان است.

اوباما در غیر این صورت به انتظارنشسته بودند تا به تبرئه رئیس جمهور از هر دو مقاله از استیضاح از جمله به اتهام سوء استفاده از قدرت در به دنبال بررسی بایدن خانواده های اوکراین و همچنین معلوم شد چه موقت خودداری از کمک های خارجی برای کمک به این کشور در مقابله با روسیه همسایه است.

در طبقه سخنرانی رامنی گفت: حمایت خود را از بسیاری از رئيس جمهور در دستور کار کافی نبود به بهانه رفتار است که او فکر merited حذف.

“من رای دادند و با او 80 درصد از زمان. اما من قول می دهم قبل از اینکه خدا به اعمال عدالت بی طرفانه مورد نیاز که من قرار دادن احساسات شخصی و تعصبات کنار” یوتا سناتور گفت. “من به چشم پوشی از شواهد که ارائه شده و بی اعتنایی به اعتقاد من من سوگند و قانون اساسی خواسته های من به خاطر یک حزبی پایان آن را من از ترس افشای شخصیت من به تاریخ را ملامت و سرزنش از خود من وجدان است.”

ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel, رامنی خود را با سرعت گفت: در یک صدای جیر جیر است که این حزب در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“این اولین بار است که من در مخالفت با میت و من تصور آن را نمی خواهد آخرین. خط پایین این است که رئیس جمهور تهمت هیچ کار اشتباهی انجام داد و حزب جمهوری خواه است که متحد تر از همیشه پشت سر او,” او گفت:. “من همراه با ترجمه ایستاده با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تا مطمئن شوید که رامنی می دانستند چه بود. او نیست تا برای انتخاب مجدد در ایالت یوتا تا 2024 خواهد بود که در پایان یک پتانسیل دوره دوم برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من آگاه هستم که وجود دارد مردم در حزب و در دولت من خواهد شد که قاطعانه رد از تصمیم من و در برخی محله های, من خواهد شد به شدت محکوم کرد. من مطمئن هستم که به شنیدن سوء استفاده از رییس جمهور و حامیان او” رامنی گفت. “آیا کسی به طور جدی اعتقاد دارم که من رضایت به این عواقب دیگر از غیر قابل اجتناب اعتقاد است که من سوگند قبل از خدا خواست آن را از من؟”

به عنوان برای هر گونه ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ؟ رامنی تا به حال در مورد آن فکر در مصاحبه با آتلانتیک انجام جلوتر از طبقه سخنرانی.

“ما رایت که پل هنگامی که ما به آن” رامنی گفت.

هر چند او در انتخابات این سال رامنی رای به سرعت تبدیل شد علوفه در دیگر نژادها از جمله ویژه انتخابات در گرجستان به صورت سابق بهداشت ، جانی Isakson صندلی.

Rep. داگ کالینز در زمان به توییتر به اشاره است که سناتور. کلی Loeffler همکار جمهوری خواه بود که منصوب به صندلی توسط استاندار داده بود بیش از $750,000 به رامنی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری “و صفر [دلار] به انتخاب realDonaldTrump در سال 2016.” کالینز است که در به چالش کشیدن Loeffler در نوامبر ویژه انتخابات.

تنها فراری

با وجود گمانه زنی های گسترده در مورد دیگر سناتور رای گیری خلاف خود را به حزبی وابستگی رامنی تنها به عبور از خطوط حزب. او رای به محکومیت رئیس جمهور در این مقاله از استیضاح در سوء استفاده از قدرت منجر به رای نهایی شمارش 48-52. او رای دادند با خود به تبرئه رئیس جمهور در انسداد کنگره مقاله ساخت شمارش نهایی خط یک حزب رای 47-53.

غرب ویرجینیا دموکرات ایالت Joe Manchin سوم که به دقت برنده انتخاب مجدد در سال 2018 شد در میان آخرین holdouts اعلام فقط قبل از رای گیری که او رای “گناه” در هر دو هر دو اتهامات عنوان شده علیه.

“من هیچ لذتی در این رای هستم و غمگین این است که میراث ما را ترک فرزندان و نوه های ما. من همیشه می خواستم این رئیس جمهور و هر رئیس جمهور برای موفقیت اما من عمیقا عشق و کشور ما باید به انجام آنچه که من فکر می کنم بهتر است برای ملت” Manchin در بیانیه ای گفت.

به عنوان او منتظر رسیدگی به شروع چهارشنبه Manchin نگاه عبوس سر کج پایین نسبت به دامان خود که در آن او را برداشت و در انگشت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن محبوب است در غرب ویرجینیا — او انجام آن را با 42 امتیاز در سال 2016. Manchin نشده رد دوباره در حال اجرا در سال 2024 تا رای خود را قرار داده و او را در کانون توجه است.

Manchin در زمان استفاده از برند شخصی خود در دولت او سابق دو دوره فرماندار و ناقص حریف به پیروزی یک دوم ترم در سال 2018 است. او با بازی خود در رابطه با رئیس جمهور و تبلیغات زد شعار حمایت خود را از مرز دیوار.

Manchin استفاده می شود برخلاف حزب خود را در مجلس سنا. او تنها دموکرات برای رای به تایید دیوان عالی عدالت برت M. Kavanaugh در سال 2018 است. اما در روز چهارشنبه رای او گیر با حزب خود.

چند دموکرات نزدیک Manchin پس از آرا و را تکان داد دست خود را و یا او را در آغوش گرفت قبل از آنها به سمت چپ طبقه. رهبر اقلیت Charles E. شومر در ارتباط با Manchin در رخت کن و او را در آغوش بگیرید.

در ضمن آریزونا از حزب دموکرات Kyrsten Sinema یک دانشجوی سال سناتور بود, دست نیافتنی ترین عضو حزب او در طول روند استیضاح کاهش به ارائه رسانه ها بسیار بینش تفکر او را به عنوان دادگاه آشکار شد.

مانند Manchin چه کسی او را در آغوش گرفت در کف مجلس سنا قبل از رای Sinema اعلام کرد قبل از رای گیری که او پشتیبانی تهمت اعتقاد در هر دو اتهامات خواستار اقدامات خود را “خطرناک به اصول اساسی دموکراسی آمریکایی.”

او جلب توجه زمانی که او ایستاده بود و تحسین چندین بار در طول روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه هنگامی که خود را دموکراتیک همکاران نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام آریزونا کمتر از چهار نقطه در سال 2016 و دموکرات ها در حال ساخت یک بازی برای این دولت نوامبر.

Sinema وارد سنا در سال گذشته با داشتن شکست خورده جمهوریخواه مارتا McSally با 2 امتیاز.

او را روبرو گشتند تا 2024. (McSally شد و پس از آن منصوب به اواخر بهداشت ، جان مک کین صندلی است و برای انتخابات این سال است.)

Sinema در حال حاضر bucked حزب در سنا است. او رای برای دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه باعث ترقی خواهان در آریزونا به تلاش برای سرزنش او. او پشت آریزونا دموکرات فرمانداری نامزد در سال 2018 و هنوز به صورت رسمی تایید شده را علامت کلی در سنا مسابقه McSally.

سیمون Pathé, گیاهان دارویی, Jackson, Griffin Connolly, لیندزی McPherson و تاد Ruger کمک به این گزارش.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de