مثل یک صحنه جنگ’: آلبرتا نوازندگان تحمل تنسی گردباد که چپ حداقل 25 مرده

آسیب دیده است در نشویل تنسی در 3 مارس سال 2020 پس از طوفان است که پاره پاره از طریق دولت یک شبه, کشته شدن حداقل 25 نفر. حسن نیت ارائه میدهد: Brittney Bremnes

دوشنبه شب آغاز شده برای برت ژله.

کانادا کانتری در نشویل جایی که او صاحب یک محل سکونت. او را تماشا Edmonton Oilers مورد علاقه خود را لیگ ملی هاکی, تیم, تار و مار وطن شکارچیان 8-3 سپس بیرون رفت و در این شهر به یک honky-ٹونک نوار موسیقی و رقص.

اما شب در زمان وحشتناک به نوبه خود زمانی که گردباد sirens blared در مرکز شهر نشویل هشدار دهنده از یک طوفان قدرتمند خواهد بود که به زودی rip از طریق شهرستان و دیگر بخش های تنسی, کشته شدن 25 نفر و مسطح صدها ساختمان در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه.

“آن چیز برای ما در تنسی به شنیدن یک دسته از صدای رفتن در طول فصل گردباد” ژله گفت: Postmedia روز سه شنبه پس از ورود در آلبرتا از نشویل مرکز ایالت.

“اما برای شنیدن مرکز شهر آژیر رفتن خیلی ترسناک بود. در یک ماده از ثانیه هر فرد در honky-ٹونک تا به حال گوشی خود را روشن به عنوان یک اورژانس گفتن ما را به پناهگاه در حال حاضر.”

به عنوان طوفان نزدیک, ژله و گروه نوازنده تایلر Vollrath سوار مردم از مرکز شهر به ایمنی به عنوان تاکسی و Ubers متوقف عامل.

در نهایت ژله بود قادر به بازگشت به خانه خود را در این شهر مرسوم Germantown منطقه که در آن گردباد ویران برخی از ساختمان ها اما خود را در سمت چپ محل سکونت نسبتا صدمه ندیده است.

“این رفت و حق را از طریق این منطقه که محل سکونت ما است و حق را از طریق پارکینگ ما. آن را به معنای واقعی کلمه بود سمت راست وجود دارد,” او گفت:. “در دو بلوک از ما سکونت و ساختمان وجود دارد یک دسته از درختان غول بود که دمیده ، در بسیاری از وسایل نقلیه در خیابان که در آن ما شده بود پارک شده پیش از آن در آن روز آنها بود شده شکست.”


آسیب دیده است در نشویل تنسی در 3 مارس سال 2020 پس از طوفان است که پاره پاره از طریق دولت یک شبه, کشته شدن حداقل 25 نفر. حسن نیت ارائه میدهد: Brittney Bremnes

دن Bremnes کانادایی مسیحی نوازنده که مشغول به کار در کلگری به عنوان یک فرد بالغ جوان قبل از حرکت به نشویل بود به خواب رفتن در صفحه اصلی زمانی که آژیر زد بیرون. او جمع آوری همسر و دو فرزند خود و پناه در زیرزمین خانه اش در شرق نشویل — یک محله در مسیر طوفان است.

“ما نمی دانیم که چگونه جدی شد و چون اغلب تهدیدات گردباد در نشویل. برای کانادا آن را بسیار خارجی” Bremnes گفت. “به شب گذشته و از خواب بیدار به تخریب این صبح این احساس راه رفتن را از طریق یک صحنه فیلم. آن را احساس نمی واقعی در همه.”

طوفان از دست رفته Bremnes’ خانه.

همچنین شمارش خودش را خوش شانس است Michaela کلارک سابق ساکن Whitecourt حدود 180 کیلومتری شمال غرب ادمونتون که نقل مکان کرد و به نشویل از پنج سال پیش به دنبال یک موسیقی حرفه ای است.

اما این خواننده است که هنوز هم احساس عاطفی اثر این طوفان که آسیب دیده و بسیاری از شهر او در حال حاضر تماس خانه.

“من دل برای آسیب انجام می شود به شهر ما” کلارک گفت. “کانادا ما واقعا باید گردباد.

“اما ما با هم می چسبد و کمک به همه را,” او اضافه شده است.

خرد وسایل نقلیه شمع باقی مانده و خطوط برق جامعی در دو پهن بود در مورد نشویل صبح روز سه شنبه و نجات وسایل نقلیه مسدود شدن خیابان ها به عنوان ساکنان انجام شده وسایل از خانه ها ویران شده.

مقامات گفته ساکنان Nashville میان این کشور سریعترین رشد شهرها برای جلوگیری از سفر به ویژه از طریق مناطق آسیب دیده.

چرخان زدم خطوط برق و ابزار قطب dangled به صورت افقی در خیابان در Donelson منطقه به موسیقی کشور معروف ترین کنسرت, مرحله, Grand Ole Opry, اخبار, تصاویر, نشان داد.

“برخی از ساختمان ها کاملا مسطح است. وجود دارد اتومبیل در متری آنها قرار نیست به در. آن نگاه مانند یک جنگ صحنه” Bremnes گفت. “آن را نابود دسته از رستوران ها و چند خانه.”


آسیب دیده است در نشویل تنسی در 3 مارس سال 2020 پس از طوفان است که پاره پاره از طریق دولت یک شبه, کشته شدن حداقل 25 نفر. حسن نیت ارائه میدهد: Brittney Bremnes

خدمات ملی آب و هوا گفت: هشت گردباد لمس کردن در میسوری تنسی و کنتاکی.

در زمان خود در Nashville, ژله گفت: او هرگز تجربه هر چیزی شبیه به این. او می گوید که او امیدوار است به استفاده از پلت فرم خود را برای کمک به بهبود تلاش ها اما که هیچ برنامه ای ساخته شده اند و در عین حال به عنوان شهر آغاز می شود, دوره نقاهت بعد از غم انگیز طوفان.

کلگری تاجر W. برت ویلسون یک اقلیت صاحب نشویل شکارچیان نبود در نشویل در شب دوشنبه. اما او گفت: جاذبه طوفان غرق در زمانی که او را دیدم فیلم از تخریب در خیابان در سراسر از محل سکونت خود را — همان ساختمان به عنوان ژله را در یک سی ان ان پخش اخبار سه شنبه صبح.

شکارچیان خود را باز عرصه را به کسانی که تحت تاثیر طوفان جمعه و ارائه آنها را در یک وعده غذایی و یک محل برای استراحت. برای یک شهر که در برخورد با سیل ویرانگر در سال 2010 آن را دشوار تراژدی برای مقابله با ویلسون گفت:.

“مرکز شهر نشویل بود به معنای واقعی کلمه با یک سیل از 10 سال پیش و وجود چند نشانه از بازیابی گذشته که هنوز در گردش,” او گفت:. “این نگران کننده است.”

— با فایل های از رویترز و Brigette مور

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de