مثل یک رودخانه جاری در معکوس”: روزنامه نگاران که در معرض Weinstein جنایات را داستان به کلگری

(L-R) سو Tomney ، YW کلگری مدیر عامل شرکت Jodi Kantor و مگان Twohey صحبت با رسانه ها و مهمانان در کلگری در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. Kantor و Twohey هستند برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگاران که شکست داستان هاروی WeinsteinÕs دهه از سوء استفاده نسبت به زنان است. جیم ولز/Postmedia جیم ولز/Postmedia

زمانی که جودی Kantor و مگان Twohey برای اولین بار شروع به حفر به شایعات تجاوز جنسی و سوء استفاده توسط هالیوود تولید Harvey Weinstein, نه تنها جفت مطمئن نیستید که آیا اتهامات درست است اما اگر آنها چه خواهد حتی مراقبت.

شش ماه بررسی توسط برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگاران نیویورک تایمز از کشف یک الگوی سوء استفاده پوشا دهه. آن را به رهبری دادند شلیک, دستگیری و محکومیت احتمالی به اتهام تجاوز جنسی و تجاوز به عنف فقط در هفته گذشته.

کار Kantor و Twohey نیز تا به حال یک مقدار بزرگتر اثر موج دار شدن جرقه جهانی “من بیش از حد” جنبش که همچنان طنین انداز دو و نیم سال بعد.

“فقط در یک ماده از روز ما می تواند احساس تغییر اتفاق می افتد,” Twohey به یاد می آورد در مصاحبه با Postmedia. “این چیزی بود که ما می تواند که تا کنون پیش بینی کرد.”

Kantor و Twohey بودند در کلگری در روز چهارشنبه که در آن آنها مفتخر به عنوان سخنرانان کلیدی در نهم سالانه YWHISPER جشن جمع آوری کمک قرار داده و در YW کلگری. جمعیت فروخته شده از 1000 نفر در Telus مرکز کنوانسیون به شنیدن دو روزنامه نگار بازشماری “دقیق” تحقیقات به اوج خود رسید که در اکتبر سال 2017, بمب, مقاله و همچنین به عنوان خود را پس از آن کتاب “او گفت:.”

“گاهی اوقات روزنامه نگاری را می توان تنها شکل از پاسخگویی است که کسی چهره” Kantor گفت.

“ما فقط در تلاش برای دریافت حقیقت است.”


(L-R) سو Tomney ، YW کلگری مدیر عامل شرکت Jodi Kantor و مگان Twohey مطرح Kantor و Twohey کتاب در کلگری در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. Kantor و Twohey هستند برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگاران که شکست داستان هاروی WeinsteinÕs دهه از سوء استفاده نسبت به زنان است. جیم ولز/Postmedia جیم ولز/Postmedia

که به معنای ماه از تجزیه از طریق منابع انسانی ثبت شرکت, یادداشت های حقوقی و مالی و مسیرهای پیاده روی است که مستند Weinstein راز شهرک.

“وجود دارد بسیاری از شواهد. این واقعا یک ‘او گفت:-او گفت: “داستان” گفت: Kantor.

“این یک” او گفت:, ” داستان.”

با وجود نگرانی اولیه آن روشن بود تقریبا بلافاصله است که مردم در مورد مراقبت از Weinstein داستان با توجه به Twohey.

در حالی که یکی از بزرگترین چالش های Twohey و Kantor مواجه شده در طول تحقیقات خود شده بود منابع ترس عمومی با اتهامات روزنامه نگاران’ تلفن و صندوق سرازیر شدند در روز پس از مقاله خود را منتشر شد.

زنان می خواستم برای گفتن داستان خود را دارند.

“اغلب مردم تمایلی برای آمدن به روزنامه نگاران با این چیزها بنابراین احساس مردم عجله برای ما نوشته شود در مورد آن را مانند یک رودخانه جاری در معکوس” گفت: Kantor.

Twohey افزود: “آن چیزی بود که ما می تواند که تا کنون پیش بینی کرد.”

“مردم می تواند گاهی اوقات به اشتباه تصور چگونه داستان شبیه به این انجام می شود,” او گفت:.

“می تواند وجود داشته باشد این باور است که یک زن را به یک خبرنگار با یک داستان است که خبرنگار است که فقط رفتن به آن را در کاغذ و پاک کردن دست و راه رفتن دور. که قطعا چنین نیست.”


مگان Twohey صحبت می کند به رسانه ها در کلگری در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. Twohey و Jodi Kantor هستند برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگاران که شکست داستان هاروی WeinsteinÕs دهه از سوء استفاده نسبت به زنان است. جیم ولز/Postmedia

Twohey گفت: تحقیقات خود را تا به طور کامل مستند Weinstein دهه از تخلف است که “در پایان روز بحث بود که آیا یا نه Harvey Weinstein تا به حال آزار زنان, آن چه قرار بود انجام شود در پاسخ?'”

“حتی زمانی که آن را احساس می کند مانند حقیقت می تواند بسیار شکسته و مردم هستند بنابراین قطبی نظرات خود را در این داستان چیزی قابل توجه” گفت: Twohey.

“آن تولید اجماع بر خطا توسط این فرد است.”

اما به عنوان “من بیش از حد” جنبش به سرعت در حال به دست آورده بخار آنچه شوکه روزنامه نگاران در قلب این داستان بود “حساب” است که آشکار شد.

“آن را به شدت حرکت کاملا غیر منتظره و اغلب قریب به اتفاق” گفت: Kantor.

“صدها نفر از مردان خود را از دست داده شغل و یا مجبور به استعفا به دلیل این اتهامات. من فکر می کنم آن را بر خلاف هر چیزی که تا کنون دیده ایم در محل کار, این لحظه از توده پاسخگویی.”

مرتبط

Twohey گفت که او امیدوار است Weinstein اعتقاد و من بیش از حد جنبش کمک کرده اند را تغییر چشم انداز برای زنان است. اما او اذعان کرد وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

“در حالی که شما باید تعداد زیادی از اخراج از مردان قدرتمند در آن سال برای اولین بار یا پس چیزی که در نگاه اول شبیه توده پاسخگویی مانند ما تا به حال دیده نشده, اگر شما نگاه نزدیک تر به ساختار و سیستم در محل شما خواهید دید که بسیار کمتر تغییر کرده است,” او گفت:.

Twohey با اشاره به “راز شهرک” مانند کسانی که مورد استفاده توسط Weinstein به سکوت قربانیان خود را هنوز هم در حال استفاده توسط مجرمان در موارد آزار و اذیت جنسی و تجاوز است.

“از یک طرف آن را احساس می کند همه چیز تغییر کرده است و از سوی دیگر آن را احساس می کند مانند هیچ چیز تغییر کرده است,” او گفت:.

به عنوان روزنامه نگاران Kantor و Twohey گفت: آنها به دنبال برای اطمینان از صدای زنان نیست نادیده گرفته و حتی در یک سیستم است که شکست خورده است و قربانیان سوء استفاده از وقت و زمان دوباره.

“شما نمی توانید حل یک مشکل است که شما نمی بینید” گفت: Twohey.

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im