زندگی در مرز بین باز دولت و مستند دولت

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بریستول, Tenn./ویرجینیا دولت خط-جو Deel پشت chrome-کمرنگ فیروزه شمارنده افسانه ای خود را, کسی که شام میخورد برگر نوار در ویرجینیا کار با همسر خود, Kayla; دختر امیلی; و sous chef کوری جوان است. آنها می توانید ببینید مردم از رفتن به ناهار در دولت خط نوار و جلو پنجره در تنسی فقط در سراسر خیابان و کمتر از 50 متری. اما خود دور, صدر مدفوع باقی می ماند به عنوان خالی به عنوان آنها نزدیک به دو ماه پیش زمانی که کروناویروس اولین تعطیل کشور است.

“هنگامی که آنها در مورد صحبت باز تنسی و ویرجینیا, من می دانستم این بود که برای رفتن به یک مشکل” Deel گفت. “من عاشق کسب و کارهای دیگر در مرکز شهر. همه ما باید یک رابطه بزرگ و کمک به یکدیگر. هیچ چیز آن را به طور مستقیم به سمت آنها. اگر مردم شده اند قادر به بیرون رفتن و نشستن و خوردن و نوشیدن و ناگهان از آن باز می شود که اولویت جایی که آنها در حال رفتن به خوردن.”

او توضیح داد: “این فقط یک بسیار عادلانه جنگ و یا مبارزه. و من خوشحالم برای بچه ها که برای باز کردن اما من مطمئن خواهید شد ما بیش از حد.”

بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ در کشور ما مرز کشورهای همسایه اما چند کاملا شبیه به این شهرستان است که نشسته است در دو کشور است اما یکی نام و یکی از پر جنب و جوش به طور سنتی کسب و کار منطقه در امتداد خیابان دولت.

با تشکر بسیار از روش های مختلف برای بازگشایی متحده کسب و کار در تنسی طرف شد باز روز شنبه در حالی که ویرجینیا سمت کسب و کار با استثنا از منظقه وانت عملیات در نوار برگر و افسانه ای Blakey-Mitchel لباس مردانه فروشگاه چند بلوک دور تقریبا همه بسته است. ویرجینیا اقامت در خانه سفارش در محل باقی می ماند حداقل از طریق ژوئن 10.

“من سعی می کنم به نگه داشتن یک لبخند بر روی صورت من. گاهی اوقات آن را سخت واقعی,” Deel گفت. “در هفته گذشته بود یک روز من ساخته شده $90 بین ساعت 8 صبح و 8 p. m.”

او در واقع یک لبخند وسیع در چهره اش اما درد از اثر این بیماری همه گیر واقعی برای خانواده اش است.

این واقعیت است که فرماندار دموکرات رالف نرتهم است و در عین حال در نظر بگیرید که یک جنوب غربی ویرجینیا منطقه عمیق در قلب آپالاچیا ممکن است داشتن یک تجربه کاملا متفاوت از پرجمعیت شمال ویرجینیا بسیار او.

“به طور معمول در صبح روز شنبه تنها روز ما در خدمت صبحانه ما اجرا از غذا و این محل فقط به تیر بسته بندی شده در داخل و خارج” او توضیح داد: با اشاره به این میز و صندلی که خط پیاده رو.

هیو Testerman ایستاده بود در خارج Blakley-Mitchell لباس برای شرکت در یک پولو پیراهن و شورت. او بلافاصله عذرخواهی کرد برای داشتن یک دست کت و شلوار ، شما ببینید در اطراف این قطعات او است شناخته شده برای خود را شیک لباس.

“تا به حال یک مشتری به طور منظم تماس با من از آتلانتا دیروز و پرسید: اگر من می خواهم باز شود. من به او گفتم من در اینجا می خواهم برای او” Testerman گفت.

“قادر به کار در هر روز پس از 40 سال رگه هایی از کار افتضاح است” 60 ساله clothier گفت.

تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی تست برای coronavirus شده است قوی. این رتبه بندی در بالای دانشگاه جانز هاپکینز برداری از coronavirus تست خارجه در حالی که در نرتهم را تست کرده است همواره abysmally عقب مانده به سمت پایین.

امروز برگر بار که باز در سال 1942 و بهترین و شناخته شده به عنوان آخرین محل هنک ویلیامز پدر دیده می شد زنده است در خدمت صبحانه; بدون سوسیس استفاده نا مشروع-خفه بیسکویت سرشار در صفحات; و هیچ مشتریان نشستن داخل در آن یاد شمارنده. دولت خط نوار و جلو پنجره از سوی دیگر است که در خدمت کسب و کار سریع در سراسر خیابان.

“من می خواهم صمیمانه دعوت از رژیم صهیونیستی است. نرتهم و او را درمان و کارکنان خود را به یک همبرگر در هر زمان اگر او می تواند پایین آمده و فقط ببینید که در آن ما در, و ما در وضعیت” Deel گفت. “اگر شما نشسته در ایوان جلو در رستوران من و نگاه سراسر خیابان و تماشای پارکینگ پر کنید تا شاید او را احساس می کنید کمی متفاوت است اما من مطمئن هستم که اگر او می خواهد یا نه.”

نود و سه تابستان پیش رکورد تولید رالف نظیر از Victor Talking Machine Company شروع به ساخت تاریخچه موسیقی در این دو شهر در وسط آپالاچیا زمانی که او شروع به ضبط جلسات از هر دو Jimmie Rodgers و کارتر ، در حال حاضر به عنوان بریستول جلسات آن لحظه تبدیل شد شناخته شده به عنوان big bang مدرن موسیقی کشور است و چگونه این شهرستان خود را به دست آورده moniker “زادگاه موسیقی کشور است.”
جانی کش به نام کسانی که در جلسات “مهم ترین رویداد در تاریخ موسیقی کشور است.”

آن است که ظهر روز شنبه. آسمان آرام بخش آبی رنگ است. خورشید درخشان است. و پایین خیابان از برگر نوار درجه حرارت صعود به خوشبو 71 درجه است. زادگاه موسیقی کشور موزه است که افتخارات است که سهم قابل توجهی به آمریکا بسته است.

بسیاری از milkshakes دستور و برداشت از Deel از جمله یک کره بادام زمینی و ژله یکی باشد.

بریستول است کوچک از شکاف بین باز و بسته متحده که تعریف خواهد شد بحث در این کشور برای چند ماه آینده.

“ما خوب خواهد بود. ما باید به” Deel می گوید. سپس او طول می کشد یکی دیگر از سفارش از طریق تلفن.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de