زندگی در مستند: چگونه به داماد حیوان خانگی خود را بدون پایان دادن به در لانه سگ


محتوای مقاله در ادامه

“من دریافت تماس به من گفتن سگ نمی توانید ببینید” به دلیل طولانی فر یا خز Hudon گفت. “من راهنمای آنها را به عنوان بهترین من می توانم. و پس از آن وجود دارد سالمندان سگ با چکه کن چشم. اگر پوسته حذف نمی شود, آن را آلوده می تواند تا من توضیح دهید که چگونه به استفاده از یک توپ پنبه یا facecloth و آب گرم به آرامی به کار در پوسته است.”

هنگامی که کسب و کار در Pierrefonds است را به بالا و در حال اجرا Hudon قصد دارد به جشن می گیرند با تخفیف و رایگان ناخن-موزن جلسات.

Pet groomer Anna Maria Ranieri plays with her dog Phoenix. Ranieri has been fielding plenty of telephone calls from clients asking for grooming tips for their pets.
حیوان خانگی groomer آنا ماریا رانیری با سگ ققنوس. رانیری شده است فیلدینگ مقدار زیادی از تماس های تلفنی از مشتریان درخواست راهنمایی برای نظافت حیوانات خانگی خود را. Santino Matrundola/Pampered حیوانات خانگی از Westmount

جینا Bilotto شده است در حال اجرا گربه-حیوان مورد مراقبت از کسب و کار کوپه شیر/شیر christopher miller در Pointe-Claire برای شش سال. او گفت: مسواک زدن منظم و ترکیب ضروری است.

“گره خز یک مشکل است زیرا آن را می توانید خرج کردن و یا کبودی گربه پوست” Bilotto گفت. “آن را باید خار در هر روز است. اگر پوست بیش از حد matted گربه نیاز به اصلاح” یک وظیفه او نیست توصیه برای بی تجربه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de