کتابخانه کنگره می خواهد شما را به بعدی کنی (یا Dr. Dre)

این پروژه هنوز در حال توسعه است اما انتظار می رود به طور کامل راه اندازی شد مدتی در این تابستان. در حال حاضر کاربران می توانند طبخ آینده بیلبورد نمودار-تریلر بازی در اطراف در سایت آزمون.

Megastar تولید کنندگان مانند Kanye West و Dr. Dre باید با استفاده از نمونه گیری به کلاسیک رپ, آهنگ ها و آمار سوابق و احتمالا معروف ترین استادان از عمل.

اما نمونه که شامل پیرایش با هم صوتی از آهنگ های دیگر و یا ضبط شده است که تقریبا به عنوان به عنوان rap خود را. در سال 1973 یک برانکس DJ به نام کول مشخصات بازی funk سوابق و استفاده از turntables در طول یک آهنگ بریک بیت به طور مداوم حلقه صدا از آنجا بود که این قسمت بچه ها می خواستم برای شکستن رقص.

هنر فرم مسلما اوج خود رسیده با Beastie Boys’ 1989 آلبوم “پل بوتیک” که شامل بیش از 100 نمونه در هزینه حدود $250.000 با توجه به یک مهندس صدا که مشغول به کار در این آلبوم است.

شایع نمونه برداری به پایان رسیده پس از سال 1991 زمانی که رپ Biz Markie بود شکایت کرد برای استفاده غیر مجاز ضبط ترانه “تنهایی دوباره (به طور طبیعی).” قاضی در این پرونده مهم حکومت است که نوازندگان مایل به نمونه دیگر هنرمند آهنگ باید آن را پاک از هنرمند اصلی از قبل و یا دیگری آن را به منزله نقض قوانین حق تکثیر. پس از تصمیم گیری نمونه برداری شد گران برای بسیاری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de