مسئولیت حفاظت از این است که یک قطعه از بازگشت به کار پازل

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

داستان از اتاق های اورژانس و مراقبت های ویژه بخش در سراسر کشور در حال وحشتناک و الهام بخش در همان زمان. هزاران نفر از پزشکان و پرستاران و داوطلبان در حال مراقبت از COVID-19 بيمار با کمبود منابع و به سختی به اندازه کافی استراحت به آن را از طریق روز خود را مشغول.

در حال حاضر کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند و نه نگرانی در مورد آینده پرونده های حقوقی. همین دلیل است که فرمانداران در حداقل هفت متحده باید به دنبال اصرار ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به صدور دستور اجرایی حفاظت از بیمارستان ها و متخصصان پزشکی در برابر مسئولیت مناسب بیش از صدمات مرتبط با این بیماری همه گیر.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به رسمیت شناخته شده نیاز در مارس 23. پس از فرمانداران در کانکتیکات, ایلینوی, ایندیانا, میشیگان, می سی سی پی و نیوجرسی را امضا کرده اند مشابه دستور اجرایی. کشورهای دیگر در حال زیر تقریبا روزانه است.

این دستورات بر اساس سیاست عمومی صدا و آمد به عنوان یک دو حزبی کنگره شامل شبیه حفاظت در مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در مارس 27. حتی امروز در تقسیم جهان سیاسی رهبران در هر دو طرف راهرو در حال گرفتن پیام: محدود کردن دادخواهی سوء استفاده ضروری است به ثبات اقتصادی و بهبود تلاش است.

تا آنجا که مسئولیت حمایت در حال حاضر مورد نیاز آنها خواهد بود حتی بیشتر لازم است در ماه های آینده به عنوان کسب و کار بازگشایی و شروع به نقشه برداری مالی خرابه. آخرین چیزی که نیاز دارید این است که حلق آویز ابر مسئولیت و خطر است. به تازگی ایالات متحده مجلسی, موسسه حقوقی اصلاحات منتشر شده یک گزارش که به تشریح راه های مختلف کسب و کار ممکن است آسیب پذیر به دادخواهی از آنجا که از virus. هیچ کس را در امان خواهد بود که تهدید, از فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها به فروشگاه مبلمان و سایر جعبه بزرگ خرده فروشان را به تولید کنندگان و کشاورزان و حتی مالکان است.

قانونگذاران باید به سرعت عمل می کنند به تصویب مسئولیت حمایت برای اطمینان از ملت ما بهبود اقتصادی. کمی وجود دارد و زمان به هدر.

در حال حاضر محاکمه وکلا در فلوریدا و اوهایو و تنسی در حال پخش ایدز برای COVID مربوط به پرونده های حقوقی. طرح دعوی در دادگاه بازاریابان درخواست شرکت های حقوقی به استفاده از ارزان آگهی خرید. حتی دادخواهی تأمین کنندگان مالی — گروهی که طول می کشد یک برش از شهرک سازی در بورس برای تامین مالی پرونده های حقوقی — در حال شعار خدمات خود را.

وجود سابقه برای کنگره به تصویب گسترده مسئولیت حمایت. این Y2K مصوب سه سال ممنوعیت در بسیاری از پرونده های حقوقی در دادگاه های فدرال و ایالتی بیش از زیان های اقتصادی مرتبط با Y2K اشکالات. Post-9/11 کنگره تضمین قربانیان جبران و محدود نیازی دادگاه-گرفتگی دعاوی از طریق 9/11 قربانیان غرامت صندوق. بعد کنگره به تصویب ایمنی عمل می کنند برای تضمین مسئولیت برای حمایت از شرکت های فن آوری کمک در مبارزه علیه ترور.

هر یک از کسانی که تاریخی قوانین مصوب با حمایت هر دو حزب به دلیل قانونگذاران به رسمیت شناخته شده است که وسوسه توسط برخی از شاکیان’ نوار به بهره مندی از بحران اقتصادی بیش از حد بزرگ است به چشم پوشی است.

اقدامات انجام شده توسط کنگره و برخی از فرمانداران در این زمان این قاعده مستثنی هستند. تا کنون این اقدامات با هدف حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی بیش از حد دادخواهی و حاوی معقول استثنا برای سهل انگاری فاحش و یا غیر قانونی عمل می کند.

این کشور به سختی می تواند به استطاعت آن گران و ناکارآمد و ناعادلانه شبه سیستم زمانی که اقتصاد سالم است. تحقیقات نشان می دهد که $429 میلیارد پرداخت شده به ایالات متحده در شبه سیستم در سال 2016 تنها با 57 سنت از هر دلار رفتن به شاکیان. و کسانی که پرونده های حقوقی رخ داده است در زمان خوب زمانی که اقتصاد قوی بود. دعاوی پس از COVID-19 بحران رخ خواهد داد در ضعیف اقتصادی دولت است.

بیش از چند هفته گذشته بسیاری از کسب و کار نقش حیاتی بازی کرده اند در کمک به جوامع در سراسر کشور است. قطعا وجود خواهد داشت که برخی از آنان رفتار خواهد شد کمتر magnanimously. رفتار بد نباید پاداش و مسئولیت حمایت هرگز نباید یک پتو مجوز برای رفتار بد.

شرکت های آمریکایی در حال کار به عنوان سخت به عنوان ممکن است به عقب بر گردیم به حالت عادی. بازگشت به کار و زندگی عادی در جریان است به زمان و صبر و شکیبایی و پشتکار و برنامه ریزی است. به همین دلیل ایالات متحده در اتاق بازرگانی به تازگی راه اندازی مسیر رو به جلو ابتکار عمل را به آدرس چگونه آمریکایی ها و کسب و کار می تواند بازگشت به کار با خیال راحت با موفقیت و پایدار. مسئولیت حفاظت از یک جزء کلیدی از بسیاری از ملاحظات از این طرح بزرگتر است. شرکت ها نیاز به اطمینان که آنها می توانند رزومه کاری عادی عملیات بدون محاکمه وکلا ضربه زدن بر درهای خود را.

کنگره و مقامات دولتی نیاز به نگه داشتن محاکمه نوار در خلیج برای ملت ما بازیابی در روز و هفته و سال آمده است.

هارولد کیم رئیس جمهور ایالات متحده مجلسی, موسسه حقوقی اصلاحات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net